Nielimitowane SMSy do wszystkich sieci za 5 zł miesięcznie!

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
judi87
Nowy
Posty: 4
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 28 sie 2012, o 22:55

Re: Nielimitowane SMSy do wszystkich sieci za 5 zł miesięczn

Post autor: judi87 »

błagam o odp
judi87
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 28 sie 2012, o 22:55

Re: Nielimitowane SMSy do wszystkich sieci za 5 zł miesięczn

Post autor: judi87 »

mariusz9a
Administrator ratuj :*
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Nielimitowane SMSy do wszystkich sieci za 5 zł miesięczn

Post autor: Jrv »

Jaki komunikat się pojawia? Przełóż kartę sim do innego telefonu i zobacz co będzie wtedy. W ustawieniach wiadomości sms sprawdź czy masz wysyłanie wiadomości jako - tekst, wysyłaj wiadomości przez to samo centrum - nie, i przede wszystkim numer centrum wiadomości +48601000310
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
judi87
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 28 sie 2012, o 22:55

Re: Nielimitowane SMSy do wszystkich sieci za 5 zł miesięczn

Post autor: judi87 »

Nr Centrum jest ok. Hmmm, a czy trzeba mieć na koncie pieniądze, żeby wysyłać darmowe SMS?
Pakiet mam wykupiony i konto aktywne. W 36i6 można było pisać SMS przy zerowym stanie konta jeśli miało się wykupiony pakiet SMS, a komunikat żaden się nie pojawia; po prostu nie wysyła mi SMS i zostają w nadawczej.
cesarz87
Początkujący PlusManiak
Posty: 26
Rejestracja: 5 sie 2012, o 19:23

Re: Nielimitowane SMSy do wszystkich sieci za 5 zł miesięczn

Post autor: cesarz87 »

Tak trzeba mieć pieniążki na koncie ;)
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Nielimitowane SMSy do wszystkich sieci za 5 zł miesięczn

Post autor: Jrv »

cesarz87 pisze:Tak trzeba mieć pieniążki na koncie ;)
+1 :)
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
karoliniec
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 31 sie 2012, o 12:08

Re: Nielimitowane SMSy do wszystkich sieci za 5 zł miesięczn

Post autor: karoliniec »

Witam serdecznie, proszę o informację czy po aktywacji usługi "Nielimitowane SMSy do wszystkich sieci za 5zł miesięcznie" również do sieci plus te smsy są darmowe? Czy muszę drugi pakiet sms aktywować tylko do sieci plus?
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Nielimitowane SMSy do wszystkich sieci za 5 zł miesięczn

Post autor: Jrv »

Do WSZYSTKICH sieci.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
PorX
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 21 wrz 2012, o 14:30

Re: Nielimitowane SMSy do wszystkich sieci za 5 zł miesięczn

Post autor: PorX »

Mam pytanie, jutro kończy się ta promocja tak, że mając włączoną promocję nieeliminowane sms'y w plusie, która w czasie promocji była złączona z nielimitowane sms'y do wszystkich sieci koszt wysłania sms'a w PLUSIE wyniesie 3 groszy? Czy taki koszt poniesiemy wysyłając sms'a do innej sieci nie będącym Plusem?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Nielimitowane SMSy do wszystkich sieci za 5 zł miesięczn

Post autor: sl@w_es »

PorX pisze:(...) jutro kończy się ta promocja tak, że mając włączoną promocję nieeliminowane sms'y w plusie, która w czasie promocji była złączona z nielimitowane sms'y do wszystkich sieci koszt wysłania sms'a w PLUSIE wyniesie 3 groszy? Czy taki koszt poniesiemy wysyłając sms'a do innej sieci nie będącym Plusem?
Nie, promocja trwa jeszcze cały miesiąc:

Regulamin promocji „NIELIMITOWANE SMS-y DO WSZYSTKICH SIECI ZA 5 ZŁ MIESIĘCZNIE” pkt 3:
W ramach Promocji Abonent, który aktywuje Promocję zgodnie z zasadami określonymi w pkt 6 może wysyłać nielimitowaną liczbę wiadomości tekstowych do wszystkich krajowych sieci komórkowych bez dodatkowych opłat. Po dniu 22.10.2012 r. w ramach Promocji pobierana będzie opłata w wysokości 3 gr z VAT za wysłaną wiadomość SMS.
Po zakończeniu promocji korzystając z w/w usługi za każdego wysłanego SMS-a zostanie pobrana opłata w wysokości 3 gr, również do Plusa jeśli będziesz korzystać tylko z tej usługi.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
axxiesx
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 27 wrz 2012, o 18:02

Re: Nielimitowane SMSy do wszystkich sieci za 5 zł miesięczn

Post autor: axxiesx »

Cześć!
Ja też mam mały problem z tymi właśnie smsami. Kupiłam dziś starter, i po wysłaniu kodu aktywującego pakiet przysłano mi sms o aktywacji jakiegoś pakietu 29gr do wszystkich dużych sieci, z 9 złotych na koncie zrobiło się 6,81. Wie ktoś może o co w ogóle chodzi z tą promocją?
Mam ofertę simplus.
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Nielimitowane SMSy do wszystkich sieci za 5 zł miesięczn

Post autor: Jrv »

Coś tu nie gra. Kod *136*11*03#?
Jaką masz taryfę? Sprawdź kodem *147#
2.19 to dziwne pobranie środków.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
axxiesx
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 27 wrz 2012, o 18:02

Re: Nielimitowane SMSy do wszystkich sieci za 5 zł miesięczn

Post autor: axxiesx »

Tak, ten sam kod.
Mam taryfę simplus, na kartę.
Właśnie sama się zdziwiłam, nie powinno mi pobierać chyba żadnych środków, na stronie plusa było napisane że 0 złotych za aktywację...
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Nielimitowane SMSy do wszystkich sieci za 5 zł miesięczn

Post autor: Jrv »

Nie ma taryfy simplus na kartę. Albo masz taryfę "Plus na Kartę" gdzie możesz tę usługę włączyć. Albo masz taryfę "Simplus" gdzie jej nie włączysz. W tej drugiej wpisanie kodu *136*11*03# włączy usługę "Tanio do wszystkich dużych sieci" za opłatą 1.50zł. I prawdopodobnie to właśnie miało miejsce o czym zapewne poinformował Cię sms przychodzący.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
axxiesx
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 27 wrz 2012, o 18:02

Re: Nielimitowane SMSy do wszystkich sieci za 5 zł miesięczn

Post autor: axxiesx »

Właśnie. Szkoda tylko, że nikt nie raczył poinformować...
No nic, w takim razie wielkie dzięki za rozwianie wątpliwości, trzeba zmienić na plusa na kartę.
A jeszcze jedno pytanie, przepraszam za offtop: polecacie mi właśnie zmienić i tę usługę aktywować, czy są jakieś korzystniejsze opcje esemesowania w niskiej cenie?
ODPOWIEDZ