10 GB w prezencie i nie szukaj Wi-Fi!

Bez konsekwencji dla młodych… oferta na kart, MIX
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

10 GB w prezencie i nie szukaj Wi-Fi!

Post autor: habish »

Obrazek


Od dziś wszyscy klienci oferty Plush na Kartę mogą otrzymać 10 GB gratis!

Skorzystanie z promocji jest bardzo proste, wystarczy:

- korzystać z Plush na Kartę,
- mieć włączoną jedną z promocji: „Internet, SMS-y i 9 gr/min", „Internet i SMS-y", „Rozmowy, SMS-y i 1 GB", „Rozmowy, SMS-y i 0,5 GB",
- wysłać darmowego SMS-a o treści TAK pod nr 80022,

i już masz dodatkowe 10 GB!


Promocja trwa do końca roku, a jednorazowy pakiet 10 GB można wykorzystać do końca okresu bieżącej promocji z Internetem.



Spot reklamowy: https://www.youtube.com/watch?v=wqfdFP1o5Ks
Ulotka: http://www.biuroprasowe.plus.pl/download.php?id=972
Regulamin: http://www.biuroprasowe.plus.pl/download.php?id=971
richat
Szalony PlusManiak
Posty: 207
Rejestracja: 9 cze 2013, o 08:44

Re: 10 GB w prezencie i nie szukaj Wi-Fi!

Post autor: richat »

Co precyzyjnie znaczy " jednorazowy pakiet 10 GB można wykorzystać do końca okresu bieżącej promocji z Internetem." ?
Dla mnie nie jest to wcale takie oczywiste.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: 10 GB w prezencie i nie szukaj Wi-Fi!

Post autor: sl@w_es »

richat pisze:Co precyzyjnie znaczy "jednorazowy pakiet 10 GB można wykorzystać do końca okresu bieżącej promocji z Internetem"? (...)
Wytłumaczenie tej kwestii znajduje się w odnośniku 5 (pkt 3 Reg. Promocji):
Promocje cykliczne odnawiają się co 720 godzin (30 dni) pod warunkiem zapewnienia wystarczających środków na koncie oraz zachowania ważnego konta na usługi wychodzące.
Regulaminy mają to do siebie, że tworzone są w języku niekoniecznie rozumianym przez wszystkich użytkowników, ale pewnie o to chodzi, żeby Kowalski czy Nowak tego nie rozumiał, bo w razie jakichkolwiek roszczeń zawsze można zasłonić się zapisem w ... Regulaminie. :lol:
Przekładając stosowany w regulaminach prawniczo-operatorski bełkot na bardziej zrozumiały tekst (mam taką nadzieję) moim zdaniem wygląda to tak...
Chcąc włączyć Pakiet 10 GB gratis należy wcześniej aktywować jedną z promocji z pakietem internetowym wymienionych w punkcie 3 Regulaminu promocji Pakiet 10 GB gratis. Ważność tego Pakietu jest taka sama jak ważność promocji z pakietem internetowym czyli, jeśli ważność tej promocji upływa nam np. 25 października br. to Pakiet 10 GB gratis będzie ważny dokładnie w tym samym czasie.
Biorąc to na logikę to nie warto aktywować tych 10 GB pod koniec ważności promocji z pakietem internetowym chyba, że ktoś jest nadzwyczaj zdolny i potrafi wykorzystać znaczną cześć tego pakietu w dość krótkim czasie. ;-)


Regulamin PromocjiPakiet 10 GB gratis
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
richat
Szalony PlusManiak
Posty: 207
Rejestracja: 9 cze 2013, o 08:44

Re: 10 GB w prezencie i nie szukaj Wi-Fi!

Post autor: richat »

No właśnie z powodu końca tego okresu o to zapytałem. Rozumujemy treść podobnie, to może jednak nie taki całkowity bełkot to jest. Ale pewny co do tego przekazu to ja już nigdy nie będę :-) .
Dzięki.
LuQa
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 15 paź 2015, o 00:32

Re: 10 GB w prezencie i nie szukaj Wi-Fi!

Post autor: LuQa »

Witam serdecznie.

Uruchomiłem sobie ten darmowy pakiet 10 GB internetu. Z tym że, nie działa.
Po skończeniu pakietu, który tam wcześniej miałem, Internet został przyblokowany. Wiadomo, działa dużo wolniej i nie łapie LTE.
Chyba tak być nie powinno, skoro mam włączony ten darmowy pakiet? Ktoś ma jakieś doświadczenia w tej sprawie?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: 10 GB w prezencie i nie szukaj Wi-Fi!

Post autor: sl@w_es »

@ „LuQa”,

jaki to był ten wcześniejszy pakiet? Czy to jeden z tych wyróżnionych "10GB" na stronie http://www.plushbezlimitu.pl/karta i połączonych z promocją na inne usługi czy może był to indywidualny pakiet 300, 500 MB lub 1 GB?
Dla rozwiania wątpliwości sprawdź i podaj jaka masz taryfę - *147#. Zdradź również tajemnicę jakiej treści otrzymujesz wiadomość po wysłaniu kodu *136#.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
LuQa
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 15 paź 2015, o 00:32

Re: 10 GB w prezencie i nie szukaj Wi-Fi!

Post autor: LuQa »

Miałem uruchomiony pakiet nielimitowanych rozmów, smsów i 500mb internetu. Ten bodaj za 35 zł.

*136# - Aktywne promocje: Rozmowy, Smsy bez limitu i 05GB(0.0) itp
Aktualna taryfa to PLUSH bez limitu.
ODPOWIEDZ