Czy będzie odpowiedź na rewolucję konkurencji?

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
Awatar użytkownika
kwicun
Starszy Plusmaniak
Posty: 150
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 16 lis 2008, o 01:55

Re: Czy będzie odpowiedź na rewolucję konkurencji?

Post autor: kwicun »

kowcio pisze:To nie są przecieki, tylko informacje, które były mówione na konferencji, którą dzisiaj od 12 Plus zorganizował.
Wiem, chciałem żeby zabrzmiało to bardziej złowieszczo i tajemniczo, hahaha ;-)

A już poważnie. To kiedy można się spodziewać jakichś większych informacji? Do wieczora powinny chyba już być?
Jestem wredny i zmęczony. Jem drut kolczasty i sikam napalmem.
kowcio
Szalony PlusManiak
Posty: 1571
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 21:15
Kontakt:

Re: Czy będzie odpowiedź na rewolucję konkurencji?

Post autor: kowcio »

Tak, ja czekam za komunikatem prasowym od Plusa i go opublikuję. Powinni dzisiaj rozsyłać, ale generalnie nie wiadomo jak to u nich teraz wygląda, bo z szybkością w tej sieci to raczej kiepsko ostatnio. Wtedy już będą regulaminy i wszystkiego będzie można się doszukać.
Na pewno na Blogu pojawi się wpis najszybciej jak to będzie mozliwe :-)
Awatar użytkownika
kwicun
Starszy Plusmaniak
Posty: 150
Rejestracja: 16 lis 2008, o 01:55

Re: Czy będzie odpowiedź na rewolucję konkurencji?

Post autor: kwicun »

Jeszcze jedno pytanie :-) To jest oferta dla klientów indywidualnych, no nie? A czy Plus dla Firm też coś planuje zmieniać? Bo ojciec na razie nie wie czy przedłużać umowę czy czekać, bo te obecne to mniej niż średnio mu pasują :-)
Jestem wredny i zmęczony. Jem drut kolczasty i sikam napalmem.
kowcio
Szalony PlusManiak
Posty: 1571
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 21:15
Kontakt:

Re: Czy będzie odpowiedź na rewolucję konkurencji?

Post autor: kowcio »

Na razie nic mi na ten temat nie wiadomo. Póki co mamy indywidualkę, a korporacyjna pewnie pojawi się w niedługim czasie, bo Orange już zaproponował ofertę dla panów pod krawatem ;-)
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6158
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Czy będzie odpowiedź na rewolucję konkurencji?

Post autor: mariusz9a »

No jestem zaskoczony pozytywnie :-)
Dla firm też będzie no limit. Taryfa najniższa kosztuje 65 zł i ma jeszcze wliczone 500 MB danych. Szczegóły będą później ;-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
kowcio
Szalony PlusManiak
Posty: 1571
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 21:15
Kontakt:

Re: Czy będzie odpowiedź na rewolucję konkurencji?

Post autor: kowcio »

Faktycznie zaraz ba Blogu będę pisał szczegóły. Chwilka.
Awatar użytkownika
kwicun
Starszy Plusmaniak
Posty: 150
Rejestracja: 16 lis 2008, o 01:55

Re: Czy będzie odpowiedź na rewolucję konkurencji?

Post autor: kwicun »

Bajer :-) Trzeba tacie link podesłać :-)
Pierwszy raz w historii Plusa podoba mi się oferta z abonamentem. Jak pojawią się regulaminy to trzeba będzie usiąść i się zastanowić co i jak :-) Bo nawet płacąc +/-100zł na miesiąc to bardziej opłaca mi się oferta na abonament niż Mix za 50 zł.
Jestem wredny i zmęczony. Jem drut kolczasty i sikam napalmem.
bigmaras

Re: Czy będzie odpowiedź na rewolucję konkurencji?

