Ręcna zmiana nadajnika

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
Pawelkacz
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 26 gru 2019, o 15:31

Ręcna zmiana nadajnika

Post autor: Pawelkacz »

Witam mam takie pytanie czy jest jakaś aplikacja na telefon zę bym mógł sam recznie wybrać nadajnik (bts) sieci plus bo telefon łączy mi sie z najblizszym a jak sprawdziłem z troche dalszym bts mam lepsze prędkości i chciałbym właśnie wybrac ten dalszy a nie wiem jak to zrobic pomoże ktoś??
Awatar użytkownika
largo
Szalony PlusManiak
Posty: 554
Rejestracja: 6 lis 2016, o 10:45
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Ręcna zmiana nadajnika

Post autor: largo »

Pawelkacz pisze:Witam mam takie pytanie czy jest jakaś aplikacja na telefon zę bym mógł sam recznie wybrać nadajnik (bts) sieci plus bo telefon łączy mi sie z najblizszym a jak sprawdziłem z troche dalszym bts mam lepsze prędkości i chciałbym właśnie wybrac ten dalszy a nie wiem jak to zrobic pomoże ktoś??
nie ma możliwości fizycznej by zmienić stację BTS przez użytkownika. System sam loguje użytkownika do danej stacji bazowej.
Też kiedyś interesowałem się by wymusić logowanie do innego BTSa niż z automatu ale się nie da lub operator ma z tym problem...
zbych_in_flames
V.I.P.
Posty: 1240
Rejestracja: 8 lis 2012, o 18:06

Re: Ręcna zmiana nadajnika

Post autor: zbych_in_flames »

largo pisze:Też kiedyś interesowałem się by wymusić logowanie do innego BTSa niż z automatu ale się nie da lub operator ma z tym problem...
Nie ma problemu tylko po prostu nie ma takiej opcji. Logowanie jest automatyczne do stacji z której uzyskuje się najlepszy poziom sygnału, do tego dochodzi jeszcze priorytet poszczególnych pasm w LTE.
komorkomaniak
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 11 sty 2013, o 18:59
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Re: Ręcna zmiana nadajnika

Post autor: komorkomaniak »

Nawet jak by była taka możliwość to nie miało by sensu, bo po co ? System sam automatycznie loguje cię do najbliższego nadajnika
ODPOWIEDZ