Czy będzie odpowiedź na rewolucję konkurencji?

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
bigmaras
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook

Czy będzie odpowiedź na rewolucję konkurencji?

Post autor: bigmaras »

W ostatnich dniach bardzo gorąco na rynku, taryfy bez ograniczeń przygotowane przez konkurencje działają jak magnes. Czy zatem można spodziewać się podobnych zmian w Plusie? Powiem szczerze, że jestem klientem od ponad 10 lat i już niedługo kończy mi się umowa, a chętnie przedłużyłbym z racji przywiązania, ale jak mogę dostać za 79 zł to co w Plusie kosztuje 369 zł to tej próby moja umowa z Plusem nie przetrwa.
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: Czy będzie odpowiedź na rewolucję konkurencji?

Post autor: luki »

Ja bym zapytał rzecznika, ale go nie ma. :mrgreen:
witan93
Szalony PlusManiak
Posty: 715
Rejestracja: 1 paź 2008, o 14:35

Re: Czy będzie odpowiedź na rewolucję konkurencji?

Post autor: witan93 »

Coś się święci ;-)
4. kwietnia Polkomtel organizuje konferencję prasową na temat zmian na rynku ofert telekomunikacyjnych.

Na konferencji obecny ma być jeden z członków zarządu oraz dyrektor departamentu marketingu i rozwoju biznesu.

Przypomnijmy, że trzej konkurencji Polkomtelu wprowadzili już (bądź niedługo wprowadzą) oferty no limit w cenie poniżej 100 zł.
Źródło: Telepolis.pl
Plus zaprezentuje swoją nową ofertę "no limit" już jutro. Operator zaprosił dziennikarzy na konferencję prasową poświęconą "zmianom na rynku ofert telekomunikacyjnych." Nową ofertę przedstawią Wojciech Pytel – członek zarządu i Marek Niedźwiedź – dyrektor Departamentu Marketingu i Rozwoju Biznesu.
Źródło: gsmonline.pl
Ostatnio zmieniony 3 kwie 2012, o 18:29 przez witan93, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: Czy będzie odpowiedź na rewolucję konkurencji?

Post autor: luki »

Zakładam, ze na konferencji nie będzie przedstawiona od razu żadna oferta w odpowiedzi na no limit. Ewentualnie może być tylko nakreślony kierunek. Spodziewam się raczej informacji bądź szczegółów dotyczących LTE. Odnośnie ofert dla "rozmów" - raczej ogólników.

Dyrektorzy będą mówić o możliwych zmianach w najbliższym czasie, a członek zarządu o LTE. :)
witan93
Szalony PlusManiak
Posty: 715
Rejestracja: 1 paź 2008, o 14:35

Re: Czy będzie odpowiedź na rewolucję konkurencji?

Post autor: witan93 »

Niektóre źródła podają, że jutro powiedzą o nowej ofercie. Jeżeli chodzi o zasięg LTE i HSPA+ to byłbym bardzo zadowolony, gdyby pokazali jakąś mapkę z planami rozbudowy sieci, ale no chyba jednak nie o tym będzie ta konferencja.
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: Czy będzie odpowiedź na rewolucję konkurencji?

Post autor: luki »

Po coś panowie od marketingu i biznesu będą, o ile to prawda, więc same przedstawienie zasięgu nie wchodzi wg mnie w rachubę. Będzie coś więcej.
Awatar użytkownika
lodyga
Szalony PlusManiak
Posty: 1502
Rejestracja: 9 maja 2009, o 19:49
Lokalizacja: Legnica

Re: Czy będzie odpowiedź na rewolucję konkurencji?

Post autor: lodyga »

No a na czym moze polegac ta nowa oferta??
Pozdrawiam z całego serduszka moderatorów <3
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: Czy będzie odpowiedź na rewolucję konkurencji?

Post autor: luki »

Nie ma przecieków, na razie. Zakładając, że wszyscy mają mieć podobną ofertę, dlaczego ktoś ma wybrać Play, ze słabą infrastrukturą? Jaki operator może się na tym najwięcej "wyżyłować i wykrwawić". Pożyjemy zobaczymy
bigmaras

Re: Czy będzie odpowiedź na rewolucję konkurencji?

