Bezlik niespodzianek w październiku

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Re: Bezlik niespodzianek w październiku

Post autor: pasqal »

Mnie człowiek się nie pytał. Podałem numer, on coś wstukał do telefonu, gdzieś na chwilę poszedł się kogoś o coś dopytać, a następnie stwierdził, jaki pakiet mi się należy. Ale nie wiem, czy mają oddzielne kody dla innego stażu, wydaje mi się, że jednak nie.
And remember: respect is everything…
ManMoon
Szalony PlusManiak
Posty: 391
Rejestracja: 18 paź 2008, o 15:22
Lokalizacja: dunno
Kontakt:

Re: Bezlik niespodzianek w październiku

Post autor: ManMoon »

daniel85 pisze:A jeszcze pytanko pakiet jest całodobowy? i jak jaka jest kolejnośc z popoludniami i weekendami ktory leci pierwszy? i rozumiem ze dziala w bezliku i zabiera jedna minute?
W abonamencie pierwsze schodzą pakiety wliczone w abonament,a w Mixie s Simplusie, pakiety, które są wcześniej aktywowane. Pakiet nie przechodzi na następny miesiąc w abonamencie. Tyle co wiem od konsultanta Plusa :-)
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2012, o 15:16 przez ManMoon, łącznie zmieniany 1 raz.
Dam o siebie zadbać i nigdy nie zmienię taryfy na PlusMix V- absurdalnie proste ;-)
kosa1127
Szalony PlusManiak
Posty: 571
Rejestracja: 17 cze 2009, o 15:15
Lokalizacja: PlusForum.pl

Re: Bezlik niespodzianek w październiku

Post autor: kosa1127 »

Do aktywacji pakietu wystarczy tylko numer telefonu no i oczywiście co się chce... a sprawdzenie klienta też przez sms do której grupy należy to tylko informacja dla Klienta ile już jest w sieci a do aktywacji pakietu nie jest potrzebna taka informacja
Do wszystkich taniej, a do Play drożej...absurdalnie proste.
3G_
Szalony PlusManiak
Posty: 445
Rejestracja: 7 mar 2009, o 11:09

Re: Bezlik niespodzianek w październiku

Post autor: 3G_ »

ManMoon pisze: W abonamencie pierwsze schodzą pakiety wliczone w abonament,a w Mixie s Simplusie, pakiety, które są wcześniej aktywowane.
Jeśli chodzi o Sim+ to chyba nie bardzo, gdyż regulamin jasno określa, że pakiet urodzinowy schodzi najwcześniej. I tak jest w praktyce - ja miałem pakiet minut z promocji WYNURZENIA, potem dostałem urodzinowe 100 minut i teraz kiedy dzwonię najpierw nalicza mi z tego pakietu 100 minut, zaś minuty wynurzeniowe leżą sobie i czekają na później ;-)
has
Początkujący PlusManiak
Posty: 23
Rejestracja: 17 paź 2010, o 16:43

Re: Bezlik niespodzianek w październiku

Post autor: has »

jest tu jeszcze jakis inny pracownik plusa poza Panem Kosa ?:) bo napisalem do niego wiadomosc pw. ale brak odpowiedzi
kosa1127
Szalony PlusManiak
Posty: 571
Rejestracja: 17 cze 2009, o 15:15
Lokalizacja: PlusForum.pl

Re: Bezlik niespodzianek w październiku

Post autor: kosa1127 »

has pisze:jest tu jeszcze jakis inny pracownik plusa poza Panem Kosa ?:) bo napisalem do niego wiadomosc pw. ale brak odpowiedzi
Ninuty włączyłem w niedzielę o godzinie 20:34 to że zapomniałem na pw napisać to już chyba nie problem?
Do wszystkich taniej, a do Play drożej...absurdalnie proste.
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Re: Bezlik niespodzianek w październiku

Post autor: pasqal »

Ech, 2 tygodnie temu byłem w Plusie po pakiet muzyczny, niestety nie doszedł do mnie żaden SMS aktywujący. Czy mogę w związku z tym ubiegać się jeszcze raz o aktywacje pakietu? Nawet online przez pracownika, który zagląda na nasze forum? ;-)
And remember: respect is everything…
kosa1127
Szalony PlusManiak
Posty: 571
Rejestracja: 17 cze 2009, o 15:15
Lokalizacja: PlusForum.pl

