[NEWS] Okulary VR ze starterami JA+ Internet Na Kartę!

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

[NEWS] Okulary VR ze starterami JA+ Internet Na Kartę!

Post autor: habish »

Wirtualna rzeczywistość jest już na wyciągnięcie ręki! Plus wprowadza do swojej oferty limitowaną edycję starterów JA+ Internet Na Kartę z kartonowymi okularami VR wraz z instrukcją ich składania. Za 15 zł otrzymamy okulary VR i pakiet danych 3 GB, dzięki któremu można rozpocząć swoją przygodę z wirtualną rzeczywistością. To najprostszy i najtańszy sposób na wejście w świat całkowicie nowych doznań.

Obrazek

Wirtualna rzeczywistość to obraz stworzony przy wykorzystaniu technologii informatycznej i multimedialne kreowanie komputerowej wizji przedmiotów, przestrzeni i zdarzeń. Często określana jest jako I³: Interaction (interakcja) + Immersion (zagłębienie)+ Imagination (wyobraźnia). Technologia rzeczywistości wirtualnej jest dostępna dla posiadaczy smartfonów, które dziś są już małymi komputerami o ogromnych możliwościach. By móc z niej korzystać wystarczy mieć tylko odpowiedni model telefonu oraz okulary VR. Ich kartonowe modele to projekt inżynierów firmy Google, a połączenie kartonu i smartfona jest najtańszym sposobem na wejście w świat wirtualnej rzeczywistości.

Teraz gogle VR będzie można otrzymać za darmo przy zakupie specjalnej edycji starterów JA+ Internet Na Kartę 15 GB za 15 zł. To:
1. Pakiet 3 GB na start.
2. Premia 12 dodatkowych GB za doładowanie za minimum 20 zł.
3. Bonusy gigabajtów po doładowaniu – nawet 36 GB po doładowaniu za 100 zł.
4. Rok Ważności Konta i 36 GB po doładowaniu za 150 zł.
5. Możliwość skorzystania z pakietu Nocny Transfer (10 zł na 30 dni), czyli 200 GB do wykorzystania w godzinach 01.00-08.00.

Wraz ze starterem otrzymamy kartonowe okulary VR do samodzielnego złożenia. Wystarczy przy pomocy kodu QR umieszczonego na boku okularów zainstalować na swoim smartfonie stosowne aplikacje dostępne w Google Play lub App Store i umieścić telefon w goglach. Aplikacje rozdzielają wyświetlacz w połowie i tworzą dwa obrazy - po jednym dla każdego oka. Można też po prostu oglądać filmy na YouTube na kanale „Filmy 360". Gogle VR dostępne ze starterem JA+ Internet Na Kartę obsługują telefony o maksymalnej przekątnej 5 cali.

Startery z okularami VR można dostać w Punktach Sprzedaży sieci Plus.



Źródło: http://www.biuroprasowe.plus.pl/note.php?id=1329
ODPOWIEDZ