Niewystarczający Pakiet Internetu

Bez konsekwencji dla młodych… oferta na kart, MIX
Awatar użytkownika
Stoprocent991
Początkujący PlusManiak
Posty: 25
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 9 wrz 2010, o 21:50
Lokalizacja: iNo_r.B.n.

Niewystarczający Pakiet Internetu

Post autor: Stoprocent991 »

Witam
Od 2 miesięcy nie wystarcza mi pakiet internetu, który aktualnie używam (2GB + SMSy bez limitu do wszystkich/15 zł ms) do następnego odnowienia. Moje pytanie brzmi czy są dostępne jakieś inne pakiety internetu, nie koniecznie w mojej taryfie (Plush bez limitu)? Z aktualnego korzystam już parę lat, więc pewnie coś nowego weszło do oferty.

Z tego co patrzyłem jest oferta Plush na kartę i tam po doładowaniu konta otrzymujemy dany pakiet w zależności od kwoty doładowania. Jak dla mnie najkorzystniejszym by było doładowanie za 25 zł (10 GB neta + 10 GB Youtube + SM za darmo) a nawet za 50 zł tak jak dotychczas doładowuje i tam już jest 20 GB więc przez 3 miesiące (tyle trwa ważność konta przy tej kwocie) tyle GB na pewno bym nie zużył. Z tym że jest problem bo później przeczytałem, że cały ten pakiet jest na 30 dni po tym okresie wszystko przepada... Ja przez miesiąc przy dobrych wiatrach może 5 GB bym zużył, więc trochę nie opłaca się doładowywać co miesiąc 25/50 zł i połowy z tego nie wykorzystywać... Jest niby oferta doładowania 20 zł ale to już jest mocno okrojona bo ani YT ani SM i aż 7 GB mniej...
ODPOWIEDZ