Re: Bezlik niespodzianek w październiku

Post autor: kosa1127 »

pasqal pisze:Ech, 2 tygodnie temu byłem w Plusie po pakiet muzyczny, niestety nie doszedł do mnie żaden SMS aktywujący. Czy mogę w związku z tym ubiegać się jeszcze raz o aktywacje pakietu? Nawet online przez pracownika, który zagląda na nasze forum? ;-)
Pasqal a nie widzisz tego pakietu w +online? jeżeli chcesz to możesz się przejść albo ja mogę aktywować Ci tą muzodajnię.
Do wszystkich taniej, a do Play drożej...absurdalnie proste.
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Re: Bezlik niespodzianek w październiku

Post autor: pasqal »

Z tego co mi wiadomo, to Plus ma przesłać w ciągu 14 dni SMSem kod promocyjny, który należy wpisać na stronie Muzodajni, żeby otrzymać paczkę utworów do pobrania, więc w Plus Online tego nie ma i nie będzie ;-)
W celu omówienia szczegółów spiknę się z Tobą zaraz na PW.
And remember: respect is everything…
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Re: Bezlik niespodzianek w październiku

Post autor: tomek »

pasqal pisze:Z tego co mi wiadomo, to Plus ma przesłać w ciągu 14 dni SMSem kod promocyjny, który należy wpisać na stronie Muzodajni, żeby otrzymać paczkę utworów do pobrania,
Dokładnie. Też wybrałem Muzodajnię i SMSa z kodem dostałem na drugi dzień. ;-)
HypnoticMan
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 6 paź 2010, o 21:01

Re: Bezlik niespodzianek w październiku

Post autor: HypnoticMan »

Ja otrzymałem pakiet 150 sms gdy chciałem kupić 500.
Pieniędzy z konta nie ruszyło.
Awatar użytkownika
vod
Moderator
Posty: 1064
Rejestracja: 24 lut 2009, o 20:48
Kontakt:

Re: Bezlik niespodzianek w październiku

Post autor: vod »

tomek pisze:
pasqal pisze:Z tego co mi wiadomo, to Plus ma przesłać w ciągu 14 dni SMSem kod promocyjny, który należy wpisać na stronie Muzodajni, żeby otrzymać paczkę utworów do pobrania,
Dokładnie. Też wybrałem Muzodajnię i SMSa z kodem dostałem na drugi dzień. ;-)
No to muszę się wybrać do salonu,właśnie o Muzodajnie mnie proszono abym aktywował,sam dla siebie takiej potrzeby nie mam,ale zrobić coś dla innych-zawsze warto ;-)
""... życie upiornym oddechem pluskiew
pisz ten aforyzm i noś na bluzce ..."

http://www.youtube.com/watch?v=SV0IPygR ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=7fU59FeRg2A
ManMoon
Szalony PlusManiak
Posty: 391
Rejestracja: 18 paź 2008, o 15:22
Lokalizacja: dunno
Kontakt:

Re: Bezlik niespodzianek w październiku

Post autor: ManMoon »

A do kiedy można wykorzystać ten pakiet z Muzodajni, ma on datę ważności?
Obrazek
W Regulaminie wyczytałem tylko, że konto można założyć do 31.12.2010 na Muzodajnii, ale nie jestem pewien czy utwory też do 31.12 można wykorzystać ?
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2012, o 15:11 przez ManMoon, łącznie zmieniany 1 raz.
Dam o siebie zadbać i nigdy nie zmienię taryfy na PlusMix V- absurdalnie proste ;-)
Awatar użytkownika
rawsky
Szalony PlusManiak
Posty: 384
Rejestracja: 18 gru 2009, o 18:04
Lokalizacja: Białystok

Re: Bezlik niespodzianek w październiku

Post autor: rawsky »

ManMoon pisze:A do kiedy można wykorzystać ten pakiet z Muzodajni, ma on datę ważności?

W Regulaminie wyczytałem tylko, że konto można założyć do 31.12.2010 na Muzodajnii, ale nie jestem pewien czy utwory też do 31.12 można wykorzystać ?
Pakiet Muzodajni jest ważny 30dni tylko nie jestem pewny czy liczy się data od dnia otrzymania sms-a z kodem czy od dnia założenie konta lub aktywacji kodu. W moim przypadku konto już mam od początku Muzodajni więc sms-a z kodem otrzymałem 15-10, ale aktywowałem kilka dni później, ale i tak jest ważny do 14-11 wg danych na koncie Muzodajni.
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Re: Bezlik niespodzianek w październiku

Post autor: pasqal »

No patrzcie, kurdę, dalej jeszcze nie otrzymałem żadnego kodu aktywacyjnego. Może w abonamencie przyznają go wraz z nadejściem nowego okresu rozliczeniowego?
Regulamin milczy w tej sprawie :-/
And remember: respect is everything…
ODPOWIEDZ