Nielimitowane SMSy do wszystkich w Plusie

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
mala_mi1807
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 cze 2013, o 15:49

Nielimitowane SMSy do wszystkich w Plusie

Post autor: mala_mi1807 »

" Nielimitowane SMSy do wszystkich w Plusie! Możesz je mieć! Wyślij tylko SMSa o treści NL na nr 8072 (usługa odnawialna za 5zł na 30 dni). Czekamy TYLKO do 20.06 "
Takiego smsa dostałam dzis od plusa i chciałabym się dowiedzieć czy może ktoś z WAS to wykupił? Moze wiecie na jakiej zasadzie to dziala i czy to nie jest jakas sciema ? :?:
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nielimitowane SMSy do wszystkich w Plusie

Post autor: Ewa_Plus »

mala_mi1807 - jest to ferta dla klientów, którzy wyrazili zgodę na akcje marketingowe.
W skrócie to wygląda tak:
- usługa ta kosztuje 5 zł.
- aktywacja Promocji na koncie Abonenta nastąpi najpóźniej w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania przez Polkomtel wiadomości SMS i jest potwierdzona SMS-em;
- promocja może być wykorzystana przez Abonenta w ciągu kolejnych 720 godzin począwszy od momentu aktywacji
- promocję można wykorzystywać tylko w okresie ważności konta dla usług wychodzących oraz przy dodatniej wartości konta;
- działa przez całą dobę we wszystkie dni tygodnia;
- po upływie Okresu Ważności Promocji (720 godziny), Promocja zostanie automatycznie odnowiona, a za odnowienie Promocji zostanie pobrana opłata 5 zł.
- dezaktywuje się ją kodem: *136*01*33# - wyłączenie usługi nastąpi w ciągu 24 godzin i zostanie potwierdzone wiadomością SMS.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
kasia2541
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 9 lip 2013, o 19:22

promocja

Post autor: kasia2541 »

Witam
Dostałam dzisiaj takiego SMSa od Was:
"Nielimitowane SMS-y do wszystkich w Plusie! Możesz je mieć! Wyślij tylko SMSa o treści NL na nr 8072 (usługa odnawialna za 5zł na 30 dni). Czekamy TYLKO do 11.07"

Chciałabym wiedzieć czy to na pewno Wasza promocja i takie SMS dostają wszyscy czy tylko wybrani, a osoby które nie dostały takiego SMS-a nie mogą aktywować tej promocji?
Ostatnio zmieniony 22 lip 2013, o 18:27 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Przeniesienie wątku
obcypowraca

Re: promocja

Post autor: obcypowraca »

Zajrzyj tutaj http://plusforum.pl/viewtopic.php?f=99&t=9772

Kod: Zaznacz cały

https://www.facebook.com/plus/posts/555832681125263
kasia2541
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 9 lip 2013, o 19:22

Re: promocja

Post autor: kasia2541 »

obcypowraca pisze:Zajrzyj tutaj http://plusforum.pl/viewtopic.php?f=99&t=9772

Kod: Zaznacz cały

https://www.facebook.com/plus/posts/555832681125263
Po części mam odpowiedź na moje pytanie
A chodzi mi jeszcze o to czy tylko wybrani mogą aktywować promocję bo znalazłam coś takiego "jest to oferta dla klientów, którzy wyrazili zgodę na akcje marketingowe".
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: promocja

Post autor: pepcia2 »

Dokładnie tak jak piszesz, są to promocje oferowane wybranym klientom, którzy wyrazili zgodę na oferty marketingowe ;-)
olenka0711
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 27 lis 2013, o 16:46

Re: Nielimitowane SMSy do wszystkich w Plusie

Post autor: olenka0711 »

Witam, korzystam z usługi Nielimitowane SMSy do wszystkich w Plusie. Ostatnio dostałam smsa z informacją o zmianie regulaminu, zmiana ma dotyczyć odnawiania owej usługi. Chciałabym się dowiedzieć, na czym dokładnie będzie ona polegać?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Nielimitowane SMSy do wszystkich w Plusie

Post autor: sl@w_es »

Do tej pory jeśli na koncie nie było wystarczającej ilości środków usługa ulegała dezaktywacji. W Regulaminie, który ma obowiązywać od 04-12-2013 roku pojawił się zapis (nowy pkt):
(...) W przypadku braku środków wystarczających do pobrania opłaty Promocja zostanie odnowiona z chwilą zasilenia konta kwotą pozwalającą na pobranie opłaty, o ile nastąpi to w ciągu 30 dni od dnia wygaśnięcia Promocji. Jeśli w ciągu 30 dni od dnia wygaśnięcia Promocji na koncie Abonenta nie pojawią się środki wystarczające do pobrania opłaty Promocja jest
automatycznie dezaktywowana, o czym Abonent zostanie poinformowany wiadomością SMS.
W przypadku gdy Abonent posiada na koncie kilka usług cyklicznych, usługi te odnawiają się w ramach środków dostępnych na koncie. Jako pierwsze odnowią się usługi, których okres ważności upłynął najwcześniej.
Regulamin promocji „SMSY DO WSZYSTKICH ZA 3 GR”.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
mimi.8
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 18 cze 2014, o 16:56

Re: Nielimitowane SMSy do wszystkich w Plusie

Post autor: mimi.8 »

Nielimitowane SMSy do wszystkich w Plusie! Możesz je mieć! Wyślij tylko SMSa o treści ??? na nr 8072 (usługa odnawialna za 5zł na 30 dni). Czekamy TYLKO do 20.06
Dostałam dziś podobnego smsa ale za szybko chciałam wyłaczyć i skasowałam a nie pamiętam dokładnej treści smsa, który mam wysłać. Czy treść wysłanego smsa jest ważna czy może być pusty ? Jezeli się zdecyduję, jaki jest kod na późniejsze przerwanie tej promocji ?
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Nielimitowane SMSy do wszystkich w Plusie

Post autor: mariusz9a »

Możesz wyłączyć przez Plus Online (https://ssl.plusgsm.pl/ebok-web/basic/l ... d=Postpaid)
A jaka jest treść SMSa to niestety też nie pamiętam.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
ODPOWIEDZ