Zniknięcie środków z konta

Bez konsekwencji dla młodych… oferta na kart, MIX
topka
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 3 gru 2014, o 00:21

Zniknięcie środków z konta

Post autor: topka »

witam! Wczoraj doladowalem konto za 35 zł wykupiłem pakiet rozmowy, SMS bez limitu i 0,5GB internetu. Miałem w zapasie jeszcze ok. 1.58 zł na koncie dziś podczas pisania SMS'ów nagle nie mogłem już wysłać następnego pokazuje mi ze pakiet jest (zawieszony)!!! A wiec póki co nie mam ani pakietu ani pieniędzy na koncie, ponieważ wczoraj za pakiet kwota 35 zł została normalnie pobrana :). Uprzedzam odpowiedzi - w salonie plusa byłem, pani za biurkiem powiedziała mi tylko tyle żebym doładował jeszcze za 5 zł może się coś ruszy... Zrobiłem to o co prosiła, ale sytuacja taka jak wcześniej po pieniądzach na koncie i pakiecie "ani widu, ani słychu" :))

Dodaję zdjęcie tego co mi pokazuje :)
Załączniki
image.jpg
Awatar użytkownika
Kazimierz.Henryk
PlusManiak
Posty: 86
Rejestracja: 20 lut 2015, o 11:57

Re: Zniknięcie środków z konta

Post autor: Kazimierz.Henryk »

Pakiet jaki przedstawiasz na zdjęciu jest zawieszony to znaczy że wszystkie środki jakie posiadałeś zostały wykorzystane na usługi (rozmowy, sms , internet). Jeśli zaistnieje kiedykolwiek taka sytuacja z zawieszeniem pakietu (zawieszony), a zawieszenie usługi to nic innego jak nie działanie usługi, pozostaje tylko kontakt z bok. Oczywiście przed rozmową z konsultantem musisz posiadać około 40 zł na aktywację usługi przez bok lub kupon zasilający. Konsultant może wyłączyć promocję, zasilić konto i ponownie ją aktywować. Kontakt z bok http://www.plus.pl/kontakt . A co do samej utraty środków możesz złożyć reklamację w dowolnym punkcie plusa lub przez kontakt z konsultantem.
beatacc
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 9 lis 2013, o 11:16

Re: Zniknięcie środków z konta

Post autor: beatacc »

Od 8 kwietnia mam aktywna taryfę Plush bez limitu, rozmowy i sms-y do wszystkich oraz 0,5 GB internetu. 8 kwietnie moje konto zostało pomniejszone jedynie o opłate 35 zł, 9 i 10 pozotało bez zmian, natomiast juz 11 została pobrana niewielka kwota 0,47.
*121#- aktywne pakiety 30 bezpłatnych wizytówek
*136#-rozmowy, sms-y bez limitu i 0,5 GB
Z interenetu korzystam jedynie przez Wfi, MMS-ów nie wysyłałam, sprawdzałam równiez pod 8888 wysyłajac LISTA, nie ma zadnych subskrypcji ani wiadomosci płatnych przy odbiorze.
Kwota jest niewielka ale mam juz przykre doswiadczenia z Plusem wiec chciałabym wyjasnic dlaczego te grosze uciekaja
kamil2015
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 5 lip 2015, o 11:57

Re: Zniknięcie środków z konta

Post autor: kamil2015 »

Dzień dobry mam taki problem odnośnie realizacji mojego doładowania przez internet w plusie. Otóż pieniądze z konta bankowego zniknęły, ale nie mam ich w telefonie. Sprawdzając status realizacji napisane jest : "niezrealizowane" . Gdzie dalej to zrealizować proszę o szybką odp. :-(
ODPOWIEDZ