Program SmartDom

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
slawt
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 6 sty 2014, o 22:25

Re: Program SmartDom

Post autor: slawt »

Jeśli mam już LTE 100%, abo na telefon 50% i polsat za 1zł, to jak wygląda sprawa z czwartą umową? (chciałbym jeszcze jedną umowę na telefon) - będzie jakaś zniżka?

Pozdrawiam
ST
gerfild023
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 11 sie 2013, o 17:05

Re: Program SmartDom

Post autor: gerfild023 »

Witam.
Posiadam telefon w Mix Plus i zobowiązania jeszcze sporo ponad 24 miesiące.
Czy jakbym chciał wziąć Internet Power LTE czy także dostanę na niego 50% zniżki?
Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.
Awatar użytkownika
Mr.Z
Starszy Plusmaniak
Posty: 181
Rejestracja: 22 lis 2011, o 11:49

Re: Odp: Program SmartDom

Post autor: Mr.Z »

gerfild023 pisze:Witam.
Posiadam telefon w Mix Plus i zobowiązania jeszcze sporo ponad 24 miesiące.
Czy jakbym chciał wziąć Internet Power LTE czy także dostanę na niego 50% zniżki?
Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.
Tak, pod warunkiem, że zasilenia są nie mniejsze niż 50zl w ofercie standardowej lub w ofercie elastycznej 40/60zl.

Wysłane z Sony Xperia Z1 Compact przy użyciu Tapatalka ^_^
Obrazek
szocik78
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 18 lis 2014, o 00:38

Re: Program SmartDom

Post autor: szocik78 »

Mam pytanie, czy jeśli zamówię zgodnie z ofertami na stronach Plus i CP w programie SMARTDOM :
1/ interent LTE 59,90
2/ telewizję CP 79,90 (promocja -50%)
3/ telefon na abonamnet 39,90 + 3 zł telefon

to czy trzecia usługa będzie naliczana najpóźniej od drugiego okresu rozliczeniowego? czy może dopiera jak skończą się promocje na interent lub telewizję za free, np. po 6 mc czyli te 39,90 będę płacił przez te 6mc?

Z góy dziękuje za odpowiedź.
windykator86
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Rejestracja: 19 wrz 2014, o 17:30

Re: Program SmartDom

Post autor: windykator86 »

Rabat na trzecią usługę będziesz miał naliczoną najpóźniej od drugiego okresu rozliczeniowego, niezależnie od tego jak długo masz promocyjny abonament za 0 zł na pierwszej i drugiej usłudze.
Hebi30
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 23 lis 2014, o 11:19

Oferta smartdom

Post autor: Hebi30 »

Witam, czy jeśli mam już Cyfrowy Polsat (telewizja) za ok. 50 zł miesięcznie i dokupiony do tego telefon komórkowy w ramach Smartdom to czy teraz mogę dokupić usługę internetu za złotówkę jeśli dwie pierwsze usługi kupiłem ok. 3 miesiące temu? Jeśli tak, to jaki internet mogę dostać? Jeśli nie, to czy telefon mogę wykorzystać jako pierwsza usługę i kupić jako drugą usługę ze zniżką Smartdom internet LTE?
qlka2
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Rejestracja: 24 lis 2014, o 13:09

Re: Program SmartDom

Post autor: qlka2 »

Witam!
Posiadam umowę na CP od 24.02.2013. Pozostało jeszcze 8 m-cy do końca. Abonament jest na kwotę 89,90 PLN.
Oprócz tego posiadam telefon w Plusie - ostatnia umowa jest chyba od 17.10.2012 r. czyli chyba jest już po upływie terminu.
Mam w związku z tym pytanie. Jeżeli przedłużę umowę w Plusie na ten numer to czy przysługuje mi możliwość skorzystania z programu Smartdom? Interesowała by mnie oferta z telefonem oraz może Internet LTE jeżeli faktycznie byłby za 1PLN a nie jest to jakiś chwyt marketingowy.
Na jakie ewentualne nie wspomniane opłaty musiałbym się przygotować?
Zakładając, że umowy na CP zostało jeszcze 8 m-cy to co się będzie działo po tym czasie?
Żeby się nie okazało że wtedy będę musiał płacić pełne pakiety za wszystkie dobrane usługi albo jakąś kosmiczną kwotę za CP.
Proszę o rzetelną odpowiedź i nie odsyłanie do regulaminu który jest napisany... wiadomo jak.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
yanadis
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 27 lis 2014, o 19:35

