Plush Abonament

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
szuetam20@tlen.pl
Prawie PlusManiak
Posty: 34
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 1 sie 2019, o 23:04

Re: Plush Abonament

Post autor: szuetam20@tlen.pl »

Dziękuję wszystko poszło bardzo szybko, przeniesione 2 numery koszt to 19.99 od numeru. Jestem w szoku, Pan w rozmowie zapewniał identyczną jakość połączeń jak w plusie. Powiedział że jest lepiej niż w typowym plushu, internetu sporo więcej jak w plusie. Koszty? Połowa niż w plus abo. Tak jak pisał specjalista nie trzeba było przechodzić na bezterminowa, karta i dopiero Plush. Od kolejnego cyklu rozliczeniowego wchodzi nowa oferta.

Pytanie jeszcze czy aplikacja plus online obsłuży w tym przypadku Plush? Cxy jest jakaś podobna apka?
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1176
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Plush Abonament

Post autor: Ron »

szuetam20@tlen.pl pisze: Pytanie jeszcze czy aplikacja plus online obsłuży w tym przypadku Plush? Cxy jest jakaś podobna apka?
Aplikacja jest ta sama, nic się nie zmienia ;-)

https://www.plushbezlimitu.pl/aplikacja ... et="_blank
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

szuetam20@tlen.pl,
szuetam20@tlen.pl pisze:Pytanie jeszcze czy aplikacja plus online obsłuży w tym przypadku Plush? Cxy jest jakaś podobna apka?
zgodnie z tym, co napisał Ron.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
malech
PlusManiak
Posty: 53
Rejestracja: 18 lut 2020, o 14:42
Lokalizacja: LUBLIN

Re: Plush Abonament

Post autor: malech »

Czy dla klientów Plush Abo dostęp do 5G będzie już na stałe czy zostanie on ograniczony? Obecnie działa tam, gdzie odpalono 5G, ale czy będzie tak w przyszłości?
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

malech,

zgodnie z tym, co pisaliśmy w tym wątku.
Na tę chwile nie posiadamy informacji, czy promocja zostanie przedłużona.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
duke
PlusManiak
Posty: 67
Rejestracja: 26 sie 2020, o 12:15

Re: Plush Abonament

Post autor: duke »

Czy jest możliwość zakupu routera np. Huawei 5g cpe pro 2 w Plushu?
Co się stało z pakietem 20GB za 5zł ?
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

duke,
duke pisze:Czy jest możliwość zakupu routera np. Huawei 5g cpe pro 2 w Plushu?
w ofercie Plush Internet routery nie są dostępne. Sprzęt ten można zakupić w Planie Zero czyli w promocji „Bez kosztów abonamentu” https://www.plus.pl/modemy-routery/raty ... et="_blank
Co się stało z pakietem 20GB za 5zł ?
Obecnie nie ma możliwości aktywacji pakietu 20 GB za 5 zł.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Jarosław Mrozik
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 1 sty 2021, o 05:00

Re: Plush Abonament

Post autor: Jarosław Mrozik »

Dzień dobry,

czy jak posiadam już jeden numer w Plush Abo L z e fakturą od około marca 2020 r. za który płacę 24,99 zł,
i teraz przejdę z mixa plusa do Plush Abo za 24,99 zł, to czy oba numery będę miał za 19,99 zł ? Oba numery są na mnie.

Jeżeli pierwsza umowa skończy mi się wcześniej, to wtedy rabat przestanie się naliczać?, czy będę mógł poozstać w plushh i wtedy rabat będzie się naliczał dalej?

