Pytanie o pakiety.

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Pytanie o pakiety.

Post autor: Jrv »

Frogosia wytrzeźwiej później się wypowiadaj. Zjadłbym Cię w temacie tego co możesz włączyć, kiedy możesz i jakim kodem.

BZDURA nr.1 - to, że nie możesz włączyć sms po 3gr skoro możesz włączyć nielimitowane smsy w plus za 10zł
BZDURA nr.2 - to, że możesz włączyć jedynie jeden pakiet 600sms.

Przede wszystkim TY zorientuj się jaką masz taryfę a później trochę się z nią zapoznaj.
PLUS nigdy nie zmienił kodów w obrębie jednej taryfy a Ty czy Twoja rodzina jeżeli zmieniacie umowę to czytajcie ją. Albo chociaż sms z informacją do jakiej taryfy trafiliście a później dopiero możesz się "sadzić'.

A swoje IV duo to może miałaś przed przedłużeniem umowy albo przed reaktywacją, którą robiłaś.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
Frogsia
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 29 lis 2012, o 17:07

Re: Pytanie o pakiety.

Post autor: Frogsia »

Może zacznijmy od początku, bo nie dogadamy się a powoli doprowadza mnie to do szału. Jeżeli próbujecie mi wmówić że ze mną coś jest nie tak, to się mylicie... mam wrażenie że rozmawiam z trollami...
Po raz kolejny piszę że mam IV duo, tak dostałam w smsie i po ch** drążyć temat - mam jeszcze na jakieś 12 doładowań i to moja pierwsza taryfa i nie zmieniałam, nic nie podpisywałam. I nie pisałam, że tyko raz się aktywuje ten pakiet 600 smsów... wiem że można częściej ale mnie się opłacał ten 8 zł. Płaciłam raz i miałam spokój na cały miesiąc...

@annika sama bierzesz od ciotek... od 5 miesięcy mam ten kod i użytkuje go. Działa u mnie działa u wszystkich którzy mają mixa - sprawdź tak poza tym i porównaj kody dla nowych klientów i starych i zobacz, że to te same kody a nie próbujesz na mnie naskoczyć. Jeżeli nie rozumiesz że kody się zmieniły po prostu przez plusa, to trudno. Ja nie mam zamiaru tłumaczyć... wejdź sobie na stronę i sprawdź...

@Jrv orientujesz się w ogóle jakie są pakiety w plusie i jakie były? Bo coś mi się zdaje, że umiesz się tylko nabijać. Więc przypomnij wszystkim z forum pod jakim numerem były smsy nielimitowane za 8 zł i nielimitowane rozmowy do plusa (płaciło się za pierwszą minutę) - i teraz zjedz mnie. Chcę wiedzieć jak się orientujesz jakie są pakiety, jeżeli możesz twierdzić że jestem nietrzeźwa. Proszę o dwa numery z opisem jak było wcześniej i jak jest teraz... No zobaczymy...
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Pytanie o pakiety.

Post autor: Jrv »

To Ty naskakujesz na innych do tego pisząc bzdury i jeszcze chcesz sprawdzać zakres mojej wiedzy? Napisałem Ci że zjadłbym Cię zakresem moich informacji o usługach prepaid w Plus.
Zweryfikuj co sama wypisujesz ponieważ pisałaś, że kod dałaś KUZYNCE i pojawił się problem.
Powtarzam, że usługę 600sms w taryfie mix6 można uruchomić do 5 razy w ciągu 30 dni. 500sms w mixV można uruchomić do pięciu razy w okresie 31 dni. A w taryfie mixIV i mixIV duo do dziesięciu razy.
Pytasz mnie o kody? Bezlik sms w mix IV i IV duo z końcówką 01 bezlik rozmów z końcówką 02 i w przypadku drugiej usługi płacisz za pierwszą minutę połączenia i jest to 58gr lub 29gr w zależności od tego czy masz promocję 50% tańszych połączeń.

Jesteś małą sfrustrowaną dziewczynką. Nie ogarnęłaś dostępnych usług i teraz starasz się odreagować na innych, którzy pierwotnie chcieli Ci pomóc ale Ty wolisz przyjąć postawę ofensywną. Co do trollowania to jak najbardziej właśnie ty (specjalnie z małej) zdajesz się takim być.

