Nielimitowane SMSy do wszystkich sieci za 5 zł miesięcznie!

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
kamuito
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 11 sie 2012, o 15:10

Re: Nielimitowane SMSy do wszystkich sieci za 5 zł miesięczn

Post autor: kamuito »

Cześć wam wszystkim. Mam pytanie odnośnie tej taryfy, albowiem aktywowałem taryfę plus na kartę, a następnie usługę z tematu i mimo, że przyszło potwierdzenie i zjadło mi łącznie 8 zł to nie mogę wysłać nigdzie sms'a nawet do plusa :/ w regulaminie jest napisane że do 24 godzin jest aktywacja, to tyle mam czekać ? dodam, że na koncie mam 0 zł, bo wczesniej nie aktywowałem tej taryfy tylko od razu wysłałem kod i mi zjadło 2 zł i aktywowało rozmowy po 29 gr do wszystkich sieci
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Nielimitowane SMSy do wszystkich sieci za 5 zł miesięczn

Post autor: Jrv »

No i sam odpowiedziałeś sobie na swoje zagadnienie. Mając 0zł na koncie NIC nie zrobisz. Musisz mieć dodatnie saldo środków.
Mało tego by móc wykonywać połączenia z usługi nielimitowanych rozmów na koncie musisz mieć co najmniej 69gr.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
kamuito
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 11 sie 2012, o 15:10

Re: Nielimitowane SMSy do wszystkich sieci za 5 zł miesięczn

Post autor: kamuito »

aha, tak myślałem że o to chodzi, dziękuje za odpowiedź :)
Nightmare*
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 12 sie 2012, o 16:55

Nielimitowane sms do wszystkich sieci. Mam problem...

Post autor: Nightmare* »

Witam.
Posiadam telefon w plusie MIX. Staram się aktywować usługę za pomocą kodu 136*11*03#. Po naciśnięciu zielonej słuchawki wyskakuje okienko "Usługa chwilowo niedostępna. Skontaktuj się z Ebok" i właśnie nie wiem co robić bo pytając się na profilu plusa na facebook'u dostałem odpowiedzieć ,że wszystko powinno być okey.
No i teraz nie wiem co z tym zrobić ,a ta usługa byłą by dla mnie bardzo korzystna i chciałbym to jakoś załatwić.Oczekuje na jakąś sensowną pomoc z waszej strony. ;-)
death12
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 10 sie 2012, o 09:13

Re: Nielimitowane SMSy do wszystkich sieci za 5 zł miesięczn

Post autor: death12 »

a takie pytanie do was bo wysyłając za granice sms nie pobiera opłaty mając ten pakiet, a jak działa to w druga stronę ???(w sensie ktoś jest za granicą i ma ten pakiet)
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Nielimitowane sms do wszystkich sieci. Mam problem...

Post autor: Jrv »

Sensowne będzie jeśli podasz swoją taryfę. Oferta którą chcesz uruchomić dostępna jest w taryfie mix6 jeśli masz inną to jej nie włączysz bądź włączysz inną usługę.
Sprawdź taryfę kodem *147#

Do tego pamiętaj, że należy mieć konto ważne na połączenia wychodzące i dostępne środki (co chyba oczywiste).
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
Nightmare*
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 12 sie 2012, o 16:55

Re: Nielimitowane sms do wszystkich sieci. Mam problem...

Post autor: Nightmare* »

Aktywna taryfa MixV. I moje konto jest aktywne i fundusze też na nim są . W tej taryfie jest dostępna ta usługa ?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Nielimitowane sms do wszystkich sieci. Mam problem...

Post autor: sl@w_es »

Odpowiedzi nieco wcześniej udzielił Ci Jrv; przeczytaj jeszcze raz jego post.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
death12
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 10 sie 2012, o 09:13

Re: Nielimitowane SMSy do wszystkich sieci za 5 zł miesięczn

Post autor: death12 »

death12 pisze:a takie pytanie do was bo wysyłając za granice sms nie pobiera opłaty mając ten pakiet, a jak działa to w druga stronę ???(w sensie ktoś jest za granicą i ma ten pakiet)
ktoś zna odpowiedź na to pytanie ;P?
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Nielimitowane SMSy do wszystkich sieci za 5 zł miesięczn

Post autor: mariusz9a »

Ktoś pisząc do Ciebie jeśli jest w roamingu to płaci według cennika roamingowego.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Nightmare*
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 12 sie 2012, o 16:55

Re: Nielimitowane SMSy do wszystkich sieci za 5 zł miesięczn

Post autor: Nightmare* »

Oo rzeczywiście nie zauważyłem.
No w takim razie trudno. ;/
cobixxx
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 sie 2012, o 18:34

Re: Nielimitowane SMSy do wszystkich sieci za 5 zł miesięczn

Post autor: cobixxx »