Post autor: bigmaras »

Plus musi zareagować gdyż każdy dzień zwłoki to strata ogromnej liczby klientów. Oferty no limit zaprezentowane przez konkurencje można spokojnie nazwać rewolucją na rynku. Póki co Plus jest jedynym operatorem, który milczy w tej sprawie, czyżby za duże zaskoczenie? Dowiemy się jutro...
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Czy będzie odpowiedź na rewolucję konkurencji?

Post autor: sl@w_es »

bigmaras pisze:Plus musi zareagować gdyż każdy dzień zwłoki to strata ogromnej liczby klientów. (...)
Nie przesadzaj, gdyby rzeczywiście tak było to Plusa już dawno musiałoby nie być.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Garjusz
Administrator
Administrator
Posty: 2869
Rejestracja: 5 paź 2007, o 18:42
Lokalizacja: PlusForum
Kontakt:

Re: Czy będzie odpowiedź na rewolucję konkurencji?

Post autor: Garjusz »

Również dostaliśmy zaproszenie na tą konferencję.
Ale o czym będzie... to kto to wie.
Polkomtel S.A. zaprasza na konferencję prasową poświęconą zmianom na rynku ofert telekomunikacyjnych.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6154
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Czy będzie odpowiedź na rewolucję konkurencji?

Post autor: mariusz9a »

Pracujemy nad nową ofertą, pojawi się w tym tygodniu. I damy więcej – powiedział wczoraj Dziennikowi Gazeta Prawna Zygmunt Solorz-Żak
Ciekawe co oznacza sformułowanie "damy więcej"... No także czekamy na zapowiedzi pana prezesa...
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
lodyga
Szalony PlusManiak
Posty: 1502
Rejestracja: 9 maja 2009, o 19:49
Lokalizacja: Legnica

Re: Czy będzie odpowiedź na rewolucję konkurencji?

Post autor: lodyga »

Również czekam z niecierpliwością.
Także uważam że Plus jest na szarym końcu....Ledwo wyłania się zza zakrętu...Smutne bo kiedyś uważałam i chyba uważano że Plus jest ze wszystkich najlepszy...Najbogatszy?
Smutne no ale poczekam do końca umowy do czerwca zobaczymy. Chciałabym tańsze telefony dla stałych, sms darmowe do sieci albo za 5 zł bez ograniczeń, a rozmowy za 29 gr mogą być.
Pozdrawiam z całego serduszka moderatorów <3
Awatar użytkownika
kwicun
Starszy Plusmaniak
Posty: 150
Rejestracja: 16 lis 2008, o 01:55

Re: Czy będzie odpowiedź na rewolucję konkurencji?

Post autor: kwicun »

bigmaras pisze:Plus musi zareagować gdyż każdy dzień zwłoki to strata ogromnej liczby klientów. Oferty no limit zaprezentowane przez konkurencje można spokojnie nazwać rewolucją na rynku.
No nie wiem czy to aż taka rewolucja jak mówią w reklamach. Jak się dobrze wczytać, to ja np nie zapłaciłbym 79zł miesięcznie tylko dobrze ponad 100, bo ta podstawowa umowa Play'a oprócz "darmowych" rozmów nie ma dla mnie nic co mi by było potrzebne :-) Poza tym uważam, ze 100zł miesięcznie za telefon to jednak dużo :-)
Konferencja chyba jeszcze trwa. Trzeba poczekać na wieści.

O już są pierwsze przecieki
http://www.plusblog.pl/pierwsze-szczego ... ez-limitu/
Jestem wredny i zmęczony. Jem drut kolczasty i sikam napalmem.
kowcio
Szalony PlusManiak
Posty: 1571
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 21:15
Kontakt:

Re: Czy będzie odpowiedź na rewolucję konkurencji?

Post autor: kowcio »

To nie są przecieki, tylko informacje, które były mówione na konferencji, którą dzisiaj od 12 Plus zorganizował.

Z nami zawsze na bieżąco :-)
ODPOWIEDZ