Przejście z abonamentu JA+ 59,99 na PLUSH !!

Bez konsekwencji dla młodych… oferta na kart, MIX
Jari
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 8 sie 2018, o 09:22

Przejście z abonamentu JA+ 59,99 na PLUSH !!

Post autor: Jari »

Witam.
Jak w temacie. Chcę przejść z abonamentu JA + 59,99( umowa wygasła w lutym) na Plush ABO 25zł. Zakupiłem kartę PLUSH ABO za 9,90 i podpisałem stosowne papiery (aktywacja i przeniesienie numeru (bo chcę zostawić sobie obecny numer)). Nowa karta SIM działa na "nowym" numerze od następnego dnia. Niestety w kolejnym dniu dostałem telefon z PLUSa, że nie mogę przenieść numeru z PLUS do PLUSH !!!! Dziwne bo to ten sam operator!!! Dowiedziałem się, że najpierw muszę wysłać listownie wypowiedzenie na obecną umowę (która przecież wygasła w lutym) a następnie przenieść numer. Oki! Co do wypowiedzenia to sprawa jasna - wysyłam i już!! Natomiast co dalej?! Skąd będę wiedział kiedy (i jak) zacząć działać z przeniesieniem numeru do PLUSH?! No i co z numerem (kartą SIM w PLUSH ABO) którą już zakupiłem?! Jak, kiedy i gdzie zacząć działać po wysłaniu wypowiedzenia?!
Pozdrawiam.
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Przejście z abonamentu JA+ 59,99 na PLUSH !!

Post autor: habish »

Nie da się przenieść numeru w obrębie tej samej sieci...

Wypowiedz umowę na Plush Abo i o niej zapomnij.

Wypowiedz umowę na swoim właściwym numerze telefonu, wraz z przeniesieniem numeru do oferty na kartę.
Gdy już będziesz w ofercie na kartę, dokonaj migracji do Plush Abo: https://www.plushbezlimitu.pl/abo/lista-ofert?mig
Jari
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 8 sie 2018, o 09:22

Re: Przejście z abonamentu JA+ 59,99 na PLUSH !!

Post autor: Jari »

Oki. Wielkie dzięki za pomoc. Wypowiedzenie wysłane :-)
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