Najlepsze smartfony w najlepszych cenach

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
xashleyxxx
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 28 paź 2012, o 20:16

Re: Najlepsze smartfony w najlepszych cenach

Post autor: xashleyxxx »

czy dostane w plusmix nokie lumie 710 ? ?
kosa1127
Szalony PlusManiak
Posty: 571
Rejestracja: 17 cze 2009, o 15:15
Lokalizacja: PlusForum.pl

Re: Najlepsze smartfony w najlepszych cenach

Post autor: kosa1127 »

Nokia Lumia 710 jest niedostępna na magazynie Polkomtel, więc jej nie dostaniesz jedynie 610, 800.
Do wszystkich taniej, a do Play drożej...absurdalnie proste.
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Najlepsze smartfony w najlepszych cenach

Post autor: Jrv »

Oj dziś widziałem 710. Dzwoń do BOK i powinno się udać.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
kosa1127
Szalony PlusManiak
Posty: 571
Rejestracja: 17 cze 2009, o 15:15
Lokalizacja: PlusForum.pl

Re: Najlepsze smartfony w najlepszych cenach

Post autor: kosa1127 »

kosa1127 pisze:Nokia Lumia 710 jest niedostępna na magazynie Polkomtel, więc jej nie dostaniesz jedynie 610, 800.
U mnie na magazynie nie było jej widać :) - więc może jest.
Do wszystkich taniej, a do Play drożej...absurdalnie proste.
Tiguana
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 21 lis 2012, o 02:20

Re: Najlepsze smartfony w najlepszych cenach

Post autor: Tiguana »

Mam pytania dotyczące dwóch konkretnych spraw.

1. Posiadam umowę mix plus IV. Ostatnio wszedłem na plus.pl/przedluz aby sprawdzić ceny oferowanych mi telefonów. Okazało się, że cena Xperi P (doładowania 36/30) najpierw wynosiła 1049 zł (tak jak w sklepie internetowym), potem spadła na parę dni do 650 zł, a następnie wróciła do 1049 zł.
Moje pytania:
  • a) czy możliwe że cena telefonu znów wróci na parę dni do tej korzystniejszej ceny?
    b) od czego zależy ta zmiana cen telefonu?
    c) czy możliwe, że wystąpił błąd z tą niska ceną xperi p?
2. Druga sytuacja jest taka, że wykonałem już wszystkie zasilenia, jakie miałem w umowie oraz jedno zasilenie dodatkowo. Niedługo mam zamiar zrobić kolejne, ale wciąż nie przedłużyłem umowy.
Pytania:
  • a) czy te dodatkowe doładowania będą się liczyły do umowy, jak ją przedłużę ?
    b) czy ilość dodatkowych doładowań ma wpływ na ceny telefonów?
    c) czy nie stracę możliwości przedłużenia umowy, jak tak doładowuję, a nie przedłużam?
Z góry dzięki za pomoc.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Najlepsze smartfony w najlepszych cenach

Post autor: sl@w_es »

Tiguana pisze:Mam pytania dotyczące dwóch konkretnych spraw. (...)
Ad 1.
Pytania a), b) i c) to temat rzeka, więc napiszę krótko - uruchom własną wyobraźnię lub użyj funkcji SZUKAJ dostępnej na FORUM, a znajdziesz odpowiedzi we wcześniejszych wątkach.

Ad 2.
  • a) Nie, doładowania które wykonasz nie mając żadnej umowy nie mogą być zaliczane na poczet nowej umowy, którą podpiszesz.
    b) Dodatkowe zasilenia nie mają wpływu na ceny telefonów.
    c) Z pewnością nie stracisz możliwości przedłużenia umowy. Zasilając konto po wypełnieniu kontraktu przeszedłeś na Pokontraktowy system zasileń PlusMix. Więcej o tym dowiesz się zapoznając się z treścią np. tego postu: http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f ... owy#p42832
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Tiguana
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 21 lis 2012, o 02:20

Re: Najlepsze smartfony w najlepszych cenach

Post autor: Tiguana »

Dziękuję za odpowiedź. Nie znam się na nazwach w branży mobilnej, jakich nazw powinienem szukać, aby dowiedzieć się odnośnie punkty pierwszego ( dwa posty wyżej).
Chciałbym też zapytać, kto ustala ceny telefonów dla klientów przedłużających umowy - system biorący pod uwagę różne czynniki czy człowiek? Pytam ponieważ od operatorów infolini słyszy się często, że oferta jest indywidualna i nie potrafią powiedzieć /przewidzieć cen.
ODPOWIEDZ