eSIM w sieci Plus

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
pszprega
PlusManiak
Posty: 146
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 8 mar 2013, o 13:38

Re: eSIM w sieci Plus

Post autor: pszprega »

Dokładnie jeszcze nie wiadomo niestety,nie ma prostej odpowiedzi czy to dzisiaj czy jutro i o której godzinie... Spoko jak to uruchomią to napewno będziesz o tym wiedział i będzie głośno o tym między innymi tu na forum.
kyselak
Początkujący PlusManiak
Posty: 24
Rejestracja: 19 mar 2015, o 11:41

Re: eSIM w sieci Plus

Post autor: kyselak »

Jak do końca tygodnia nie uruchomicie eSIM, to przenoszę drugi numer do ******* ****.

Najpierw ogłosiliście start usługi, a potem się wycofaliście, co jest kpiną z klientów.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: eSIM w sieci Plus

Post autor: mariusz9a »

To się przenoś - wolny kraj i nikt Cię nie trzyma. Nikt nie ogłaszał żadnego startu.

Jak ja nie lubie takich roszczeniowych wypowiedzi w takim tonie rozwydrzonego bachora :evil: i to w sumie nie wiadomo do kogo te żale - do nas (czytaj użytkowników)? Jak w piaskownicy - jak mi nie dasz łopatki to naskarżę mamie. Tragedia...
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
kyselak
Początkujący PlusManiak
Posty: 24
Rejestracja: 19 mar 2015, o 11:41

Re: eSIM w sieci Plus

Post autor: kyselak »

Nikt nie ogłaszał żadnego startu.
Twoja wcześniejsza wypowiedź:
No i mamy oficjalne uruchomienie usługi. Usługa jest dostępna dla wszystkich, tzn dla ofert abonamentowych i pre-paid. Wymienić można przez Plus Online (nie sprawdzałem).
LINK
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: eSIM w sieci Plus

Post autor: mariusz9a »

A ja to jestem kto? Operator? Może łaskawie byś się wysilił i przeczytał pozostałe wypowiedzi.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
kyselak
Początkujący PlusManiak
Posty: 24
Rejestracja: 19 mar 2015, o 11:41

Re: eSIM w sieci Plus

Post autor: kyselak »

Napisz skąd wziąłeś informację o oficjalnym uruchomieniu usługi?
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: eSIM w sieci Plus

Post autor: mariusz9a »

Przeczytaj wątek a się przestaniesz głupio pytać - jest jak byk podany link. I przeczytaj resztę wypowiedzi a się dowiesz że nie było żadnego startu.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
kyselak
Początkujący PlusManiak
Posty: 24
Rejestracja: 19 mar 2015, o 11:41

Re: eSIM w sieci Plus

Post autor: kyselak »

Człowieku nie ośmieszaj się.

Treść w linku, który podałeś kilka godzin po publikacji została zmieniona.
Potwierdzają to twoje własne słowa i słowa komentujących poniżej twojej wypowiedzi o
uruchomieniu usługi.
Kryjesz wpadkę - falstart Plusa.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: eSIM w sieci Plus

Post autor: mariusz9a »

Brak słów... :roll: idź już do tej innej sieci i będzie spokój :-) bo wnioski wyciągasz wręcz "zacne".

Dostałem w łapę od samego Zygmunta :-)

A tak na poważnie... Żaden komunikat prasowy się nie zmieniał. Walnąłem się bo nie doczytałem i tyle.
Ot cała tajemnica Twoich teorii spiskowych. Jakbym chciał coś tuszować to jako administrator forum mam ku temu lepsze narzędzia... :roll:

I proponuję już zakończyć tą jałową dyskusję o niczym. Wszystko zostało już w tym temacie wyjaśnione. Kolejne posty sugerujące spisek całego wszechświata i tuszowanie jedynej słusznej prawdy, będą usuwane w celu niezaśmiecania forum.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Grzesio38
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2021, o 09:55

Re: eSIM w sieci Plus

Post autor: Grzesio38 »

No i jest......eSIM......tylko że to straszna lipa.....czekałem na tę funkcję długo i cierpliwie i się doczekałem. Mam modem mobilny TP-Link i modem w laptopie z obsługą eSIM, ściągnąłem profil i zainstalowałem w laptopie....i co...? Działa świetnie! Ale chciałem wrócić do fizycznej karty SIM w modemie mobilnym i.......ZONK! Karta jest nieaktywna i teraz trzeba iść do punktu PLUS'a i wyrobić nową fizyczną kartę SIM (25 PLN). Ten fakt podważa sens istnienia eSIM. Totalna lipa!

Pozdrawiam,
G. M.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: eSIM w sieci Plus

Post autor: mariusz9a »

Grzesio38 pisze:Ale chciałem wrócić do fizycznej karty SIM w modemie mobilnym i.......ZONK! Karta jest nieaktywna i teraz trzeba iść do punktu PLUS'a i wyrobić nową fizyczną kartę SIM (25 PLN). Ten fakt podważa sens istnienia eSIM. Totalna lipa!
Myślę że na taką funkcjonalność jeszcze poczekamy, ale powinna się pojawić. Przynajmniej tak kiedyś było w zapowiedziach... Właśnie z tego powodu nie testuję eSIM - wolę mieć fizyczną kartę na wypadek awarii telefonu (żaden z moich zastępczych telefonów nie obsługuje eSIM).
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Jack18
Początkujący PlusManiak
Posty: 15
Rejestracja: 27 sie 2019, o 12:59

Re: eSIM w sieci Plus

Post autor: Jack18 »

e-sim na iphone chyba trzeba na głowę upaść żeby e-sim od plusa zainstalować na iphone , nie mogę w to uwierzyć przecież Plus nie wspiera urządzeń Apple taką dostałem odpowiedz na profilu FB Plusa i na tym forum , problemy z wysłaniem zwykłego mms-a brak volte , brak 5G , wpisywanie ręcznie wszystkich ustawień sieci po każdej aktualizacji systemu a Plus oferuje e-sim na iphone , no jak da się zarobić i wyciągnąć kasę od ludzi to iphone jest ok ale żeby dać kompleksową usługę na iphone i wydać trochę kasy z własnej kieszeni to już się nic się nie da zrobić .
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: eSIM w sieci Plus

Post autor: mariusz9a »

Podobno urządzenia Apple mają być w pełni wspierane od stycznia (nie chodzi o eSIM) - takie plotki chodzą, chociaż podobno potwierdzone. Tak przynajmniej wyczytałem na gsm.biz.pl - są to słowa redaktorów, a oni mają swoje źródła ;-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Marcis
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 29 wrz 2021, o 15:55

Re: eSIM w sieci Plus

Post autor: Marcis »

Dziwny ten eSIM w Plusie, Orange czy T-mobile ma Multi SIM, czyli możliwość korzystania z dwóch kart, a w Plusie zwykły eSIM, fajnie, że bez opłat, ale wybieranie między eSIM a zwykłą kartą trochę meh, oby szybko to ogarnęli i dali możliwość wgranis dla smartwatchy. Chociaż i tak lepiej niż w Playu, który obiecuje eSIM od czasów Gruszki, czyli chyba od końca 2018 roku i nadal nic
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: eSIM w sieci Plus

Post autor: mariusz9a »

Możesz wgrać na zegarek, tyle że stracisz kartę z telefonu... Kiedyś pewnie dojdzie opcja wielu kart z jednym numerem. Na razie cisza w temacie.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
ODPOWIEDZ