Re: Program SmartDom

Post autor: yanadis »

ten smart dom to klamstwo. wzielam telefon w promocji smart dom jako ze posiadalam juz cyfrowy polsat mogla dobrac telefon w abonamencie 50% taniej. telefon wzielam pan z plusa odrazu powiadomil mnie ze pierwszy rachunek przyjdzie 100% . jednak dostaje trzeci rachunek i nadal jest 100% a nie 50% jak to powinno byc w promocji. wiec radze uwazac
windykator86
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Rejestracja: 19 wrz 2014, o 17:30

Re: Program SmartDom

Post autor: windykator86 »

yanadis w tej sytuacji powinnaś zgłosić reklamację poprzez eBOK lub telefonicznie, zostanie zweryfikowane dlaczego nie masz rabatu, jeśli to błąd systemu, a niestety tak tez się zdarza, a spełniasz co miesiąc warunki programu to dostaniesz faktury korygujące. Trzeba pamiętać, żeby od razu zgłaszać brak rabatu lub upustu na usłudze, która miała być rabatowana.
qlka2
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Rejestracja: 24 lis 2014, o 13:09

Re: Program SmartDom

Post autor: qlka2 »

Odpowie mi ktoś fachowo na moje pytanie?
W szczególności chodzi o to czy po czasie gdy kończy się umowa "główna" nie naliczą mi za wszystkie usługi 100% abonamentu?
artek687
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 11 gru 2014, o 18:25

smart DOM

Post autor: artek687 »

Witam,

Posiadam Abonament w Cyfrowym Polsacie podpisaną 04.11.2013 a wysokość wynosi 34,90 zł.

Czy przenosząc dwa numery z Play do plusa przysługuje mi smart DOM ?
Evil000
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 28 mar 2014, o 17:18

Re: Program SmartDom

Post autor: Evil000 »

Witam, posiadam umowe na CP oraz PlusMix za 50 zł. Chcialbym dokupic telewizje wraz z internetem Power LTE w ofercie SmartDom z rabatem z tego powodu iz mam umowe MixPlus. Mam dylemat czy dostane druga umowe od CP na telewizje jesli mam juz jedna?
rejzor2k
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 24 sty 2015, o 12:16

SmartDom 3 usługa

Post autor: rejzor2k »

Witam,
Posiadam telewizję w CP (maj 2015) oraz internet (czerwiec 2016). Z tego co się dowiedziałem 3 usługę można wziąć tylko przez 10 dni od podpisania umowy. Chciałbym się dowiedzieć czy przy przedłużaniu umowy na telewizję, będę mógł skorzystać z promocji na 3 usługę? Zastanawia mnie to gdyż jako 2 usługę z 50% rabatem mam internet, a będę przedłużał umowę na 1 usługę.
Pozdrawiam,
rejzor2k
Marcin.G
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 26 sty 2015, o 18:36

Promocja SmartDom

Post autor: Marcin.G »

Witam!
Mam abonament 50 zł/miesiąc. Natomiast teraz moja siostra zamierza przedłużyć umowę i chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość wykorzystania promocji smartdom na drugą usługę -50 % taniej. Chciałbym się dowiedzieć czy przy posiadaniu 2 abonamentów będę mógł się starać o tą promocję 50 % taniej na drugi abonament, czy muszę posiadać 2 różne produkty np. abonament i drugi produkt (np. internet lub telewizja?).
Dziękuję z góry za odpowiedź.
SzefMyrna85
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 22 sty 2015, o 16:54

Re: Program SmartDom

Post autor: SzefMyrna85 »

Jeśli masz taki problem to weź w tym drugim produkcie po prostu internet. Też miałem taki dylemat jeszcze w grudniu i właśnie wybrałem internet i jestem bardzo zadowolony z tej usługi, która moim zdaniem jest bardzo dobra. Tutaj Plus wiedział znakomicie jak zadbać o swoich klientów i chwała mu za to.
Ostatnio zmieniony 3 cze 2015, o 10:03 przez SzefMyrna85, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