Teraz jest 22 paź 2021, o 18:04Regulamin Forum - Przeczytaj przed rejestracją

Kupię, sprzedam, zamienię ...
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Garjusz

Administrator

Administrator

  • Posty: 2819
  • Dołączył(a): 5 paź 2007, o 18:42
  • Lokalizacja: PlusForum
  • Podziękował : 1 raz
    Otrzymał podziękowań: 46 razy

Regulamin Forum - Przeczytaj przed rejestracją

Post23 wrz 2008, o 20:18

PlusForum.pl - Niezależne forum klientów sieci Plus, tworzone przez użytkowników i sympatyków sieci.
Prowadzone przez :
TELTAB
Poniatowskiego 69
37-200 Przeworsk

Rejestrując się na „Plus Forum” zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z „Plus Forum”. PlusForum.pl dotyczy oferty operatora sieci Plus. (posty lub wątki dotyczące usług innych operatorów będą usuwane)

Regulamin PlusForum

1. Forum jest miejscem wymiany informacji, poglądów, pomysłów pod warunkiem respektowania postanowień niniejszego regulaminu. PlusForum.pl dotyczy oferty operatora sieci Plus.

2. Treści publikowane na forum muszą być zgodne z polskim prawem.

3. Zabrania się publikowania treści i materiałów wulgarnych, pornograficznych, nieetycznych oraz obrażających czyjeś uczucia religijne. Dotyczy to wszelkich treści publikowanych przez użytkownika w tym wiadomości, loginów, pseudonimu, podpisu, emblematu i innych. Posty zawierające powyższe treści będą usuwane bez ostrzeżenia

4. Nie należy obrażać innych użytkowników forum. Wypowiedzi na forum powinny być formułowane w atmosferze wzajemnego szacunku do innych Użytkowników forum. Wulgaryzmy, straszenie, obrażanie, wyzwiska, pod adresem innych osób, również z poza forum, będą natychmiast kasowane

5.
Przy publikacji materiałów należy pamiętać o przestrzeganiu praw autorskich.

6. Zabrania się publikowania cudzych danych teleadresowych.

7. Wątki zakładamy w odpowiednich dla nich działach. Wątki założone w nieprawidłowych działach będą przenoszone do odpowiednich kategorii bez powiadamiania autora wątku.

8. Temat wątku powinien być odpowiednio sformułowany, powinien jednocześnie określać treść wątku. Całość piszemy w polu "Temat", w opisie możemy umieścić dodatkowe informacje.

9. Postów nie piszemy w całości:
- dużymi literami
- pogrubieniem
- kursywą
- kolorową czcionką.

10. Wszyscy użytkownicy forum podlegają tym samym zasadom dotyczącym dbałości o ortografię, sposobu logicznego wyrażania się. Nie jest stosowana żadna taryfa ulgowa dla użytkowników posiadających różnego rodzaju dysfunkcje w tym zakresie.

11. Przed założeniem tematu należy użyć opcji szukaj. Jeżeli temat był już poruszany to od razu otrzymujemy tym sposobem odpowiedź lub kontynuujemy dany wątek.

12.
Zabronione jest tzw. "nabijanie postów" – dodawanie do każdego wątku odpowiedzi typu "Aha", "Ok" itp. w celu zwiększenia "rangi" na forum. Posty prezentujące niski poziom wypowiedzi będą usuwane.

13. Wszelkie sprawy prywatne należy kierować na konta prywatne (PW).

14.
Użytkownik jest zobowiązany niezwłocznie wykonać polecenia określone przez moderatora np. poprawienie tytułu tematu, treści tematu, błędów ortograficznych itp. Posty nie poprawione przez użytkownika będą usuwane bez ostrzeżenia.

15. Zamieszczając treści obcojęzyczne należy podać ich tłumaczenie na język polski.

16. Nie należy zakładać kilku tematów tej samej lub podobnej treści.

17. Nie wolno reklamować stron komercyjnych, serwisów informacyjnych sprzedających reklamy. Zabrania się także reklamowania usług i rekrutacji za pomocą prywatnych wiadomości (PW) lub mailowo. Obowiązuje zakaz umieszczania odnośników do innych for dyskusyjnych oraz stron o podobnej tematyce jako reklamy bez zgody Administratora PlusForum. Obrazek w podpisie nie może być większy niż 400x100 pikseli.

18. Zabrania się zakładania i używania kilku kont na forum przez jednego użytkownika.

19. Użytkownicy łamiący postanowienia niniejszego regulaminu będą otrzymywać ostrzeżenia:
- zablokowanie możliwości pisania postów po wartości ostrzeżeń: 3
- zablokowanie możliwości wejścia na forum po wartości ostrzeżeń: 6
- ostrzeżenia nie wygasają z upływem czasu

20.
Administrator pozyskuje i przetwarza następujące dane osobowe:
- adres poczty elektronicznej
- numer IP
Zgadzasz się na zapisywanie tych danych (adres e-mail, numer IP), które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody. Dane te (adres e-mail, numer IP) będą przechowywane przez okres do czasu dezaktywacji konta Użytkownika. Użytkownik może usunąć swoje Konto wysyłając dyspozycję z tego profilu na PW Administratora. Usunięcie profilu i postów jest nieodwracalne.
Administratorem danych jest:
TELTAB
Poniatowskiego 69
37-200 Przeworsk

21. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, można je wyrazić publicznie na forum (z zachowaniem zasad panujących na forum), bądź poprzez wysłanie prywatnej wiadomości (PW) do moderatorów lub administratora. Zalecana jest druga metoda.

22.
Jeżeli nie zgadzamy się z decyzją i działaniem podejmowanym przez moderatorów, w pierwszej kolejności należy skontaktować się bezpośrednio z ta osobą, co do której poczynań mamy zastrzeżenia. Jeśli sprawa nie zostaje wyjaśniona sprawę należy przedstawić administratorowi forum. Postanowienia Administratora forum są ostateczne i nie podlegają dyskusji.

23. Z dniem 02/01/2013 forum zostało rozbudowane o Oficjalny Dział Sieci Plus, w którym uczestniczą oficjalni specjaliści sieci.

24. Oficjalni specjaliści sieci, nie ponoszą odpowiedzialności za błędy merytoryczne innych użytkowników forum, zamieszczane w Oficjalnym Dziale Sieci Plus.

25. PlusForum.pl dotyczy oferty operatora sieci Plus, posty lub wątki dotyczące usług innych operatorów będą usuwane.


Zgadzasz się, że „Plus Forum” ma prawo w każdej chwili usunąć, edytować, przenieść lub zablokować każdy wątek i post.Życzymy miłego korzystania z PlusForum.pl
Zapraszam na Plus Blog

Za ten post autor Garjusz otrzymał podziękowania - 8
angelika5898(5 maja 2013, o 18:13), Charlestiep(3 sie 2015, o 04:45), christyy(23 cze 2013, o 14:27), Domani18(11 cze 2013, o 22:35), haitanka(5 lut 2014, o 13:16), kostykiewicz(20 maja 2018, o 08:59), Malkolmisiek(25 cze 2013, o 09:55), pyszczus(16 wrz 2013, o 14:06)

Powrót do OgłoszeniaKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość