Błąd plusa?

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
asotek
PlusManiak
Posty: 52
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 22 lip 2012, o 16:02

Re: Błąd plusa?

Post autor: asotek »

XYZ pisze:Zamówienia z tego co wiem są realizowane przez firmę Arvato więc jeśli mają dany model na stanie to jest możliwość zakupienia, jeśli go nie ma to ... to nie ma.
Co do sytuacji opisanej przez asotka to ... możliwe, że to był tzw. leżak magazynowy. Możesz mi powiedzieć jaka widniała cena na stronie w momencie wybierania modelu do zakupu? Zweryfikowałem wszystko i ceny na ten moment są identyczne z tymi w regulaminie?
Jeśli to było pytanie do mnie.

To cena L7 przy 36 doładowaniach po 40zł wynosiła 1zl
w pozostałych opcjach zgodnie z regulaminem (sprawdzałem ceny w regulaminie)

Od dłuższego czasu już L7 nie jest dostępny za 1zł w opcji z której ja skorzystałem ;)
bestmen
PlusManiak
Posty: 72
Rejestracja: 5 sie 2012, o 15:03

Re: Błąd plusa?

Post autor: bestmen »

dziadek186 pisze: Czy Forumowiczom wydaje się normalne to, że cena Nokii Lumii 900 jest w mix plus (24x50) o ponad 300 zł niższa niż cena Lumii 800 ( http://www1.plus.pl/si2/webapp/wcs/stor ... geNumber=2 )?
900 jest gorsza czy obsługa sklepu internetowego znowu dała ciała?
Od ponad tygodnia sprawdzam MIX-a z Lumią 900 i niestety wcale ten model juz nie występuje...
czy może ktoś kto wie odpowiedzieć, czy ten model pojawi się jeszcze w ofercie MIX-a?

A tak a-propos... ze 3-4 tyg. temu przy 24 doładowaniach po 50pln, Lumia 900 była za 429pln!!!
Przyznacie że oferta była rewelacyjna... ale przegapiłem, bo po kilku dniach wskoczyła cena na 499pln, a po kilku kolejnych, znikła całkowicie.
*********************************************************************************
Doczytałem w innym dziale, LUMIA 900 została wycofana z oferty MIX Plus, więc mój post nieaktualny.
pawelo130
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 21 lip 2013, o 12:53

Błąd na stronie czy promocja?

Post autor: pawelo130 »

Na wstępie witam wszystkich. Jestem nowy i z góry przepraszam jeśli założyłem temat w złym dziale ;-) .

Przeglądając sklep internetowy plusa trafiłem na całkiem fajną ofertę (tutaj screen http://scr.hu/1qh3/44dix). Przed kupnem postanowiłem jednak przeczytać regulamin, bo cena wydaję się podejrzanie mała, w regulaminie zaś (link do regulaminu https://www1.plus.pl/si2/wcsstore/Si/At ... 013_SI.pdf) cena tej nokii w tym abonamencie to 499 zł. A zatem to błąd czy promocja? Na temat tej promocji nie mogłem znaleźć żadnej informacji, więc postanowiłem zadać to pytanie na tym forum. "Przezorny zawsze ubezpieczony" :-)
Ostatnio zmieniony 22 lip 2013, o 15:28 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Przeniesienie wątku
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Błąd na stronie czy promocja?

Post autor: sl@w_es »

@ „pawelo130”,
jeśli nosisz się z zamiarem podpisania umowy poprzez sklep internetowy Plusa to po co robisz sobie schody?
Nawet jeśli podana cena telefonu jest wynikiem błędu to i tak nie jest to Twoim problemem, bo kupującego obowiązuje cena telefonu widoczna na ekranie, która jest ceną ostateczną - po przejściu na kolejną stronę i kliknięciu przycisku

Obrazek zobaczysz ile ostatecznie zapłacisz.
W ostateczności gdyby po przybyciu kuriera okazało się, że cena jest inna niż ta którą widziałeś w czasie składania zamówienia (w co wątpię) to nie musisz przesyłki odebrać i nie poniesiesz żadnych konsekwencji.

P.S.
Wczytując się w Regulamin Promocji „Gadasz w Sklepie Internetowym” do którego link podałeś, w Załączniku nr 1 do w/w Regulaminu Promocji można doszukać się takiego zapisu:
Ceny detaliczne aparatów telefonicznych oraz tabletów aktualne na dzień 01.07.2013 r.
Dziś mamy 22 lipca, więc jakby nie patrzeć trochę czasu już minęło, a cenniki ulegają zmianom, czasami dość nieoczekiwanym; w tym przypadku na "+". :-)
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
pawelo130
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 21 lip 2013, o 12:53

Re: Błąd plusa?

Post autor: pawelo130 »

Mimo wszystko wolałem się upewnić. Dzięki za odpowiedz. Pozdrawiam ;-)
malgossiaaa
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2013, o 15:12

Re: Błąd plusa?

Post autor: malgossiaaa »

@Pawelo130?

I co, zamówiłeś ten telefon? Ja właśnie to zrobiłam i jestem ciekawa co z tego wyniknie.. :D Ale biorąc pod uwagę wszystkie informacje nie powinni, a raczej nie mają prawa, do zmiany ceny zamówienia. Martwi mnie tylko to, że zaznaczyłam, że "wyrażam zgodę na świadczenie usług w terminie do 10 dni" itd i że w razie jakiś problemów nie będę mogła odstąpić od umowy. :-/
bestmen
PlusManiak
Posty: 72
Rejestracja: 5 sie 2012, o 15:03

Re: Błąd plusa?

Post autor: bestmen »

Witam, pojawił się może jakiś nowy "błąd" plusa, 8-) z chęcią bym skorzystał.
A może jest jakaś godna polecenia promocja w MIX-ie na fajny "tani" (stosunek ceny do wartości) telefon?

Pojawiła się klika miesięcy temu np. ofera 30/30 za Galaxy SIII mini...
ODPOWIEDZ