Nieprzedłużenie pakietu za 25 zł

Bez konsekwencji dla młodych… oferta na kart, MIX
mix1
Nowy
Posty: 5
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 6 paź 2018, o 21:28

Nieprzedłużenie pakietu za 25 zł

Post autor: mix1 »

11 lutego powinien mi się przedłużyć pakiet za 25 zł, ale niestety to nie nastąpiło. Na koncie miałem 27 zł. Z powodu mojego gapiostwa(a może za bardzo uwierzyłem komputerowi z plusa) w dniu 12 lutego straciłem te środki na internet, bo byłem pewien, że pakiet się odnowił. Wieczorem 11 dostałem sms-a z plusa że mi nie przedłużyło pakietu z powodu braku środków ?! Niestety nie odczytałem go i w dniu 12 lutego jak już napisałem środki zużyłem na internet. Czy jest szansa na zwrot tych 27 zł ? Dlaczego pakiet się nie odnowił ? Zaznaczę, że pakiet mi się odnawiał tak od roku (miałem 200 zł na koncie z początku) i nigdy nie zrobił mi takiego psikusa.

Wysłane z mojego C1-U02 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Nieprzedłużenie pakietu za 25 zł

Post autor: sl@w_es »

mix1 pisze:11 lutego powinien mi się przedłużyć pakiet za 25 zł, ale niestety to nie nastąpiło. Na koncie miałem 27 zł. (...)
Czy jest szansa na zwrot tych 27 zł ? Dlaczego pakiet się nie odnowił ? Zaznaczę, że pakiet mi się odnawiał tak od roku (miałem 200 zł na koncie z początku) i nigdy nie zrobił mi takiego psikusa.
Czy na pewno przed odnowieniem pakietu nie było żadnych płatnych połączeń, które pochłonęły część środków uniemożliwiając tym samym jego odnowienie? Możesz łatwo to sprawdzić w aplikacji mobilnej w telefonie.
Chcąc przekonać się czy Operator zwróci Ci pieniądze musisz złożyć reklamację.
Jak złożyć reklamację?
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
mix1
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 6 paź 2018, o 21:28

Re: Nieprzedłużenie pakietu za 25 zł

Post autor: mix1 »

Tak w aplikacji sprawdziłem. 12 lutego dopiero za internet pobrało mi 27 zł. 11 lutego na 100% były środki na pobranie z konta(27 zł). Dlatego zdziwiłem się 12 lutego gdy przeczytałem sms-a o braku środków wysłanego 11 lutego. Dopowiem, że sprawdzałem 10 stan konta i byłem pewny, że się przedłuży jak zwykle dlatego nie sprawdzałem wiadomości, ani następnego dnia czy pakiet się przedłuży. Bardzo jestem zdziwiony, że komputer przy 27 zl na koncie napisał że brak środków.

Wysłane z mojego C1-U02 przy użyciu Tapatalka
mix1
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 6 paź 2018, o 21:28

Re: Nieprzedłużenie pakietu za 25 zł

Post autor: mix1 »

Podpowiem, że po reklamacji dostałem pieniądze z powrotem. Także tego...tam tego... Warto walczyć o swoje. Pozdrawiam plusa.
ODPOWIEDZ