Pomocy!!! NUMERY PRYWATNE

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
sweetyangel
Nowy
Posty: 5
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 28 maja 2008, o 12:26

Pomocy!!! NUMERY PRYWATNE

Post autor: sweetyangel »

Witam wszystkich ;-)
Mam pewne pytanie... Czy istnieje możliwość dostania wyciągu numerów które były wybierane przez moj numer przez ostatni czas??? I odwrotnie ---> Numery ostatnich połaczeń przychądzących. I tu zaznaczam że wszystkie nawet PRYWTANE. Nie mówie tu o możliwości zajrzenia w ostatnie połaczenia...
Ostatnio zmieniony 28 maja 2008, o 19:45 przez sweetyangel, łącznie zmieniany 1 raz.
mati
PlusManiak
Posty: 148
Rejestracja: 11 lis 2007, o 10:27

Post autor: mati »

Telefon masz w Simplusie, MixPlusie.
Bo w abonamencie masz biling rozmół wychodzących.

Z wychodzącymi raczej nie będzie problemu jak masz telefon zarejestrowany.
A z przychodzącymi ?

Prawo nie zabrania wydania billingu połączeń przychodzących, ale z drugiej strony także nie zobowiązuje operatora do wydania takiego wykazu.

Można starać się o taki wykaż, np w przypadku jakiś dziwnych telefonów, które są dla Ciebie uciążliwe,...
Tak bez powodu raczej nie dostaniesz a w szczególności numerów zastrzeżonych.
sweetyangel
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 28 maja 2008, o 12:26

Post autor: sweetyangel »

No własnie :-( bo mam niepokojace polaczenia przychodzace... nie chce sie uskarzac ale to co bylo ostatniej nocy to koszmar... Boje sie i dlatego postanowilam cos z tym zrobic... Mam MixPlus.
Awatar użytkownika
PlusUser
Moderator
Posty: 249
Rejestracja: 14 gru 2007, o 21:56

Post autor: PlusUser »

Jeżeli to duży problem to trzeba napisać do Plusa o taki biling rozmów przychodzących.
I oczywiście zaznaczyć że ktoś nie daje spokoju.
Powiedz znajomym o Naszym Plus Forum
pawelryb
Szalony PlusManiak
Posty: 257
Rejestracja: 8 sty 2008, o 21:07

Post autor: pawelryb »

Najlepiej zgłoś się do najbliższego biura obsługi - salonu
Pre100
PlusManiak
Posty: 93
Rejestracja: 7 wrz 2008, o 01:11

Post autor: Pre100 »

Post sprzed 3 miesięcy, ale pozwolę go sobie skomentować. Żaden operator nie udostępni bez nakazu sądu lub prokuratury wykazu połaczeń przychodzących, pochodzacych z numeru zastrzeżonego. A już na pewno nie BOK, który takich danych (moim zdaniem) w ogóle nie posiada (mam na myśli połączenia przychodzące).

Pzdr,
Pre100.
"Coś, co jest do wszystkiego - jest do niczego..."
ODPOWIEDZ