Nowa odsłona programu smartDOM

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
Garjusz
Administrator
Administrator
Posty: 2869
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 5 paź 2007, o 18:42
Lokalizacja: PlusForum
Kontakt:

Nowa odsłona programu smartDOM

Post autor: Garjusz »

19 maja br. startuje nowa odsłona unikalnego programu smartDOM dla klientów Plusa i Cyfrowego Polsatu. Odświeżona oferta pozwoli na zakup nawet 6 usług z portfolio wiodącej grupy medialno-telekomunikacyjnej, z czego aż 5 będzie rabatowanych. Taka liczba usług umożliwi skonfigurowanie optymalnego zestawu dla całej rodziny. Promocja jest kierowana do obecnych, jak i nowych klientów.

Idealny zestaw dla całej rodziny

W ramach nowej oferty smartDOM klient może skompletować wyjątkowo atrakcyjny zestaw sześciu usług: telewizję satelitarną z kanałami dla całej rodziny, superszybki Internet działający w największej polskiej sieci LTE, która obejmuje zasięgiem ponad 90% Polaków oraz cztery aktywacje telefoniczne z rozmowami, SMS-ami i MMS-ami bez limitu do wszystkich sieci.

Obrazek

Pierwsza usługa (Telewizja, Internet lub Telefon) – posiadana lub kupowana – jest pełnopłatna, zaś na pozostałe dwie z innych kategorii klient otrzyma rabat nawet 50%. Na przykład, za telewizję Cyfrowego Polsatu ze 158 różnorodnymi kanałami zapłaci 29,95 zł miesięcznie. Abonamet telefoniczny gwarantujący rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci oraz 2 GB Internetu na smartfonie wyniesie 24,99 zł, a dostęp do 25 GB Internetu LTE będzie kosztował 25 zł co miesiąc. Kolejne 3 aktywacje telefoniczne otrzyma ze zniżką 10 zł miesięcznie każda. W efekcie bez trudu można złożyć zestaw, w którym miesięczne oszczędności, dzięki rabatom smartDOM przekroczą 100 zł.

Obrazek


Wszystkie rabaty obowiązują się przez cały czas korzystania z usług zakupionych w Plusie i Cyfrowym Polsacie, nie tylko przez okres podstawowy danej umowy. Dodatkowo klient otrzymuje wszystkie benefity wynikające z podstawowej promocji dla danego produktu, m.in. pierwsze miesiące bez abonamentu za usługę, dodatkowy rabat za przeniesienie numeru do sieci Plus czy możliwość bezpłatnego testowania usług dodatkowych.

Proste reguły

Najnowsza wersja oferty smartDOM zakłada uproszczenie i ujednolicenie reguł, m.in. w zakresie minimalnych abonamentów uprawniających do skorzystania z programu oraz łączenia rabatów wynikających z różnych promocji:

Promocja jest dostępna zarówno dla nowych, jak i dotychczasowych klientów.

Minimalna kwota zobowiązania upoważniająca do skorzystania z rabatów smartDOM dla osób, które nie są jeszcze abonentami Plusa lub Cyfrowego Polsatu, wynosi: 39,90 zł (JA+ Abonament, JA+ LTE, Nowy Power LTE CP), 60 zł (JA+ Mix) i 59,90 zł (telewizja CP). W przypadku obecnych użytkowników wystarczy, że pierwszą umowę posiadają dłużej niż 60 dni i za posiadany produkt płacą nie mniej niż 49,90 zł (jedynie 50 zł w przypadku JA+ Mix ).

Nowy smartDOM wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i nie ogranicza czasu na rozszerzenie oferty. Kolejne usługi klient może dołączać w dowolnym momencie trwania promocji, sukcesywnie rozbudowując zakres usług dla siebie i swojej rodziny. Może również dowolnie konfigurować swój zestaw, np. kupić tylko aktywacje telefoniczne i Internet lub tylko Internet i telewizję.

Dodatkowo klienci mają możliwość zakupu kolejnych trzech aktywacji telefonicznych w Plusie z rabatem 10 zł, który łączy się z innymi promocjami. W ten sposób przenosząc numer do sieci Plus, otrzymają rozmowy bez limitu do wszystkich sieci (również na stacjonarne), SMS-y i MMS-y bez limitu oraz 2 GB Internetu LTE za 39,99 zł miesięcznie.

