Jaka taryfa/pakiet aby było dużo GB ?

Bez konsekwencji dla młodych… oferta na kart, MIX
SYTROTIQX
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 22 lut 2021, o 18:42

Jaka taryfa/pakiet aby było dużo GB ?

Post autor: SYTROTIQX »

Witam takie pytanie jak w temacie, aktualnie mam nowy plush i pakiet za 10zl na sms itp i do tego 5gb za 5zl ale trochę mało bo czasem muszę włączać drugi a nawet trzeci raz więc wychodzi 25 zł . Jest tam jakiś promo bs ale tam znów czegoś nie można włączać i nie wiem czy zmieniać taryfę itp. Najbardziej mnie mobile vikings zaskoczył za 25 20gb i kumuluje co miesiąc czy może tu też jakieś ciekawe opcje są dostępne? Pytam oczywiście po to że z plus jestem z 15 lat zawsze był mix dopóki nie zjawił się mix x i wtedy po doładowaniach przełączyłem na plush
zbych_in_flames
V.I.P.
Posty: 1239
Rejestracja: 8 lis 2012, o 18:06

Re: Jaka taryfa/pakiet aby było dużo GB ?

Post autor: zbych_in_flames »

ok ale masz plush abo czy na doładowania?
SYTROTIQX
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 22 lut 2021, o 18:42

Re: Jaka taryfa/pakiet aby było dużo GB ?

Post autor: SYTROTIQX »

Raczej plush na kartę żadnych abo ani mix . Mix miałem ale po dokonaniu wszystkich zasileń jakimś kodem przełączyłem na kartę albo od razu na plush jakoś tak
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Jaka taryfa/pakiet aby było dużo GB ?

Post autor: sl@w_es »

SYTROTIQX,

w taryfie Nowy Plush możesz uruchomić nowszą wersję promocji Internet, rozmowy, SMS, MMS bez limitu z pakietem internetowym 15 GB - koszt 30 zł. Możesz również pozostać przy starej promocji dokupując pakiet 5 GB - koszt 5 zł.
Ponadto aktualnie (do 31 marca) za 15 zł zł możesz dokupić pakiet 120 GB na 90 dni. Kupujesz jednorazowo, ale w każdym okresie 30 dni masz do wykorzystania 40 GB.

Aktualne zestawienie pakietów dla taryfy Nowy Plush masz na stronie Forum
viewtopic.php?f=99&t=17888&p=226101#p22 ... et="_blank
lub na https://www.plushbezlimitu.pl/na-karte/ ... et="_blank

W razie niejasności pytaj.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
ODPOWIEDZ