Taryfa Nowy Plush - kilka pytań

Bez konsekwencji dla młodych… oferta na kart, MIX
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Taryfa Nowy Plush - kilka pytań

Post autor: sl@w_es »

muromdx,

Rok ważności konta uruchomisz kodem *136*11*10#. Aktywacja jest darmowa, a czas na doładowanie konta to 30 dni - przez taki czas ważna jest promocja po aktywacji.
Powyższą promocję możesz aktywować przed każdym doładowaniem konta o ile upłynęło już 30 dni od ostatniej aktywacji; tym samym ważność konta po doładowaniu będzie wydłużać się o 365 dni od daty doładowania.
muromdx pisze:(...) W aplikacji mobilnej mam NIEAKTYWNE rok ważności konta w Plushu i pamiętam, że z początku miałem to aktywne, ale było to zdublowane z inną usługą tego samego typu. (...)
To nie tak jak piszesz, choć nazewnictwo może na to wskazywać; jedno to informacja, że korzystasz z usługi RWK, a drugie to faktyczna promocja, która wydłuża ważność konta.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
boguslawskia
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 9 gru 2011, o 15:15

Zasady opłat

Post autor: boguslawskia »

Witam.
Zastanawiam się nad przeniesieniem telefonu do Nowego Plusha z Plus bez limitu na kartę i mam pytanie o zasady pobierania opłat.

Jeżeli wykonam:
*147*23# - Koszt 5 zł
*147*11*10# Rok ważności konta po doładowaniu
*136*11*07# Internet 10 GB, rozmowy, SMS, MMS bez limitu
Ito będę miał na saldzie konta kwotę np: 55 zł to czy kolejne przedłużenia pakietu będą odbywały się z salda konta (oczywiście kwota musi być większa niż 25 zł), a nie wymagały doładowania mimo dostępnych środków na koncie, aby korzystać z usługi?
Nephilm
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 12 maja 2020, o 14:47

Pieniądze na koncie

Post autor: Nephilm »

Witam. Mój ojciec ma Plush na kartę. Taryfa Nowy Plush. Doładowuje konto za 30 zł co miesiąc. Zebrał na koncie 109 zł. Moje pytanie brzmi: czy z tych pieniędzy może doładowywać sobie co miesiąc konto? Jeżeli tak to w jaki sposób to zrobić? Zainstalowałem mu apkę ale tam nie widzę takiej opcji.
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1176
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Pieniądze na koncie

Post autor: Ron »

Nie można doładować środkami na koncie, ale jest możliwość aktywacji usługi Rok ważności Konta.

Rok ważności konta - 0 zł
Po wprowadzeniu kodu doładuj konto w ciągu 30 dni za min. 5 zł.

Aktywacja: *136*11*10#
Nephilm
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 12 maja 2020, o 14:47

Re: Taryfa Nowy Plush - kilka pytań

Post autor: Nephilm »

@Ron a co z tymi pieniędzmi które są na koncie? Jak je można wykorzystać? Nie mogę się ogarnąć z tymi taryfami na kartę...
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1176
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Taryfa Nowy Plush - kilka pytań

Post autor: Ron »

Może warto aktywować jakiś pakiet, jeśli żadnego nie posiada. Zależy co potrzebuje, rozmowy, SMSy, internet itd. :->

Np:
1.
Rozmowy BEZ LIMITU - 20 zł / 30 dni (odnowi się automatycznie)
Aktywuj dzwoniąc na: *136*11*05#

2.
Rozmowy BEZ LIMITU SMS-y/MMS-y BEZ LIMITU - 25 zł / 30 dni (odnowi się automatycznie)
Aktywuj dzwoniąc na: *136*11*08#

Szczegóły - Plush na Kartę
Nephilm
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 12 maja 2020, o 14:47

Re: Taryfa Nowy Plush - kilka pytań

Post autor: Nephilm »

@Ron, czyli jak włączę mu pakiet nr1 bo więcej nie potrzebuje, to automatycznie będzie pobierać mu z tych pieniędzy które ma na koncie? Nie będzie potrzeby, żeby doładowywać co miesiąc?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Taryfa Nowy Plush - kilka pytań

Post autor: sl@w_es »

Nephilm,

ad 1. Tak
ad 2. Nie będzie potrzeby zasilania konta co miesiąc jeżeli aktywujesz usługę RWK i zasilisz konto (pisał o tym Ron).

