Czy dzwonił do mnie konsultant z Plusa??

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
Paweł94t
Początkujący PlusManiak
Posty: 21
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 25 paź 2013, o 19:57

Czy dzwonił do mnie konsultant z Plusa??

Post autor: Paweł94t »

Witam,
Miałem taką sytuację że dzwonił do mnie numer komórkowy 697 ***286. Odebrałem, mój rozmówca zwrócił się do mnie po imieniu, powiedział, że dzwoni z Plusa bo jestem długo klientem i ma dla mnie propozycję zmiany umowy z karty na abonament. Z racji tej że miałem chwilę wolną poświęciłem 2 minuty na rozmowę, za proponowaną umowę podziękowałem, żadnych swoich danych nie podałem odpowiedziałem na 2 głupie pytania typu: czy jestem zadowolony z usług Plusa, co pan ogląda w tv i do jakich sieci dzwonię z telefonu. Po ponownym odrzuceniu oferty rozmówca zapytał się dlaczego nie jestem zainteresowany, a ja odpowiedziałem że jakbym chciał zmienić umowę to po prostu sam udałbym się do punktu PLUSA. Rozmówca podziękował za rozmowę i się rozłączył. W tle było słychać hałasy charakterystyczne dla callcenter.

Po rozłączeniu zdziwiło mnie że to nr komórkowy stąd zastanawiam się kto do mnie dzwonił i czy to na pewno był ktoś z Plusa. Po wpisaniu w google nr wychodzi na to że to nr pewnej firmy, która dzwoni w imieniu Plusa.. Nie rozumiem tego. Ktoś miał podobną sytuację? Powinienem to gdzieś zgłosić???
ODPOWIEDZ