Nowa karta i rejestracja przez kuriera.

Bez konsekwencji dla młodych… oferta na kart, MIX
adam1p
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 24 lip 2019, o 23:12

Nowa karta i rejestracja przez kuriera.

Post autor: adam1p »

Witam,
Bylem klientem plusa przez kilka lat. Potem zrezygnowalem ze wzgledu na fatalnie dzialajacy internet. Od kilku lat jestem klientem Play
Teraz ponownie chciałem przejść do plusa, zobaczyc co sie zmienilo i czy warto. Wybralem oferte Plush na karte. Z racji tego ze bylem chory i mialem zwolnienie L4 ze wskazaniem ze mam lezec, wybralem opcje zakupu startera przez kuriera. Zamowienie 15.07. Kurier dostarczyl 17.07. Dzis jest 24.07., za 30 minut bedzie 25.07. a karta nadal zablokowana (niezarejestrowana). W takim razie skoro tak traktujecie klienta to ja dziekuje. Gdybym wiedzial ze tyle to potrwa to bym poczekal jak skoncze L4, pojechal do Plusa i kupil starter.
Ale mysle sobie przez neta bedzie szybciej. Niestety widac nie zalezy wam na nowych klientach. Podtrzymuje wiec ze nie warto byc w Plusie. Dobrze zrobilem ze zrezygnowalem kilka lat temu bo tu sie klienta nie szanuje. Szkoda tylko tych 5 zl straconych na starter.
--
Nie pozdrawiam, Adam.
zbych_in_flames
V.I.P.
Posty: 1242
Rejestracja: 8 lis 2012, o 18:06

Re: Nowa karta i rejestracja przez kuriera.

Post autor: zbych_in_flames »

A na pewno nie byłą zarejestrowana, dzwoniłeś na infolinie sprawdzałeś w Plus online? Przereagowywałeś telefon przez ten cały czas?
adam1p
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 24 lip 2019, o 23:12

Re: Nowa karta i rejestracja przez kuriera.

Post autor: adam1p »

Tak sprawdzalem w Plus Online. Nic sie nie da wlaczyc, zadnych pakietow, itp. Gdy probuje gdzies zadzwonic to mi mowi ze numer nalezy zarejestrować. Wylaczam i wlaczam telwfon codziennie i to samo.
ODPOWIEDZ