Teraz jest 21 cze 2021, o 13:09

Poprawcie stronę www.plus.pl

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
  • Autor
  • Wiadomość

plufor

Początkujący PlusManiak

• Podziękował : 1 raz
    Otrzymał podziękowań: 1 raz

Poprawcie stronę www.plus.pl

Post20 maja 2021, o 14:14

Poprawcie stronę http://www.plus.pl, bo od jakiegoś czasu nie można na nią wejść z żadnej przeglądarki.
Albo kręci się w nieskończoność "zielone kółko", albo pojawia się treść przykryta półprzeźroczystą szarą przesłoną i nie można na nic kliknąć.
Zrzuty poniżej:
Obrazek

Obrazek

mariusz9a

Administrator

Administrator

• Podziękował : 20 razy
    Otrzymał podziękowań: 55 razy

Re: Poprawcie stronę www.plus.pl

Post20 maja 2021, o 14:17

U mnie działa na wszystkich przeglądarkach (Opera, Edge, Chrome). Sprawdziłem teraz. Także chyba jakiś problem u Ciebie na komputerze :-(
Pomóż biednym - to nic nie kosztuje!
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek

pszprega

V.I.P.

• Podziękował : 14 razy
    Otrzymał podziękowań: 9 razy

Post20 maja 2021, o 17:02

Jak co u siebie również sprawdziłem teraz i strona działa poprawnie.

plufor

Początkujący PlusManiak

• Podziękował : 1 raz
    Otrzymał podziękowań: 1 raz

Post21 maja 2021, o 14:31

Już wiem w czym problem.
W przeglądarkach korzystam z dodatku "I don't care about cookies", gdyż nie lubię ciągle akceptować nachalnych powiadomień o ciasteczkach.
Wcześniej nie miałem żadnych problemów z z tą stroną, a dodatek robił swoje i nie widziałem żadnych zapytań na tej stronie.
Widocznie "spece" z Plusa coś zmienili i obecnie (w testowej wersji przeglądarki - bez dodatków) wyświetla się szara półprzezroczysta przesłona, na której jest centralnie umieszczony ohydny i zajmujący ponad połowę ekranu baner od Plusa z zapytaniem o ciasteczka.

Natomiast w normalnym trybie, dodatek skutecznie usuwa zapytanie o ciasteczka, ale pozostaje szare półprzezroczyste tło, uniemożliwiające przeglądanie tej strony.

Dlatego spece z Plusa, poprawcie waszą stronę, jeśli chcecie aby osoby korzystające z tego popularnego dodatku, oglądały waszą stronę.

Powrót do Inne Tematy