Post autor: bigmaras »

kwicun pisze:
bigmaras pisze:Plus musi zareagować gdyż każdy dzień zwłoki to strata ogromnej liczby klientów. Oferty no limit zaprezentowane przez konkurencje można spokojnie nazwać rewolucją na rynku.
No nie wiem czy to aż taka rewolucja jak mówią w reklamach. Jak się dobrze wczytać, to ja np nie zapłaciłbym 79zł miesięcznie tylko dobrze ponad 100, bo ta podstawowa umowa Play'a oprócz "darmowych" rozmów nie ma dla mnie nic co mi by było potrzebne :-) Poza tym uważam, ze 100zł miesięcznie za telefon to jednak dużo :-)
Konferencja chyba jeszcze trwa. Trzeba poczekać na wieści.
Dla mnie rewolucja. Obecnie płacę gruuubo ponad 100zł i muszę się kontrolować bo przekraczam minuty. Wczoraj rozmawiałem z przedstawicielem Playa i zaoferował mi w firmowym abo 65zł netto za "no limit" do orange, plus, tm, a do tego za 7zł również na stacjonarne !!! Ponad to w standardzie 1GB miesięcznie, a przedstawiciel jak przyjedzie do ciebie ma możliwość dorzucenia dodatkowych GB miesięcznie. Nie musiałbym już się kotrolować za 72zł netto miesięcznie, dla mnie super, gadam do woli jak jadę samochodem i nie martwię się ile wygadałem czy ile KB danych pobrałem. Poza tym mogę w każdej chwili zmieniać operatora z którego przekaźników chcę korzystać.

Dzisiejsze przecieki o ofercie Plusa nie napawają optymizmem, na wstępie już widać, że najgorsza oferta spośród pozostałych operatorów, ehh Plus jak zwykle na szarym końcu. Biorę też pod uwagę ofertę Orange 65zł do wszystkich operatorów włącznie ze stacjonarnymi. Czyni to ofertę ciekawą, jednak za internet trzeba będzie dopłacić więcej.
kowcio
Szalony PlusManiak
Posty: 1571
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 21:15
Kontakt:

Re: Czy będzie odpowiedź na rewolucję konkurencji?

Post autor: kowcio »

Oferta dla osób prawnych będą dostępne jakoś tydzień po wprowadzeniu indywidualnych, zapewne jakoś 16-17 kwiecień. Naprawdę wszystko fajnie wyglada

A ponadto Plus ma dać fajne smartfony o tych umów z urządzeniami! Ceny mają być ok.
Awatar użytkownika
kwicun
Starszy Plusmaniak
Posty: 150
Rejestracja: 16 lis 2008, o 01:55

Re: Czy będzie odpowiedź na rewolucję konkurencji?

Post autor: kwicun »

bigmaras pisze:
kwicun pisze:
bigmaras pisze:Plus musi zareagować gdyż każdy dzień zwłoki to strata ogromnej liczby klientów. Oferty no limit zaprezentowane przez konkurencje można spokojnie nazwać rewolucją na rynku.
No nie wiem czy to aż taka rewolucja jak mówią w reklamach. Jak się dobrze wczytać, to ja np nie zapłaciłbym 79zł miesięcznie tylko dobrze ponad 100, bo ta podstawowa umowa Play'a oprócz "darmowych" rozmów nie ma dla mnie nic co mi by było potrzebne :-) Poza tym uważam, ze 100zł miesięcznie za telefon to jednak dużo :-)
Konferencja chyba jeszcze trwa. Trzeba poczekać na wieści.
Dla mnie rewolucja. Obecnie płacę gruuubo ponad 100zł i muszę się kontrolować bo przekraczam minuty. Wczoraj rozmawiałem z przedstawicielem Playa i zaoferował mi w firmowym abo 65zł netto za "no limit" do orange, plus, tm, a do tego za 7zł również na stacjonarne !!! Ponad to w standardzie 1GB miesięcznie, a przedstawiciel jak przyjedzie do ciebie ma możliwość dorzucenia dodatkowych GB miesięcznie. Nie musiałbym już się kotrolować za 72zł netto miesięcznie, dla mnie super, gadam do woli jak jadę samochodem i nie martwię się ile wygadałem czy ile KB danych pobrałem. Poza tym mogę w każdej chwili zmieniać operatora z którego przekaźników chcę korzystać.
No fakt. W takim razie oferta Play'a jest rzeczywiście dla Ciebie idealna :-) Jak dużo gadasz i zależy Ci na kosztach to wiadomo.
Mi z tą rewolucyjnością chodziło bardziej o to, że niby od 79zł ale jak się wczytać to wychodzi trochę więcej. No ale dla osób takie jak Ty, które i tak płacą ponad stówę za telefon to myślę, że 10 zł w tą czy w tamtą różnicy już nie robi.