Jak zsynchrozinować faktury/ okres rozliczeniowy, i czy jest to konieczne dla naliczania rabatu w Duecie.

pozdrawiam,
Jarek
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1176
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Plush Abonament

Post autor: Ron »

Jarosław Mrozik pisze:czy jak posiadam już jeden numer w Plush Abo L z e fakturą od około marca 2020 r. za który płacę 24,99 zł, i teraz przejdę z mixa plusa do Plush Abo za 24,99 zł, to czy oba numery będę miał za 19,99 zł ? Oba numery są na mnie.
Tak :->
„Duet w Plush ABO”
Jarosław Mrozik pisze:Jeżeli pierwsza umowa skończy mi się wcześniej, to wtedy rabat przestanie się naliczać?, czy będę mógł poozstać w plushh i wtedy rabat będzie się naliczał dalej?
Rabat dalej będzie naliczany.
Jarosław Mrozik pisze:Jak zsynchrozinować faktury/ okres rozliczeniowy, i czy jest to konieczne dla naliczania rabatu w Duecie.
Należy złożyć wniosek z prośbą o połączenie kont (konsolidacja). Wniosek musi być z własnoręcznym podpisem, który możesz przesłać jako skan na bok@plus.pl"target="_blank lub w Punkcie Plus. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Nie ma konieczności konsolidacji, rabat i tak zostanie naliczony.
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Plush Abonament

Post autor: Marta_Plus »

Witaj Jarosław Mrozik,

zgodnie z tym, co napisał Ron.
Jarosław Mrozik pisze:Jeżeli pierwsza umowa skończy mi się wcześniej, to wtedy rabat przestanie się naliczać?,
Jeśli masz na myśli tylko zakończenie kontraktu, a nie rezygnację w tej umowy, to tak - rabat nadal będzie się naliczał.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Weronika1803
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 18 sty 2021, o 15:41

Problem z internetem

Post autor: Weronika1803 »

Dzień dobry

Mam wykupiony abonament z plusha juz od ponad 2 lat. mam 10gb ale dlatego ze jestem w tej sieci juz tak długo mam 20 gb mam osobne 10 gb internetu na tik toka i youtube oraz bez limitu social media niestety od jakiegoś czasu zauważyłam ze szybko kończy mi się internet okazało się że social media zużywają internet z pakietu podstawowego oraz youtube tak samo dzwoniłam do plusha oraz pisałam meila ale dostałam odpowiedź ze informatycy nie wykryli żadnego błędu co mam teraz zrobić?
Ostatnio zmieniony 26 sty 2021, o 15:24 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Przeniesiono do właściwego działu i wątku.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Problem z internetem

Post autor: mariusz9a »

Jesteś pewna że pakiet internetowy zużywają social media a nie jakieś inne aplikację działające w tle?
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Plush Abonament

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Weronika1803,
Weronika1803 pisze:okazało się że social media zużywają internet z pakietu podstawowego oraz youtube tak samo
W jaki sposób to sprawdzasz i weryfikujesz?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Weronika1803
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 18 sty 2021, o 15:41

Re: Plush Abonament

Post autor: Weronika1803 »

Joanna_Plus pisze:Witaj Weronika1803,
Weronika1803 pisze:okazało się że social media zużywają internet z pakietu podstawowego oraz youtube tak samo
W jaki sposób to sprawdzasz i weryfikujesz?
Mam także bardzo podobny problem z YouTubem ponieważ mam osobę 10 GB na YouTubie i tiktoka niestety YouTube pobiera pakiet podstawowy a któregoś razu jak dostałam nowy internet od nowego miesiąca używałam tylko i wyłącznie YouTube oraz Social mediów pakiet podstawowy mi się bardzo pomniejszy a pakiet na YouTube i tiktoka został nietknięty

Drugi sposób jest to taki że w ustawieniach telefonu mam napisane ile jaka aplikacja używa transmisji danych i tyle ile ja zużyłam gigabajtów ze wszystkich aplikacji wliczając w to social media oraz YouTube przekłada się to na to z aplikacji Plusa O ile pomniejszy mi się pakiet podstawowy
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

Weronika1803,
od nowego miesiąca używałam tylko i wyłącznie YouTube oraz Social mediów pakiet podstawowy mi się bardzo pomniejszy a pakiet na YouTube i tiktoka został nietknięty
Drugi sposób jest to taki że w ustawieniach telefonu mam napisane ile jaka aplikacja używa transmisji danych
podeślij proszę screena, z rozliczeniem pakietów po zalogowaniu do aplikacji Plus online oraz licznika w telefonie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