Nielimitowany dostęp do stron www, YouTube oraz serwisu ipla

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
domi1010
Prawie PlusManiak
Posty: 33
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 11 lip 2014, o 14:17

Re: Jakie to są zwykłe strony WWW ?

Post autor: domi1010 »

Aha, czyli Plus tutaj kolejny raz kłamie swoich klientów. Kolejna niesamowita oferta, tak samo jak 100 darmowych GB od 1 do 7.
A i mam takie pytanie: za co mi może limit lecieć?
O 18 sprawdzałem ile mi zostało, poszedłem spać i sprawdzam teraz, a tam 0,5 GB więcej... Czemu?
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Jakie to są zwykłe strony WWW ?

Post autor: habish »

Gdzie kłamie?
domi1010
Prawie PlusManiak
Posty: 33
Rejestracja: 11 lip 2014, o 14:17

Re: Jakie to są zwykłe strony WWW ?

Post autor: domi1010 »

No wspaniała oferta ! Teraz możecie przeglądać zwykłe strony WWW bez limitu ! Tylko, że takich stron nie ma ... To jest dla mnie najgorsza firma, jaka była ... Totalne oszusty. Umowy napewno nie przedłużę ... Nie raz narzekałem już na tą firme i zapewne jeszcze nie raz się to zdarzy. Ja poprostu boję się wejść na internet, bo posiedzę kilka minut i zaraz mi połowa limitu idzie ...
niko10
Szalony PlusManiak
Posty: 860
Rejestracja: 1 cze 2014, o 18:58

Re: Jakie to są zwykłe strony WWW ?

Post autor: niko10 »

Dostałeś kilka kartek A4 lub osoba, która podpisała umowę, masz tam wypisane, jakie strony nie dotyczą promocji. Naucz się czytać, a nie piszesz bzdury, bo przeczytałeś jakiś post. A teraz na jakiej niby stronie siedzisz, w TOR? Ta strona jest niezwykła? Zainstaluj sobie networx i śledź ruch w komputerze, będziesz widział co zjada dane, a nie insynuujesz z braku wiedzy.

Nielimitowane przeglądanie stron www
Obejmuje ono:

Zwykłe, nieszyfrowane strony www – tekst, grafikę, animacje, skrypty

Limit będzie pomniejszany poprzez:

reklamy w postaci filmików, znajdujące się na zwykłych stronach www
korzystanie z poczty elektronicznej
korzystanie z komunikatorów internetowych (np. GaduGadu i każdy inny komunikator internetowy)
korzystanie z szyfrowanych połaczeń (typu HTTPS, IPSEC VPN, SSL VPN lub podobnych)
oglądanie filmów (np. YouTube, tvnplayer, video.com) oraz streaming (np. m.youtube.com)
pobieranie plików, w danych audio (np. mp3, wave) lub audiowizualnych (np. mpeg, divx, avi)
pobieranie dokumentów/plików w formacie pdf, doc, xls, ppt i podobnych
każdy inny ruch oparty o protokół IP taki jak TCP, UDP, ICMP, SCTP
ruch typu P2P (np. Bittorrent, Skype, Spotify i podobne)
ruch typu TFTP, FTP, SCP, SFTP i podobny służący do transferu plików (pobieranie plików zamieszczonych na serwerze)
domi1010
Prawie PlusManiak
Posty: 33
Rejestracja: 11 lip 2014, o 14:17

Re: Jakie to są zwykłe strony WWW ?

Post autor: domi1010 »

Dziwne, ja kontroluję ilość danych na stronie z routerem i cały czas magicznie mi przybywa GB ... Teraz odkryłem coś ciekawego. O 01:03 miałem 19,21 GB teraz mam 19,60 GB. Jak, skoro to jest liczone do limitu nocnego, którego też mi przybyło ? PLUS to zwykli oszuści. Taka jest moja opinia ...
niko10
Szalony PlusManiak
Posty: 860
Rejestracja: 1 cze 2014, o 18:58

Re: Jakie to są zwykłe strony WWW ?

Post autor: niko10 »

A powiesz mi co ma wspólnego licznik oprogramowania routera z systemem operatora? Wysłałeś SMS lub sprawdziłeś w Plus online ile operator Ci naliczył danych, a nie oprogramowane routera? Czy może sądzisz, że urządzenie jest tak super inteligentne i rozpoznaje sobie wszystkie promocje operatora i sobie liczy wg nich?
domi1010
Prawie PlusManiak
Posty: 33
Rejestracja: 11 lip 2014, o 14:17

Re: Nielimitowany dostęp do stron www, YouTube oraz serwisu

Post autor: domi1010 »

Tak liczę na to, że urządzenie jest tak super inteligentne, że rozpoznaje wszystkie promocje, ponieważ gdy tylko dobija równo 25 GB cała prędkość jest mi obniżana ... Ani MB więcej, czyli jednak to "inteligentne urządzenie" powinno liczyć prawidłowo ...
niko10
Szalony PlusManiak
Posty: 860
Rejestracja: 1 cze 2014, o 18:58

Re: Nielimitowany dostęp do stron www, YouTube oraz serwisu

Post autor: niko10 »

To licz dalej, bo licznik routera nie ma nic wspólnego z danymi operatora jak i z początkiem cyklu rozliczeniowego.
ODPOWIEDZ