A ta nowa oferta dla firm dla Plusa jest zła? 75zł bez telefonu i do tego 2,5GB w pakiecie. Moim zdaniem źle się to nie prezentuje.

kowcio
A nie wiesz przypadkiem jakie to mają być smartfony? I jakie to są ceny "OK" według Plusa :-D
Jestem wredny i zmęczony. Jem drut kolczasty i sikam napalmem.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6158
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Czy będzie odpowiedź na rewolucję konkurencji?

Post autor: mariusz9a »

bigmaras pisze:Poza tym mogę w każdej chwili zmieniać operatora, z którego przekaźników chcę korzystać.
Ja bym wolał dopłacić nawet 10 zł więcej i mieć jakość a nie oglądać ciągle SMSy że ktoś do mnie dzwonił a telefon leży z full zasięgiem - ostatnio to z kumplem przerabiałem, stoi obok mnie z telefonem Play w ręce i mówi: puść mi sygnał żebym Twój numer miał - ja dzwonię a tu poczta głosowa się włącza bo abonent niedostępny haha :-D A jak się ma firmę to zwłaszcza bym nie chciał czegoś takiego doświadczać :-P No ale co kto lubi ;-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6158
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Czy będzie odpowiedź na rewolucję konkurencji?

Post autor: mariusz9a »

bigmaras pisze:przedstawicielem playa i zaoferował mi w firmowym abo 65zł netto za "no limit" do orange, plus, tm a do tego za 7zł również na stacjonarne !!!
Hmm... tak teraz się temu przyjrzałem i w Plusie za 65 zł netto masz do stacjonarnych też za free, natomiast pakiet 500 MB jest płatny 7 zł i jest on z lejkiem ;-) Także na jedno wychodzi a jakość sieci i obsługi masz nieporównywalnie wyższą od Play.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
bigmaras

Re: Czy będzie odpowiedź na rewolucję konkurencji?

Post autor: bigmaras »

mariusz9a pisze:
bigmaras pisze:Poza tym mogę w każdej chwili zmieniać operatora, z którego przekaźników chcę korzystać.
Ja bym wolał dopłacić nawet 10 zł więcej i mieć jakość a nie oglądać ciągle SMSy że ktoś do mnie dzwonił a telefon leży z full zasięgiem - ostatnio to z kumplem przerabiałem, stoi obok mnie z telefonem Play w ręce i mówi: puść mi sygnał żebym Twój numer miał - ja dzwonię a tu poczta głosowa się włącza bo abonent niedostępny haha :-D A jak się ma firmę to zwłaszcza bym nie chciał czegoś takiego doświadczać :-P No ale co kto lubi ;-)
Powiem szczerze, że nie słyszałem, aby ktoś z moich znajomych narzekał, ale zweryfikuję to na pewno. Nie mniej jednak musisz przyznać, że oferta Plusa jest na szarym końcu. Osobiście najbardziej boli mnie to, że po ponad 10 latach w sieci nie mogę liczyć na żadne przywileje i jest to chyba jedyna sieć, której tak na prawdę nie zależy na utrzymaniu dotychczasowych klientów. Kiedyś jeszcze można było przynajmniej negocjować cenę telefonu (przyznam, że dostałem 2 lata temu spory rabat na galaxy S), ale teraz dostałem informację, że na żaden rabat nie moge liczyć jedyne co mogą mi dodać to i tutaj uwaga: "trochę minut dodatkowych wewnątrz sieci" - co biorąc pod uwagę wysyp ofert no limit jest co najmniej zabawne.
bigmaras

Re: Czy będzie odpowiedź na rewolucję konkurencji?

Post autor: bigmaras »

mariusz9a pisze:
bigmaras pisze:przedstawicielem playa i zaoferował mi w firmowym abo 65zł netto za "no limit" do orange, plus, tm a do tego za 7zł również na stacjonarne !!!
Hmm... tak teraz się temu przyjrzałem i w Plusie za 65 zł netto masz do stacjonarnych też za free, natomiast pakiet 500 MB jest płatny 7 zł i jest on z lejkiem ;-) Także na jedno wychodzi a jakość sieci i obsługi masz nieporównywalnie wyższą od Play.
Czytaj dokładnie: za darmo przez pierwsze 3 miesiące potem płatne 7zł - tutaj orange najlepiej wypada bo ma przez cały okres w cenie rozmowy na stacjonarne

Następnie internet nie 500MB tylko 300MB - pierwszy miesiąc free potem 7zł - tutaj Play miażdży konkurencje dając na dzień dobry 1GB w cenie a jak przedstawiciel dojeżdża to może dać więcej.
ODPOWIEDZ