Powyższy stan będzie trwał do czasu wyczerpania środków na koncie lub upływu ważności konta, ale korzystając z usługi Rok Ważności Konta nastąpi to dopiero po 365 dniach od ostatniego doładowania.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Nephilm
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 12 maja 2020, o 14:47

Re: Taryfa Nowy Plush - kilka pytań

Post autor: Nephilm »

Dzięki za informację. Ja zawsze miałem abonament więc nie mogę się ogarnąć z tymi taryfami na kartę.
Pro3
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 24 lis 2017, o 20:09

Re: Taryfa Nowy Plush - kilka pytań

Post autor: Pro3 »

Witam PROSZE o POMOC
posiadam Plush na kartę za 25zł bez limitu rozmowy mmsy net 10gb . Wczoraj tj.13 czerwca był kolejny cykl na doładowanie więc 4 godziny wcześniej poszedł przelew za 25 zł otrzymałem sms stan konta wyszedł ok 27zł( pozostałości z poprzedniego doład.)Po upłynieciu 4 godzin Otrzymałem sms info Promocja Internet Rozmowy,sms ,mms bez limitu nie została aktywowana(zawieszona) :-( z powodu niewystarczających środków na koncie.Doładuj konto.....W związku z powyższym sprawdziłem środki i okazuje się ,iż na koncie około 24zł.Rozumiem jakbym nie zmieścił się w czasie doładowania itp nie wykonywałem żadnych drogich rozmów sms itp.
Proszę o pomoc co mam zrobić bo juz kiedyś mi pieniądze zniknęły z konta i podarowałem ale teraz w dobie tego wszystkiego
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1176
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Taryfa Nowy Plush - kilka pytań

Post autor: Ron »

@Pro3,
wyłącz transmisję danych i sprawdź stan konta i możliwość odwieszenia promocji...
Na drugi raz najlepiej wyłączyć transmisję danych przed doładowaniem i aktywacją pakietu.
Pro3
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 24 lis 2017, o 20:09

Re: Taryfa Nowy Plush - kilka pytań

Post autor: Pro3 »

Ron pisze:@Pro3,
wyłącz transmisję danych i sprawdź stan konta i możliwość odwieszenia promocji...
Na drugi raz najlepiej wyłączyć transmisję danych przed doładowaniem i aktywacją pakietu.

Dziękuję ale przy doładowaniu wczoraj 25 zł nie miałem neta włączonego. Zrobiłem teraz tak restart telefonu i następnie na apce zalogowałem się przez wifi wyskoczyło info że mam 25,38 zł ale nie pobrało. Postanowiłem jeszcze raz restart i na danych komórkowych sprawdzam na apce, że 22,47 zł. :-/

EDIT:
niedziela, 14 czerwca 2020, 14:00

Po kilkunastu minutach na apce 25,22 zł i na SMS też takie info ale nie pobiera doładowania i brak bo powinno być jak wcześniej pisałem ok 27 zł.

EDIT:
niedziela, 14 czerwca 2020, 14:22

Coś nie tak na aplikacji info 23.20 zł później sprawdzam SMS na *100# na 25,17 zł.
Takie info. Doładowałem za 5 zł wyskoczył mi stan konta ponad 30 zł ruszyło automatyczne doładowanie ale 1,50 zł gdzieś wsiąkło.




EDIT: poniedziałek, 15 czerwca 2020, 17:00
Od sl@w_es:
Chcąc rozwinąć/uzupełnić wcześniejszą wypowiedź proszę skorzystać z opcji edycji posta (przycisk ZMIEŃ), a nie cytować wcześniejszą odpowiedź po trzykroć wraz ze swoimi kolejnymi postami.
Proszę zwrócić również uwagę na interpunkcję!
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1176
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Taryfa Nowy Plush - kilka pytań

Post autor: Ron »

Pro3 pisze: Takie info Doładowałem za 5 zł wyskoczył mi stan konta ponad 30zł ruszyło automatyczne doładowanie ale 1,50zł gdzieś wsiąkło
Możliwe, że transmisja danych zjadła trochę i aplikacje w tle.
ODPOWIEDZ