Rok ważności konta + Internet

Bez konsekwencji dla młodych… oferta na kart, MIX
Katian
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 2 paź 2020, o 09:09

Rok ważności konta + Internet

Post autor: Katian »

Dzień dobry,

Chciałbym zapytać o możliwość połączenia usługi rok ważności konta wraz z pakietem Internetu 5 GB za 5 zł na 30 dni. To są poniższe krótkie kody:
Rok ważności konta
*136*11*10#

5 GB
Wyślij SMS o treści Pakiet pod numer 80025

Nie mam aktualnie oferty Plush na kartę, ale szukam możliwości korzystania z Internetu na dual SIM, gdzie chciałbym korzystać na drugim numerze wyłącznie z Internetu. Znalazłem taką ofertę jak powyżej na stronie Plusha, w regulaminie nie znalazłem informacji, by te promocje się wykluczały. Czy rzeczywiście można z nich korzystać jednocześnie? Trzeba przed tym włączyć usługę Plush Internet Promo BS?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Rok ważności konta + Internet

Post autor: sl@w_es »

Tak, możesz równocześnie mieć aktywny RWK i Pakiet 5 GB, przy czym jeśli nie będziesz korzystał z innych promocji zawierających pakiet internetowy to konieczna jest aktywacja promocji Plush Internet Promo BS.

Reasumując - aktywujesz:
1) RWK *136*11*10#
2) Plush Internet Promo BS *136*11*01#
3) zasilasz konto (masz na to 30 dni od aktywacji promocji RWK) i już masz pakiet internetowy za doładowanie (ile GB i jaka ważność pakietu zależy od wysokości doładowania).
Po wyczerpaniu pakietu lub upływu jego ważności aktywujesz Pakiet 5 GB.

W przypadku późniejszych doładowań konta można tak to zgrać w czasie, że przed doładowaniem, a końcem Pakietu 5 GB wyłączysz ten pakiet po to by korzystać z darmowych GB.

Oczywiście, aby to wszystko zadziałało konieczne jest posiadanie taryfy Nowy Plush.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
ODPOWIEDZ