A teraz na numerze w którym włączasz te swoje 600sms do dwu razy na miesiąc, gdzie za nielimitowane smsy płacisz 10zł miesięcznie i 39gr za każdego smsa dziennie i w końcu gdzie nie możesz włączyć sms po 3 gr. Na tym numerze wpisz kod *147# a później... no nie wiem, połóż się może spać?
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
Frogsia
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 29 lis 2012, o 17:07

Re: Pytanie o pakiety.

Post autor: Frogsia »

No i się naprawdę uśmiałam... Nie poruszajmy tematu kuzynki... bo to fakt kuzynka ma inną ofertę i zupełnie innego mixa ode mnie i jest nowym klientem a ja jestem stałym klientem. Od 5 miesięcy (a może nawet więcej, nieważne) korzystam z pakietu NIELIMITOWANE SMSY i kosztowało mnie to 8 zł, a po zmianie VAT 8,03 zł i powiesz mi że nie było takiego pakietu? O to mi chodzi...

Widzisz, to Ty nie żyjesz w tym świecie, którym powinieneś żyć ...

Od 5 miesięcy aktywuje sobie kodem *136*11*01# na nielimitowane smsy do plusa i taki kod miałam zapisany na telefonie i taki zapisany ma mój chłopak i obydwoje mamy z mixa na doładowania (pomimo iż on rok wcześniej brał ode mnie tele, to jakoś ten pakiet działał i oboje korzystaliśmy) , ale wejdźcie sobie na stronę plusa i sprawdźcie, że teraz nie ma nielimitowane smsy za 8 zł, to nielimitowane rozmowy za 10 zł. A nielimitowane rozmowy były pod numerem (także miałam zapisane na telefonie, bo czasem aktywowałam) *136*11*02# - nielimitowane rozmowy były po 5 zł, a teraz mamy nielimitowane smsy do plusa za 10 zł + jakaś tam opłata dziennie za jednego smsa - 0,39 zł.
Jeżeli nadal nie rozumiecie o co chodzi, to ja już nie wiem czy są jacyś świadomi tego co się dzieje na telefonicznym rynku. Mojemu musiała wytłumaczyć babka w salonie... w ogóle nic a nic nie wiedziała jakie są pakiety, jakie były... wzruszyła tylko ramionami - tak jak robisz Ty Jrv (próbując wmówić że nic się nie zmieniło)...

A tylko o to chciałam jedynie zapytać kiedy się to zmieniło i czemu nie ma żadnego info na internecie, ale widzę że lepiej po prostu napisać że jestem nietrzeźwą, małą dziewczynką itp... ja na nikogo nie naskoczyłam... dla Twojej wiadomości pracowałam jako przedstawiciel w play i tam wiedziałam jakie są kody i oferty... jeżeli chciałeś się popisać swoją wiedzą to nie wykazałeś się niczym. Nie podałeś kodu jaki był wcześniej. W ogóle nie orientujesz się co sie dzieje w plusie... brawo
------------------------------
A tak poza tym kończąc tę głupią rozmowę sama doszłam o co chodzi z tym wszystkim, bo wszyscy tylko umieją naskakiwać i dogadywać, ale spoko. Pod numerem *136*11*01# kryje się bezlik sms - czyli dla taryf IV gł. o tym nikt nie wspomniał tylko na mnie naskoczył. Kuzynka ma nową ofertę więc ją obejmują nowe taryfy i tutaj był mój błąd, że podałam jej swój kod.
http://www.plus.pl/indywidualna/MixPlus ... /BezlikSMS
A teraz przynajmniej jasne...
Ostatnio zmieniony 2 gru 2012, o 19:31 przez Frogsia, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Pytanie o pakiety.

Post autor: Jrv »

Napisałem Ci kody - czytać ze zrozumieniem też nie umiesz? - w ofercie starych taryf ŻADEN kod się nie zmienił i to pewnie dlatego nie ma o tym żadnej informacji. Usługa nielimitowanych smsm kosztuje i kosztowała 8zł brutto bez zmian w cenie nawet po zmianie stawki podatku.
Na stronie Plusa też widocznie szukać nie umiesz ponieważ ja jasno widzę następujące oferty wraz z NIEZMIENiONYMI regulaminami:
http://www.plus.pl/indywidualna/MixPlus ... BezlikSMS/
http://www.plus.pl/indywidualna/mixplus ... likRozmow/

Widzisz jakieś zmiany w kodach albo opłatach? Może w okresie trwania usługi? Nadal trollujesz ot co.

