Teraz jest 25 cze 2019, o 00:59

Zostaw Kontakt

Najtańszy na rynku abonament dla rodziny – JA+ Rodzina

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
Offline

Garjusz

Administrator

Administrator

  • Posty: 2797
  • Dołączył(a): 5 paź 2007, o 17:42
  • Lokalizacja: PlusForum
  • Podziękował : 1 raz
    Otrzymał podziękowań: 40 razy
  • Moja taryfa: Moja
  • Model telefonu: Mój

Najtańszy na rynku abonament dla rodziny – JA+ Rodzina

Post2 lut 2016, o 17:14

Oferta JA+ Rodzina to najtańszy na rynku abonament dla rodziny, w którym już za 69,99 zł miesięcznie można mieć dla trzech osób nielimitowane rozmowy na komórki i współdzielony Internet! To wszystko na start przez sześć miesięcy bez opłat! W ramach Programu smartDOM można jeszcze dołączyć Internet LTE za połowę ceny oraz telewizję cyfrową nawet za złotówkę! Teraz można mieć jeszcze więcej korzyści i jeszcze mniej płacić za domowe rachunki!

Więcej na Plus.pl


JA+ Rodzina to nielimitowane rozmowy na komórki i numery stacjonarne, SMSy i MMSy bez limitu, duży współdzielony pakiet internetowy z opcją LTE bez limitu danych, a nawet pakiet usług w roamingu na terenie Unii Europejskiej. Wszystkie te usługi są dostępne w cenie jednego abonamentu i mogą z nich korzystać trzy osoby, a za dodatkową opłatą można dołączyć nawet sześciu kolejnych użytkowników.
JA+ Rodzina, to:

Trzy abonamenty: 69,99 zł, 99, 99 zł i 129,99 zł ze współdzielonymi usługami.
Abonament obejmuje trzy karty SIM.
Możliwość dołączenia do umowy kolejnych sześciu osób za 25 zł miesięcznie każda.
W ramach abonamentu, w zależności od jego wysokości, klient otrzymuje nielimitowane rozmowy na komórki i duży współdzielony pakiet internetowy, nielimitowane rozmowy na numery stacjonarne, SMSy i MMSy bez limitu.
Duże, współdzielone przez wszystkich użytkowników abonamentu, pakiety internetowe: 10 GB, 20 GB oraz 30 GB i LTE bez limitu danych.
W najwyższym abonamencie dostępny jest pakiet usług roamingowych na terenie Unii Europejskiej: 360 minut na rozmowy / SMSy / MMSy oraz Internet 500 MB.
Do każdej karty SIM aktywowanej w ramach umowy można dokupić w sprzedaży ratalnej smartfon.
Wszyscy użytkownicy korzystają z tych samych zasobów, wynikających z oferty bazowej.
Klienci przenoszący numer z innej sieci otrzymują nawet 6 miesięcy abonamentu za darmo.

Oferta JA+ Rodzina może być również elementem Program smartDOM, dzięki czemu można jeszcze mniej płacić za domowe rachunki i generować jeszcze większe oszczędności. Abonament JA+ Rodzina może być pierwszym produktem zakupionym dla domowników w ramach tego programu. Do usługi telefonicznej dla trzech osób można więc dokupić za pół ceny abonament na Internet LTE bez limitu danych, a dodatkowo nawet za 1 zł mieć telewizję Cyfrowego Polsatu. Można też skorzystać z oferty prądu od Plusa, dostępnego w bardzo atrakcyjnej cenie, albo ze specjalnych usług PlusBanku dla klientów Programu smartDOM.

Powrót do Nowości i promocjeKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


cron