LTE losowa prędkość

Bez konsekwencji dla młodych… oferta na kart, MIX
Karpiuuu
Nowy
Posty: 3
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 8 wrz 2020, o 16:53

LTE losowa prędkość

Post autor: Karpiuuu »

Witam posiadam plush na kartę korzystam z pakietów takich jak:
Nocny transfer (200gb od 1:00 do 8:00) [10zł]
Pakiet 5gb na 5 dni [5zł]
Nie wiem jak to przedstawić, ale internet przez 5 minut dziennie chodzi z prędkością 40Mb/s a reszta dnia to prędkości o wartości max 3Mb/s gdzie internet co chwilę przerywa, pingi są wysokie, youtube w 480p się nawet nie ładuje...
Niech ktoś da znać czy da się to naprawić, tak albo nie. Jeżeli plus nakłada jakieś limity na osoby które dużo ściągają czy coś, to żegnam się z plusem, bo w pomarańczy takich sytuacji nie było nawet przy dziennym pobieraniu blisko 100gb. :oops:
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1177
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: LTE losowa prędkość

Post autor: Ron »

Karpiuuu pisze:...Jeżeli plus nakłada jakieś limity na osoby które dużo ściągają czy coś, to żegnam się z plusem, bo w pomarańczy takich sytuacji nie było nawet przy dziennym pobieraniu blisko 100gb. :oops:
Każdy operator nakłada ograniczenia w ramach FUP jeśli dużo ściągasz. To jest internet mobilny, a nie stacjonarny. Nikt nie lubi zapchanej sieci.
Plush79
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 9 wrz 2020, o 10:09

Re: LTE losowa prędkość

Post autor: Plush79 »

Witam,
Ja z kolei posiadam zarówno numer w PnK jak i Plush na kartę. Nie ściągam nic a różnica w prędkości jest widoczna wyraźnie na niekorzyść Plusha.
Pytanie dlaczego?

Pozdrossss
Karpiuuu
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 8 wrz 2020, o 16:53

Re: LTE losowa prędkość

Post autor: Karpiuuu »

Plush79 pisze:Witam,
Ja z kolei posiadam zarówno numer w PnK jak i Plush na kartę. Nie ściągam nic a różnica w prędkości jest widoczna wyraźnie na niekorzyść Plusha.
Pytanie dlaczego?

Pozdrossss
Zmieniłem na orange i pingi 40ms w grach, gdzie w plusie było 70-90 (jeżeli było, bo z rana nie mogłem w ogóle z przeglądarki korzystać co mnie finalnie przekonało do zmiany operatora)
Tobie polecam to samo, pozdrawiam.
Plush79
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 9 wrz 2020, o 10:09

Re: LTE losowa prędkość

Post autor: Plush79 »

Frustracja mnie ogarnia tym bardziej że słucham dobre opinie o pomarańczowej ofercie na karte
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Trzcinsky
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 11 lip 2018, o 09:41

Re: LTE losowa prędkość

Post autor: Trzcinsky »

Niedawno kupiłem starter Plusha bo potrzebowałem drugi numer i więcej internetu. Doładowałem i wybrałem taryfę za 30. Niestety internet chodzi i to potwierdzam gorzej niż PnK czy też w pomarańczowej ofercie na kartę. Z tego też powodu numer z Plusha idzie w kosz. Czemu tak jest Nie wiem
Pozdrawiam Plusho fanatyków
ODPOWIEDZ