Internet problem.

Bez konsekwencji dla młodych… oferta na kart, MIX
MixnMatch
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 4 wrz 2020, o 06:40

Internet problem.

Post autor: MixnMatch »

Mam kartę z plusza już od jakiegoś czasu ale coś takiego stało mi się pierwszy raz.
A więc normalnie co jakiś czas wykupuję sobie pakiety internetowe gdy mi się skończą poprzednie by nie siedzieć na 16kb/s badziewiu i tym razem też tak zrobiłem, ale z jakiegoś powodu zamiast ciągnąć dane z "pakietu", internet nadal leci na zwolnionym. Bardzo mi to oczywiście przeszkadza i szukam odpowiedzi co z tym zrobić...
I tak, sprawdzałem roaming, lte, czy te pakiety danych w ogóle naliczyło, próbowałem po kolei włączyć i wyłączyć wszystko ale kurka nic się nie rusza... Bardzo, bardzo prosiłbym o pilną pomoc to cholernie ważne dla mnie.

Taryfa: Nowy Plush
Pakiety: Euroatlantycki S x 2, L x 2, Non Stop Big Single, Video na Maxa x 2
Promocje: Pakiet 5GB (pusty), Surfuj w nocy, 6GB/90 dni, Social Free, Rabat video 30 dni, Plus Internet Promo BS.
Ostatnio zmieniony 4 wrz 2020, o 12:29 przez MixnMatch, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Internet problem.

Post autor: sl@w_es »

Regulamin Plus Forum pkt 1, 4, 7, 8, 10, 11...
Bardzo proszę o dostosowanie wypowiedzi do zasad obowiązujących na FORUM.


Proszę sprawdzić i podać:
1) taryfę z jakiej korzystasz: *147#
2) stan i ważność:
  • - konta *100#
    - pakietów *121#
    - promocji *136#




P.S.
Na końcu tytułu nie stawiamy kropki!
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
MixnMatch
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 4 wrz 2020, o 06:40

Re: Internet problem.

Post autor: MixnMatch »

Dodane. A co do kropki to nie usunę bo jestem tutaj po to by dostać odpowiedź w związku z działaniem internetu a nie moich błędów interpunkcyjnych i nie wydaje mi się by zwracanie uwagi na takie rzeczy było pracą moderacji.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Internet problem

Post autor: sl@w_es »

Regulamin Plus Forum ma tylko 25 pkt z czego Ty zignorowałeś 6, a teraz masz gdzieś kolejny punkt:
14. Użytkownik jest zobowiązany niezwłocznie wykonać polecenia określone przez moderatora np. poprawienie tytułu tematu, treści tematu, błędów ortograficznych itp. Posty nie poprawione przez użytkownika będą usuwane bez ostrzeżenia.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Zablokowany