WITAM!
PRZEJDE DO TEMATU ODRAZU! MAM MIX PLUSA V, UCIESZYŁAM SIE JAK PRZECZYTAŁAM O NOWEJ OFERCIE SMS ZA 5 ZŁ BEZ LIMITU DO WSZYSTKICH... DUŻO PISZE, A 250SMS DO WSZYSTKICH STARCZA MI NA 2 DNI DUŻO KOSZTUJE I MOŻNA KUPIĆ TYLKO RAZ W MIESIĄCU;-((( ...HE ALE CO SIE OKAZAŁO PLUS MA GŁĘBOKO GDZIEŚ SWOICH WIELOLETNICH KIENTÓW I OFERTA JEST TYLKO DLA NOWYCH Z TARYFĄ MIX VI KTORA FUNKCJOMUJE OD NIEDAWNA !!!!!!!!!!!!
DZIEKUJE DROGI PLUSIE ZA TO ŻE JESTEM TYLKO PIONKIEM KTOREGO MACIE W NOSIE BO OBCHODZI WAS TYLKO TO ILE NOWYCH KLIENTÓW NABĘDZIECIE A CI WIELOLETNI SIE NIE LICZĄ! ALE WEZCIE POD UWAGE TO ZE NAPEWNO NIE JESTEM JEDYNĄ OSOBĄ KTORA SIE NA WAS ZAWIODŁA I ZROBI TO SAMO CO JA! Z CZYSTYM SUMIENIEM MOGE POWIEDZIEĆ ŻE
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIE PRZEDŁUŻĘ Z WAMI UMOWY !!!!!!!!!!!!!!!

DZIEKUJE I ŻEGNAM! :evil:




sl@w_es: Proszę o zapoznanie się z Regulaminem PlusForum, a następnie poprawę postu (wielkość czcionki i błędy). Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało usunięciem wypowiedzi.
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Nielimitowane SMSy do wszystkich sieci za 5 zł miesięczn

Post autor: Jrv »

cobixxx pisze:WITAM!
PRZEJDE DO TEMATU ODRAZU! MAM MIX PLUSA V, UCIESZYŁAM SIE JAK PRZECZYTAŁAM O NOWEJ OFERCIE SMS ZA 5 ZŁ BEZ LIMITU DO WSZYSTKICH... DUŻO PISZE, A 250SMS DO WSZYSTKICH STARCZA MI NA 2 DNI DUŻO KOSZTUJE I MOŻNA KUPIĆ TYLKO RAZ W MIESIĄCU;-((( ...HE ALE CO SIE OKAZAŁO PLUS MA GŁĘBOKO GDZIEŚ SWOICH WIELOLETNICH KIENTÓW I OFERTA JEST TYLKO DLA NOWYCH Z TARYFĄ MIX VI KTORA FUNKCJOMUJE OD NIEDAWNA !!!!!!!!!!!!
DZIEKUJE DROGI PLUSIE ZA TO ŻE JESTEM TYLKO PIONKIEM KTOREGO MACIE W NOSIE BO OBCHODZI WAS TYLKO TO ILE NOWYCH KLIENTÓW NABĘDZIECIE A CI WIELOLETNI SIE NIE LICZĄ! ALE WEZCIE POD UWAGE TO ZE NAPEWNO NIE JESTEM JEDYNĄ OSOBĄ KTORA SIE NA WAS ZAWIODŁA I ZROBI TO SAMO CO JA! Z CZYSTYM SUMIENIEM MOGE POWIEDZIEĆ ŻE
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIE PRZEDŁUŻĘ Z WAMI UMOWY !!!!!!!!!!!!!!!

DZIEKUJE I ŻEGNAM! :evil:
To nie przedłużaj i nie skorzystaj z oferty jaka wtedy będzie. Podpisałaś umowę z mixV biorąc udział w tamtej promocji nie licz na to, że tylko Ty się tutaj liczysz i dla Ciebie są otwierane promocje. Zdecydowanie infantylne podejście do tematu.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Nielimitowane SMSy do wszystkich sieci za 5 zł miesięczn

Post autor: mariusz9a »

cobixxx pisze: NIE PRZEDŁUŻĘ Z WAMI UMOWY
Ze mną? :-D Ale jakiej umowy ze mną nie przedłużysz drogi człowieku? Swoją drogą jak się podpisuje umowę kontraktową to chyba jest się świadomym że się będzie gniło w danej ofercie do wywiązania się z umowy. No chyba, że z choinki się urwałeś, to wtedy się takich rzeczy nie wie... (i nie tylko takich, ale to powodzenia w życiu) ;-)

PS. Zastosuj się do regulaminu forum.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
judi87
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 28 sie 2012, o 22:55

Re: Nielimitowane SMSy do wszystkich sieci za 5 zł miesięczn

Post autor: judi87 »

witam przeszłam dzisiaj z taryfy 36.6 na plus na kartę a potem wpisałam kod aby miec nielimitowane sms do wszystkich sieci otrzymałam sms zwrotny mam aktywny pakiet i nie mogę wysłac sms do nikogo!!!!!! co jest
ODPOWIEDZ