A może kod wpisałaś w swoim telefonie, co? I jaki komunikat zwrotny otrzymałaś? A jaki otrzymujesz po wpisaniu kodu *136#?
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
Frogsia
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 29 lis 2012, o 17:07

Re: Pytanie o pakiety.

Post autor: Frogsia »

No i o to mi właśnie chodziło i nie można było tego napisać? Nie od razu, że pijana jestem, że mała dziewczynka itp. Moja pomyłka wynikła z mojej winy bo kuzynce zupełnie coś innego wyskoczyło i weszłam na gł. stronę i nie mogłam znaleźć zupełnie nic, a babka w salonie tylko wzruszyła ramionami. Przecież jakby mi ktoś wcześniej napisał to by się zgadzało... i byłoby jasne jak słońce.

To nie ja wyskoczyłam z numerami ciotek i że jestem nietrzeźwa, ale dzięki...

A tak poza tym... tak samo traktujesz klientów, którzy nie mają pojęcia o pakietach?
Ostatnio zmieniony 2 gru 2012, o 19:36 przez Frogsia, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Pytanie o pakiety.

Post autor: Jrv »

I znowu bzdury piszesz ponieważ miałaś te informacje przekazane. Napisała Ci o tym annika wcześniej sl@w_es zapytał czy kuzynka na pewno ma taryfę mix IV. Ja również pisałem o nie używaniu kodów z jednej taryfy w innej.
Mało tego cały czas twierdzisz, że to U CIEBIE NA TARYFIE MIX IV DUO występuje problem z tym, że włączasz teraz smsy za 10zł na miesiąc itd. I obstawałaś przy tym aż do ostatniego swojego postu - tego którego edytowałaś.

Więc masz coś jeszcze do powiedzenia?
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
Frogsia
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 29 lis 2012, o 17:07

Re: Pytanie o pakiety.

Post autor: Frogsia »

Nie aktywowałam jeszcze w tym miesiącu... po prostu zaniepokoił mnie ten kod jak wysłałam kuzynce. Zaczęłam patrzeć na stronie i znalazłam ten sam kod co miałam na telefonie i przestraszyłam się. Może coś źle w przeglądarkę wpisywałam - nie wiem... dopiero teraz sobie uświadomiłam o co chodzi, sama musiałam sobie przejrzeć to wszystko jeszcze raz. :-/ nie miałam największej ochoty nikogo obrażać jeżeli o to chodzi... ale cóż... mój błąd widocznie nie warto pytać... ani w salonie ani na forum...
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Pytanie o pakiety.

Post autor: Jrv »

Przeczytaj swój pierwszy post, następnie dwa pod nim i kolejny swój. Mam nadzieję, że tym sposobem zrewidujesz swój pogląd na "pomocność" forum a przede wszystkim na to kto zaczął na kogo naskakiwać.
Następnie nie dziw się, że na chamstwo odpowiada się podobnie.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
Frogsia
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 29 lis 2012, o 17:07

Re: Pytanie o pakiety.

Post autor: Frogsia »

Chamstwo? Napisane mam że mam IV duo... nie pisałam że kuzynka ma mix VI więc nie wiem skąd forum wiedziało jaką ofertę ma moja kuzynka. Po drugie nie pisałam nic a wyskoczyłeś na mnie, że widocznie zmieniłam umowę, a nic nie zmieniałam. Po prostu nie byłam świadoma tego że kody mogą się zazębiać i np. dany kod może oznaczać to samo w mixie... poza tym że jak wchodzę w mix dla obecnych i nowych klientów to ten sam kod. Tak samo zareagowała babka w salonie i podała mi kody.

