Nielimitowane SMSy do wszystkich sieci za 5 zł miesięcznie!

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Nielimitowane SMSy do wszystkich sieci za 5 zł miesięczn

Post autor: Jrv »

To zależy do kogo chcesz smsować, chociaż na tę chwilę - do 21go października - i tak tańszej opcji w Plus nie ma.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
axxiesx
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 27 wrz 2012, o 18:02

Re: Nielimitowane SMSy do wszystkich sieci za 5 zł miesięczn

Post autor: axxiesx »

A po 21 października będę mogła z powrotem zmienić z oferty "plus na kartę" na "simplusa"?
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Nielimitowane SMSy do wszystkich sieci za 5 zł miesięczn

Post autor: Jrv »

A co przyniesie mi Mikołaj?
Teraz można a co będzie kto to wie?
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
kosa1127
Szalony PlusManiak
Posty: 571
Rejestracja: 17 cze 2009, o 15:15
Lokalizacja: PlusForum.pl

Re: Nielimitowane SMSy do wszystkich sieci za 5 zł miesięczn

Post autor: kosa1127 »

Może Mikołaj coś przyniesie ale "szefo" musi zadecydować :), ale do tego czasu na razie mamy po 3 GR (od 21.10)
Do wszystkich taniej, a do Play drożej...absurdalnie proste.
PorX
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 21 wrz 2012, o 14:30

Re: Nielimitowane SMSy do wszystkich sieci za 5 zł miesięczn

Post autor: PorX »

Witam ponownie dziś przyszedł mi sms o treści:

W dniu 21.10.2012 zostanie uruchomiona promocja SMS-y do wszystkich sieci za 0gr na kolejny okres rozliczeniowy oraz zostanie pobrana opłata 5zł.

I mam z tym faktem pytanie bo z tego co pamiętam ta promocja całkowicie znika z Plusa 21.10.2012 tak, że już nie będzie możliwości wysyłania nielimitowanych SMS-ów, więc po co chcą mi oni to przedłużyć? Tylko 5 zł mi weźmie, a i jak pewnie nie aktywuje się na kolejny miesiąc, bo już tej promocji nie będzie ... Trzeba to koniecznie 20-21 wyłączyć, by się nie nabrać czy coś?
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Nielimitowane SMSy do wszystkich sieci za 5 zł miesięczn

Post autor: Jrv »

Ale nikt nie mówił, że usługa CAŁKOWICIE znika. Usługa nielimitowane smsy do wszystkich sieci pozostaje na zasadach podstawowych a nie promocyjnych. Dlatego też usługa przedłuży się za 5zł na kolejne 30 dni i tak do chwili dopóki nie zostanie wyłączona.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
PorX
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 21 wrz 2012, o 14:30

Re: Nielimitowane SMSy do wszystkich sieci za 5 zł miesięczn

Post autor: PorX »

Podstawowych tzn. nielimitowane SMS-y za 5 zł do sieci Plus? Dobrze rozumiem? Już się całkiem zamieszałem, gdyż gdzieś czytałem, że była mowa o koszcie 3 gr.
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Nielimitowane SMSy do wszystkich sieci za 5 zł miesięczn

Post autor: Jrv »

Nielimitowane SMS do Plusa, a nielimitowane SMS do wszystkich sieci to dwie różne usługi.

W tej o której piszesz po okresie promocyjnym koszt każdego wysłanego SMS-a wraca do poziomu podstawowego, czyli 3 gr.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
Huciap
PlusManiak
Posty: 91
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:06

Re: Nielimitowane SMSy do wszystkich sieci za 5 zł miesięczn

Post autor: Huciap »

Witam.
Jak wiemy jutro kończy się promocja Nielimitowane SMS y do wszystkich sieci za 5 zł miesięcznie i w związku z tym mam takie pytanie: czy od jutra SMS-y kosztować będą 3 gr za SMS-a do wszystkich sieci czyli też do Plusa? Czy do Plusa będą dalej za darmo, a tylko do innych operatorów będzie opłata te 3 gr?
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Nielimitowane SMSy do wszystkich sieci za 5 zł miesięczn

