Wątpliwości co do nowej oferty

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
anpa13
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 27 lip 2012, o 20:55

Wątpliwości co do nowej oferty

Post autor: anpa13 »

Doradca klienta zaproponował mi nową ofertę, która budzi moje ogromne wątpliwości. Mianowicie zaproponował nową taryfę (która jest jasna i rzeczowa) oraz telefon za 1 zł (i tu moja niepewność) i dodał, że Plus ma podpisane porozumienie z komisami telefonów komórkowych oraz jeśli zgodzę się na odbiór telefonu za dwa dni, to otrzymam nowy telefon (wybrany przeze mnie) i od ręki równowartość pierwszego rachunku z wybranej przeze mnie taryfy (80 zł). Gdy powiedziałam, że telefon jest mi potrzebny od zaraz doradca zaproponował inne rozwiązanie: będę mogła skorzystać z tej oferty, ale do umowy będzie musiał wpisać inny model telefonu, natomiast faktycznie dostanę ten, który preferuję. Zapewnił mnie, że wszystko odbywa się legalnie, jest zgodne z prawem i nie tracę gwarancji na telefon. Niestety nie do końca ta oferta jest dla mnie zrozumiała i uprzejmie proszę o wyjaśnienie. Obawiam się czy nie zakrawa to o nieuczciwość i czy nie okaże się, że będę miała z tego tytułu jakieś nieprzyjemności...
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: Wątpliwości co do nowej oferty

Post autor: luki »

Wygląda to dość dziwnie i dziwne są te praktyki, jakieś podejrzane. Ja bym przeszedł się do innego punktu lub salonu i tam zawarł umowę.
DARIUSZ-WLAZEL
PlusManiak
Posty: 95
Rejestracja: 7 cze 2012, o 23:36
Lokalizacja: Pabianice

Re: Wątpliwości co do nowej oferty

Post autor: DARIUSZ-WLAZEL »

no wlasnie idz do innego punktu i tam podpisz aneks,i napisz tutaj co wyszlo,jesli bylo to oszustwo idz tam z powrotem i żądaj rozmowy z kierownikiem.
Dowiedz się nazwisko tego nieuczciwego jak cos sprzedawcy
ODPOWIEDZ