MMS-y

Bez konsekwencji dla młodych… oferta na kart, MIX
xMefju
Nowy
Posty: 3
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 23 paź 2014, o 20:00

MMS-y

Post autor: xMefju »

Witam.
Mam problem, otóż gdy wysyłam MMS do Plusa zabiera mi z konta 38 gr. W regulaminie jest napisane, że MMS do wszystkich sieci kosztuje 19 gr. W czym tkwi problem, że pobiera mi 38 gr zamiast 19 gr?

Pozdrawiam. :)
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: MMS-y

Post autor: sl@w_es »

Standardowa wiadomość MMS to 100 kB i dla tej wielkości podana jest opłata wynosząca w Twojej taryfie 0,19 zł.
Jeśli wiadomość przekracza tę wartość to naliczana jest wielokrotność tej opłaty proporcjonalnie do jej wielkości np. 101 do 200 kB = 0,38 zł (2 x 0,19 zł), 201 do 300 kB = 0,57 zł (3 x 0,19 zł) itd.
Opłata za wysłanie MMS do jednego adresata za każde rozpoczęte 100 kB wysłanych danych naliczana jest oddzielnie.
Ten cytat to zapis z cennika każdej taryfy na kartę. Jest umieszczony pod tabelką w pkt 1. Opłaty podstawowe (drugi akapit).
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Nova2105
Prawie PlusManiak
Posty: 39
Rejestracja: 1 lut 2011, o 18:02

MMSy

Post autor: Nova2105 »

Witam.
Czy to możliwe żebym płaciła za mmsy które wysyłają do mnie znajomi?
Skończył mi się pakiet darmowych mmsów w Plush Mix i płacę za każdego mmsa 9 gr - okey.
Dlaczego jednak przy mmsach od znajomych też pobiera mi opłatę? Zmieniłam niedawno telefon, może mam coś źle skonfigurowane?
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: MMSy

Post autor: habish »

Nie jest to możliwe.
Jeśli masz smartfona zainstaluj aplikację Plus Online, wówczas będziesz miała dostęp do bilingu i dowiesz się gdzie "uciekają" pieniądze. :-)
ODPOWIEDZ