Post autor: Jrv »

3gr do wszystkich sieci.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
Huciap
PlusManiak
Posty: 91
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:06

Re: Nielimitowane SMSy do wszystkich sieci za 5 zł miesięczn

Post autor: Huciap »

Dziwna trochę sytuacja, bo dzisiaj powinno być już 3 gr za SMS-a, a mi dalej nic nie pobiera. Niby pakiet mam do 5.11.2012.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Nielimitowane SMSy do wszystkich sieci za 5 zł miesięczn

Post autor: sl@w_es »

Huciap pisze:Dziwna trochę sytuacja, bo dzisiaj powinno być już 3 gr za SMS-a, a mi dalej nic nie pobiera. Niby pakiet mam do 5.11.2012.
Nie ma w tym nic w tym dziwnego; trzeba czytać co zapisano w Regulaminie promocji „NIELIMITOWANE SMS-y DO WSZYSTKICH SIECI ZA 5 ZŁ MIESIĘCZNIE” pkt 3:
W ramach Promocji Abonent, który aktywuje Promocję zgodnie z zasadami określonymi w pkt 6 może wysyłać nielimitowaną liczbę wiadomości tekstowych do wszystkich krajowych sieci komórkowych bez dodatkowych opłat. Po dniu 22.10.2012 r. w ramach Promocji pobierana będzie opłata w wysokości 3 gr z VAT za wysłaną wiadomość SMS.
Dziś jest własnie 22 października.
Opierając się na doświadczeniach z innych promocji sądzę, że data ta dotyczy aktywacji promocji, a nie czasu do którego będziemy mogli korzystać z bezpłatnych SMS-ów w ramach wcześniej uruchomionej promocji, a który i tak wyniesie 720 godzin od jej aktywacji. Innymi słowy promocja uruchamiana od 23 października będzie się równać odpłatności 3 gr za każdą wiadomość.


P.S.
Może się mylę, ale już jutro wszystko będzie jasne i zainteresowane osoby przekonają się o tym praktycznie.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Huciap
PlusManiak
Posty: 91
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:06

Re: Nielimitowane SMSy do wszystkich sieci za 5 zł miesięczn

Post autor: Huciap »

Czyli mówisz że jeśli mam pakiet aktywny do 5 listopada to do tego czasu będę dalej miał darmowe sms'y.?
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6158
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Nielimitowane SMSy do wszystkich sieci za 5 zł miesięczn

Post autor: mariusz9a »

Nie, od dzisiaj za każdego SMSa zapłacisz 3 gr.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
armin84
PlusManiak
Posty: 122
Rejestracja: 7 mar 2009, o 09:01

zostałem oszukany :D

Post autor: armin84 »

Miałem włączony pakiet "SMS za 0 gr do wszystkich sieci" (opłata 5 zł na miesiąc, czas trwania do 22 X, pakiet włączony 4 X, wg SMS-a z *136# - pakiet ważny do "5 XI". Wczoraj nagle dostałem SMS, że kończą mi się środki na koncie, sprawdzam *136# i nie ma żadnego pakietu... więc zeżarło mi 20 gr/SMS, dzwonię do BOK, pan twierdzi, że pakiet za 0 gr za SMS-y do wszystkich był wg regulaminu do 22 X, a ja mówię mu, że wg SMS-a z Plusa - ja miałem włączony do 5 XI, kto ma rację? Dodam, że przed Solorzem pakiet działałby do 5 XI, z Solorzem jak widać sami sobie go wyłączyli (wiem, bo przedłużali do daty z SMS-a do kiedy pakiet był ważny), potem jak zadzwoniłem do BOK, to pan twierdził, że jest włączony, po rozłączeniu się i sprawdzeniu był już pakiet za 3 gr do 5 XI (chwilę wcześniej nie było żadnego pakietu).
P.S. Pan dodał mi 5 zł na 7 dni do Plusa... w ramach rekompensaty...
Бяла нощ, бяла луна, две тела, сенки от рая
ODPOWIEDZ