W superofercie smartDOM można znaleźć zarówno propozycje bez sprzętu, jak też z atrakcyjnymi urządzeniami: tabletami, laptopami, smartfonami oraz różnymi zestawami sprzętów. Można z niej skorzystać w każdym punkcie Plusa i Cyfrowego Polsatu, a także telefonicznie lub przez Internet: www.plus.pl, www.cyfrowypolsat.pl.
domi_xx
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 22 kwie 2013, o 20:49

Re: Nowa odsłona programu smartDOM

Post autor: domi_xx »

Witam,
Poszukuje odpowiedzi na nurtujące mnie od jakiegoś czasu pytanie. Czy w usłudze SMARTDOM według regulaminu z dnia 13.05.2014 można posiadać w tej promocji I Plus MIX II Plus Abonament III Internet? Wydawało mi się, że usługi muszą być innego rodzaju TELEWIZJIA-INTERNET-TELEFON, natomiast tutaj wchodzą w gre 2 umowy na telefon, które teoretycznie powinny się wykluczać mam racje?
domi_xx
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 22 kwie 2013, o 20:49

Re: Nowa odsłona programu smartDOM

Post autor: domi_xx »

Czy możesz mieć tak nie wiem, ale ja tak mam tylko nie wiem czy to pomyłka czy zamierzone działanie systemu. Problem w tym, że zawierając umowy usługą wyjściową była telewizja w której pakiet uprawniał do zniżki, natomiast system przyporządkował sobie MIXa, dlaczego tak jest w salonie wytłumaczyć mi nie potrafią. Ja oczywiście nieświadomie myślałam, że 1 jest telewizja do czasu kiedy pozostało kilka zasileń w MIXie i zaczęły przychodzić sms o utracie benefitów....
domi_xx
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 22 kwie 2013, o 20:49

Re: Nowa odsłona programu smartDOM

Post autor: domi_xx »

Tak ja rozumiem, że II z III może być w kolejności zależnie od abonamentu natomiast chodzi mi o wyjściową zawieraną dużo wcześniej. A jeżeli chodzi o regulamin to już miałam z nim do czynienia na samym początku gdy przyszły mi pierwsze fakturki na pełną kwotę i musiałam składać reklamacje... A w Twojej sprawie zielonego pojęcia nie mam :)
grzech25
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 22 wrz 2015, o 08:59

Re: Nowa odsłona programu smartDOM

Post autor: grzech25 »

7 października rusza nowa promocja. Może ktoś rozwinąć o co chodzi w tym zdaniu?
"...na drugą dostać rabat 50%, a trzecią mieć nawet za 1 zł (rabat 18,99 zł) przez całą długość umowy."

Chodzi o trzeci produkt - za 1 zł czy z rabatem - bo to różnica. Co jest za tą złotówkę? :)
wopoczta
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 6 paź 2015, o 20:58

Re: Nowa odsłona programu smartDOM

Post autor: wopoczta »

Witam,

Czy ktoś mogłby proszę podesłać/załaczyć regulaminy SMARTFIRMY i SMARTDOM z poprzedniej edycji, gdy firmy jednoosobowe mogły korzystać z rabatów na druga usluge w Plusie, gdy pierwsza pelnoplatna usluga jest w Cyfrowym Polsacie?
ktry
Szalony PlusManiak
Posty: 212
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:18
Lokalizacja: ZACH-POM

Re: Nowa odsłona programu smartDOM

Post autor: ktry »

Wiem że plus urwał z promocji prawie 30 zl. Ja mam rabat na trzecią usługę 48 zł,a nie 18,99 zł jak ma być teraz. Czyli za pakiet Polsatu który kosztuje aktualnie 49 zł. Płacę tylko 1 zł po odliczeniu rabatu. Teraz ,po nowemu będzie trzeba zapłacić aż 30 zł. Po prostu pogorszenie promocji. Myślę że nie ma się czym podniecać i polecać.
Krzycho.
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Rejestracja: 20 paź 2014, o 10:27
Lokalizacja: Białystok

Re: Nowa odsłona programu smartDOM

Post autor: Krzycho. »

Orientuje się ktoś czy posiadając pełnopłatną usługę telewizji w CP i mając telefon z rabatem 50% mogę dokupić internet przykładowo za 1zł w aktualnej promocji SmartDom?
ODPOWIEDZ