Proszę bardzo moja wina przyznaję się bez bicia, ale nie trzeba było pisać z tą nietrzeźwością itp.
Wiem z czego wynikła pomyłka... z głupiej nazwy i głupiej indywidualnej oferty... heh
:-| po prostu niepotrzebnie się wkurzyłam... heh i niepotrzebnie zrobiłam tę aferę...
Garjusz
Administrator
Administrator
Posty: 2869
Rejestracja: 5 paź 2007, o 18:42
Lokalizacja: PlusForum
Kontakt:

Re: Pytanie o pakiety.

Post autor: Garjusz »

Panie i Panowie nie tak nerwowo :-)
annika
Szalony PlusManiak
Posty: 351
Rejestracja: 14 lis 2011, o 17:31
Lokalizacja: opolskie

Re: Pytanie o pakiety.

Post autor: annika »

@Frogsia
forum wie, jaką taryfę ma Twoja kuzynka, ponieważ sama nam to powiedziałaś. Już w pierwszym poście, nieświadomie, ale jednak. Swoją droga jestem ciekawa, jakbyś zareagowała, gdyby Ci to oznajmiono tak prosto z mostu. Dlatego właśnie pytaliśmy, zamiast od razu oświadczać, bo powiedziałabyś - "skąd możecie wiedzieć" ;)
Nie wiem, o co tym razem chodzi z "głupią indywidualną ofertą", bo ani Twoja taryfa, ani taryfa kuzynki nie jest jakaś wyjątkowa, po prostu co ok. rok wchodzi nowa oferta i jest to jedyna dostępna oferta dla podpisujących umowy, wszyscy taką dostają, czy to przy nowej umowie czy przy przedłużeniach. Widzisz, większość forum może nawet określić w jakim okresie podpisałaś swoją umowę. ;)
Kody USSD powtarzają się w kolejnych ofertach i są używane do włączania innych usług. Można się na to oburzać, twierdzić, że tak być nie powinno, ale z drugiej strony czy byłoby lepiej, jakby numerki dochodziły już do trzydziestu? Łatwiej zapamiętać 01 i 02 czy 36 i 37?
Co do moich ciotek, nawet nie wiem, jakie mają taryfy, w ogóle ograniczam się do zidentyfikowania sieci, bo tylko to ma znaczenie dla kosztów po mojej stronie i reszta mnie nie dotyczy. Nie pytają - ja nie wnikam. W ogóle to była uwaga ogólna, bez urazy.
Nova2105
Prawie PlusManiak
Posty: 39
Rejestracja: 1 lut 2011, o 18:02

Re: Pytanie o pakiety Mix 6

Post autor: Nova2105 »

Witam
Mam taryfę MIX V i wiecznie brakuje mi SMS-ów do obcych sieci. Wykupuję pakiet 250 za 10 zł ale to mało.
Zastanawiam się czy nie lepiej przejść na taryfę mix VI? Tylko czy ta promocja z SMS-ami za 39 gr dziennie jest jeszcze aktualna?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pytanie o pakiety Mix 6

Post autor: sl@w_es »

Nova2105 pisze:Witam
Mam taryfę MIX V i wiecznie brakuje mi SMS-ów do obcych sieci. Wykupuję pakiet 250 za 10 zł ale to mało.
Zastanawiam się czy nie lepiej przejść na taryfę mix VI? Tylko czy ta promocja z SMS-ami za 39 gr dziennie jest jeszcze aktualna?
Promocja jest jak najbardziej dostępna, tylko, że SMS-y za 39 gr dziennie (umowy podpisane od 21-08-2012 - 49 gr) to jest usługa dotycząca tylko wiadomości w sieci Plus.
Nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci to koszt 5 zł / 30 dni + 3 gr za każdego wysłanego SMS-a.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Drożdżu
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 27 gru 2012, o 17:43

RE: Pytanie o pakiety.

Post autor: Drożdżu »

Witam.
Chciałbym prosić Was o poradę dotyczącą SMS-ów.
Chcę wysyłać dużą ilość SMS-ów do sieci Orange. Normalny koszt to 18 gr, więc trochę drogo mnie to wychodzi. Czy jest jakiś pakiet który obniży ceny SMS-ów do innych sieci?
Obecnie jestem w taryfie MixIV, a moja umowa wygasła i teraz już korzystam tak jak na kartę.
Za życzliwe rady dziękuję i pozdrawiam wszystkich użytkowników.
Dawid
ODPOWIEDZ