Problemy w PlusOnline

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
Marat
Nowy
Posty: 6
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 1 paź 2018, o 12:21

Problemy w PlusOnline

Post autor: Marat »

Mam pytanie, dotyczące konta w Plus Online.

Nie działa, ono w pełni funkcjonalnie. Brak, jest możliwości podglądu faktur, planów taryfowych etc. Strona nie działa w " pełni" Czy to może być związane z okresem rozliczeniowym, czy to po prostu błąd techniczny ?
Mogę dodać,że próbowałem logować się na różnych przeglądarkach i ten problem nadal występuje.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Problemy w PlusOnline

Post autor: sl@w_es »

Logujesz się za pomocą Pluskodu 5, czy e-hasła?
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Marat
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 1 paź 2018, o 12:21

Re: Problemy w PlusOnline

Post autor: Marat »

Loguję się na oba sposoby, co ciekawe gdy loguję się na swoje konto dot. internetu/telefonu stacjonarnego strona, jest w pełni funkcjonalna.
zbych_in_flames
V.I.P.
Posty: 1239
Rejestracja: 8 lis 2012, o 18:06

Re: Problemy w PlusOnline

Post autor: zbych_in_flames »

A to na tym koncie co masz problem to jaki jest oferta? Podgląd faktury jest tylko przy e-haśle, trzeba mieć tylko e-fakturą aktywną :-)
BO_KAL
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 21 gru 2017, o 14:07

Re: Problemy w PlusOnline

Post autor: BO_KAL »

Cześć

U mnie też nic nie widać .

Po zalogowaniu zawsze było widoczne saldo konta ile do zapłaty, a w październiku nie ma nic widać tylko ewnetulane raty za telefon.

Zresztą ani taryfy a już o billingu nie wspomne który bez problemu jest dostępny u innych. Loguje sie PLUS KODEM
zbych_in_flames
V.I.P.
Posty: 1239
Rejestracja: 8 lis 2012, o 18:06

Re: Problemy w PlusOnline

Post autor: zbych_in_flames »

BO_KAL pisze:Zresztą ani taryfy a już o billingu nie wspomne który bez problemu jest dostępny u innych. Loguje sie PLUS KODEM
Przy pluskodzie nie ma możliwości podejrzenia billingu, pozostałe dalej powinieneś widzieć, to na MPO czy www?
BO_KAL
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 21 gru 2017, o 14:07

Re: Problemy w PlusOnline

Post autor: BO_KAL »

Loguje się przez WWW . Nie widzę ani kwoty faktury ani salda nic kompletnie.

Uprzedzając pytanie próbowałem z różnych komputerów i z różnych przeglądarek - wszędzie to samo
piotrekertoip
PlusManiak
Posty: 79
Rejestracja: 27 lis 2011, o 18:35

Re: Problemy w PlusOnline

Post autor: piotrekertoip »

Witam serdecznie. W plus online od kilku dni, logując się na stronie www nie mam dostępu do zaprzyjaźnionych kont, które wcześniej ustanowiłem. Cała lista tych telefonów została wykasowana. Czy wiadomo co jest powodem powyższego stanu?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Problemy w PlusOnline

Post autor: sl@w_es »

wzbyszko pisze:U mnie działa. Zaczęło wszystko działać pewnie jakaś awaria.
I owszem, działa, w abonamencie, choć funkcjonalność nieco odmienna, a na kartę nie działa; jest dokładnie tak jak w cytowanym poście.
piotrekertoip pisze:Witam serdecznie. W plus online od kilku dni, logując się na stronie www nie mam dostępu do zaprzyjaźnionych kont, które wcześniej ustanowiłem. Cała lista tych telefonów została wykasowana. (...)
viewtopic.php?f=98&t=19298&start=495#p246564
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
ODPOWIEDZ