Kiedy N73 w promocji w MixPlusie?

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
palito
Nowy
Posty: 4
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 26 wrz 2008, o 09:16

Kiedy N73 w promocji w MixPlusie?

Post autor: palito »

Kończy mi się umowa w MixPlusie i chcę przedłużyć i wziąć nowy telefon. Końecznie n73. Kiedy taka promocja w plusie?
Awatar użytkownika
Connected
Szalony PlusManiak
Posty: 216
Rejestracja: 16 wrz 2008, o 23:20
Lokalizacja: Salon Firmowy Plus /3miasto
Kontakt:

Re: Kiedy N73 w promocji w MixPlusie?

Post autor: Connected »

palito pisze:Kiedy taka promocja w plusie?
Już od dawna :roll: Zrób ostatnie doładowanie i po 2 dniach od niego, idź do Salonu Plusa.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

"I give him an offer he can't refuse(...)"

Don Vito Corleone
palito
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 26 wrz 2008, o 09:16

Post autor: palito »

Tylko w tej chwili nawet biorąc n73 na 42 doładowania za 30 pln cena mnie nie zadowala.
Awatar użytkownika
Connected
Szalony PlusManiak
Posty: 216
Rejestracja: 16 wrz 2008, o 23:20
Lokalizacja: Salon Firmowy Plus /3miasto
Kontakt:

Post autor: Connected »

palito pisze:Tylko w tej chwili nawet biorąc n73 na 42 doładowania za 30 pln cena mnie nie zadowala.
Zawsze możesz zrobić konwersję z mix'a na abonament i pozstać przy starym numerze. Przekalkuluj sobie ile zdarzało się Ci się w 1 miesiącu zasilać i pomyśl nad abonamentem. Napewno możesz tylko zyskać.

Pozdrawiam
Obrazek
Obrazek
Obrazek

"I give him an offer he can't refuse(...)"

Don Vito Corleone
szymon
PlusManiak
Posty: 133
Rejestracja: 10 wrz 2008, o 18:14
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post autor: szymon »

Ze swojej strony moge polecic abonament, dlaczego? Bo w sytuacji awaryjnej marrtwie sie tylko bateria i tym, czy wytrzyma dlugosc ewentualnej rozmowy. Place co prawda niemalo, bo kubala 75 i iplus 60 i do tego trzy pakiety sms wychodza mnie 150 zl - niestety nie jest to malo, ale niekoniecznie musisz miec moj zestaw:) Nie polecam natomiast brania najtanszych abonamentow, bo sie nie kalkuluja, albo okres promocji (np. darmowe numery) nie trwa przez pelen okres trwania umowy, tylko np. przez 12 miesiecy... Mysle, ze koszty dobrej umowy abonamentowej nie powinny przekroczyc limitu 50 zl miesiecznie. Z drugiej strony, jesli chcesz skorzystac z dobrego telefonu przy niskim abonamencie, to raczej zrezygnuj z umowy... Taniej wyjdzie zakup telefonu na Allegro oraz korzystanie z pre-paid i dodatkowo nikt Cie nie bedzie windykowal :D
Chetnie pomoge w problemach z telefonami Nokia (symbian) oraz opartymi na Windows Mobile - prosze pisac na PW, pozdrawiam :)
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

szymon pisze:Ze swojej strony moge polecic abonament, dlaczego?
Jedyna zaleta pre-paida nad abo to pakiet kwotowy, tzn kasę wydajemy na co chcemy a nie na z góry określoną ilość minut wymiennych ewentualnie na coś, a za resztę już trzeba dopłacić... Tu jedynie bardzo dobra jest elastyczna w biznesie. No ale właśnie w biznesie, więc nie dla każdego... No jeszcze w pre-paid są bardzo korzystne pakiety SMS, minutowe.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
szymon
PlusManiak
Posty: 133
Rejestracja: 10 wrz 2008, o 18:14
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post autor: szymon »

czeste promocje sa w pre-paidzie (darmowe numery, pakiety sms, pakiety minut i inne tego typu rzeczy, koszty takich pakietow sa sporo nizsze, niz w abonamencie), tak, jak pisze mariusz9a abonament oplaca sie w firmie, Twoje zalozenia finansowe nie pozwola Ci poszalec w wyborze telefonu, choc warto wspomniec, ze kwota, jaka chcesz przeznaczyc na rozmowy jest bardzo rozsadna.
Chetnie pomoge w problemach z telefonami Nokia (symbian) oraz opartymi na Windows Mobile - prosze pisac na PW, pozdrawiam :)
szewol
Szalony PlusManiak
Posty: 387
Rejestracja: 9 sie 2008, o 18:56
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: szewol »

Właśnie. Ja także wybieram mixa zamiast abo. Dlaczego?
Po pierwsze zawsze biore 36 doładowania za 30 zł, średnio w miesiącu robię 3 doładowania za 30 zł. Czyli 90 zł. Ale...
- 90 zł mogę wydać na dowolną usługę, np. wysłanie SMS Premium idzie mi z tych 90 zł, w abo bym musiał dodatkowo płacić.
- kontrola wydatków
- zazwyczaj umowa kończy mi się po roku (36 doładowań, po 3 w miesięcu, czyli 12 miesięcy), a nie po dwóch jak w abo
- lepsze telefony trochę droższe, ale ja nie z tych co musi mieć mega wypas - mój telefon ma dzwonić, SMS-ować, MMS-ować, łączyć się z netem, mieć radio. Wsio.

Jednak każdy z nas jest inny i wybiera ofertę najlepszą dla siebie. Moje potrzeba w sam raz zaspakaja mixPlus.
palito
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 26 wrz 2008, o 09:16

Post autor: palito »

Ja także wolę mixa. Poczekam do świąt. Może zrobią jakąś ciekawą promocje albo obniża cenę Nokii N73
ODPOWIEDZ