Poprawcie stronę www.plus.pl

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
plufor
PlusManiak
Posty: 65
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 3 gru 2015, o 12:17

Poprawcie stronę www.plus.pl

Post autor: plufor »

Poprawcie stronę http://www.plus.pl"target="_blank, bo od jakiegoś czasu nie można na nią wejść z żadnej przeglądarki.
Albo kręci się w nieskończoność "zielone kółko", albo pojawia się treść przykryta półprzeźroczystą szarą przesłoną i nie można na nic kliknąć.
Zrzuty poniżej:
Obrazek

Obrazek
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6154
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Poprawcie stronę www.plus.pl

Post autor: mariusz9a »

U mnie działa na wszystkich przeglądarkach (Opera, Edge, Chrome). Sprawdziłem teraz. Także chyba jakiś problem u Ciebie na komputerze :-(
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
pszprega
PlusManiak
Posty: 146
Rejestracja: 8 mar 2013, o 13:38

Re: Poprawcie stronę www.plus.pl

Post autor: pszprega »

Jak co u siebie również sprawdziłem teraz i strona działa poprawnie.
plufor
PlusManiak
Posty: 65
Rejestracja: 3 gru 2015, o 12:17

Re: Poprawcie stronę www.plus.pl

Post autor: plufor »

Już wiem w czym problem.
W przeglądarkach korzystam z dodatku "I don't care about cookies", gdyż nie lubię ciągle akceptować nachalnych powiadomień o ciasteczkach.
Wcześniej nie miałem żadnych problemów z z tą stroną, a dodatek robił swoje i nie widziałem żadnych zapytań na tej stronie.
Widocznie "spece" z Plusa coś zmienili i obecnie (w testowej wersji przeglądarki - bez dodatków) wyświetla się szara półprzezroczysta przesłona, na której jest centralnie umieszczony ohydny i zajmujący ponad połowę ekranu baner od Plusa z zapytaniem o ciasteczka.

Natomiast w normalnym trybie, dodatek skutecznie usuwa zapytanie o ciasteczka, ale pozostaje szare półprzezroczyste tło, uniemożliwiające przeglądanie tej strony.

Dlatego spece z Plusa, poprawcie waszą stronę, jeśli chcecie aby osoby korzystające z tego popularnego dodatku, oglądały waszą stronę.
ODPOWIEDZ