Przedłużenie umowy

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
Kokoski
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 paź 2012, o 15:09

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Kokoski »

Czy można przedłużyć umowę z Plusem przez internet nie biorąc żadnego telefonu?

Czego można spodziewać się po następnej promocji? Czy można oczekiwać, że pojawiają się smartfony HTC z serii One i czy będzie większy wybór czy raczej nie?

Czy w obecnej promocji przedłużenia umowy jest jakiś telefon w najtańszej taryfie za złotówkę?
Topielec
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 15 paź 2012, o 12:42

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Topielec »

Czy wiecie na jakiej zasadzie dobierane są telefony przy internetowej opcji "przedłużenie umowy"? Czemu wybór jest tak bardzo okrojony w porównaniu do zwykłej oferty dla nowych klientów? Czy te 14 telefonów, które mam do wyboru zmieniają się wg jakiegoś algorytmu, czy zmienia je pracownik Plusa? Da radę to jakoś obejść i mieć dostęp do wszystkich modeli przy internetowych cenach?
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Jrv »

A wpadłeś np. na to, że stany magazynowe telefonów są zasobami wyczerpywalnymi? To, że widzisz jakiś telefon na stronie nie znaczy, że jest on w danej chwili dostępny. Przy Twej ofercie od razu następuje filtrowanie modeli do dostępnych na daną chwilę.
Najprawdopodobniej również jest tak, że pule telefonów rezerwowane są na nowe aktywacje jak i na PWA i stąd mogą pojawiać się sytuacje, że np. w przedłużeniu czegoś nie ma a jest dla nowych i na odwrót.
Zadzwoń do BOK i dowiedz się jakie oni mają telefony na daną chwile - to osobna pula - również poszczególne punkty plus mają swoje zasoby.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
chinek24
Początkujący PlusManiak
Posty: 29
Rejestracja: 14 paź 2012, o 12:28
Lokalizacja: lublin

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: chinek24 »

Jak podpisywałem ostatnią umowę to powiedziała mi babka z Plusa, że mogę mieć telefon 6 miesięcy wcześniej, a teraz Plus mówi, że dopiero 17 06 2013? To jak to jest, że można 6 miesięcy wcześniej, a potem trzeba czekać te 6 miesięcy, bo nie chcą dać mi wcześniej telefonu? Umowę mam na 30 m-cy i podpisałem ją 17 12 2010?
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: luki »

Najlepiej zadzwoń do BOK i się zapytaj.
dymeq
PlusManiak
Posty: 57
Rejestracja: 16 gru 2011, o 20:28
Lokalizacja: Łódź

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: dymeq »

@chinek24, miałeś umowę na 29 miesięcy, czyli wpadłeś w taką promocję, że możesz przedłużyć już pół roku przed. Często pojawia się taka opcja dla wybranej grupy klientów.

Standardem jest to, że umowę możesz przedłużyć 3 miesiące przed, jednak tak jak powiedziałem - czasem zdarza się pół roku przed. Tym razem nie dostałeś takiej promocji, stąd brak oferty. Umowę będziesz mógł przedłużyć w lutym/marcu.
NIE pomagam na priv, gdyż od tego jest FORUM - masz problem? Napisz na forum!
chinek24
Początkujący PlusManiak
Posty: 29
Rejestracja: 14 paź 2012, o 12:28
Lokalizacja: lublin

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: chinek24 »

To znaczy że jak zwykle plus robi nas w jajo i tak jest po ich myśli . Ale ja się pytałem tej babki co dzwoniła do mnie czy potem będę mógł 6 miesięcy wcześniej podpisać umowę powiedziała że tak to jak to teraz można wyjaśnić ??????
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: luki »

Pewnie podpisałeś kilka miesięcy wcześniej niż Ci się kończyła, dlatego masz umowę zamiast na 24 miesiące na 30 miesięcy. 24+6 = 30 i coś pokręciłeś. Jaki byłby cel podpisywania umów na 30 miesięcy, skoro i tak każdy by sobie przedłużał po 22? Sztuczny twór, który nikomu nie służy. :-?
chinek24
Początkujący PlusManiak
Posty: 29
Rejestracja: 14 paź 2012, o 12:28
Lokalizacja: lublin

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: chinek24 »

podpisałem 6 miesięcy wcześniej
kosa1127
Szalony PlusManiak
Posty: 571
Rejestracja: 17 cze 2009, o 15:15
Lokalizacja: PlusForum.pl

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: kosa1127 »

dymeq pisze:@chinek24, miałeś umowę na 29 miesięcy, czyli wpadłeś w taką promocję, że możesz przedłużyć już pół roku przed. Często pojawia się taka opcja dla wybranej grupy klientów.

Standardem jest to, że umowę możesz przedłużyć 3 miesiące przed, jednak tak jak powiedziałem - czasem zdarza się pół roku przed. Tym razem nie dostałeś takiej promocji, stąd brak oferty. umowę będziesz mógł przedłużyć w lutym/marcu.
Miałem nie raz i nie dwa Klienta który miał miesiąc do zakończenia umowy w Plus Abonament i nie miał oferty więc nie obiecujmy...., oczywiście fajnie będzie jak będzie 3-5 m-cy przed, ale przypadki się zdarzają, że do końca trwa umowa i wtedy dopiero PWA/ANZ
Do wszystkich taniej, a do Play drożej...absurdalnie proste.
chinek24
Początkujący PlusManiak
Posty: 29
Rejestracja: 14 paź 2012, o 12:28
Lokalizacja: lublin

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: chinek24 »

Dokładnie to się nazywa do uzyskania pakietu długoznajomościowego i jak to teraz można wyjaśnić z Plusem, że jak brałem telefon w usłudze pakietu długoznajomościowego to pani która dzwoniła do mnie to mówiła, że mogę podpisać nowa umowę 6 miesięcy wcześniej?
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Jrv »

Ale sam mówiłeś, że umowę podpisałeś 6mcy wcześniej więc weź pod uwagę fakt, że te miesiące gdzieś muszą się znaleźć.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: luki »

chinek24 pisze:Dokładnie to się nazywa do uzyskania pakietu długoznajomościowego i jak to teraz można wyjaśnić z Plusem, że jak brałem telefon w usłudze pakietu długoznajomościowego to pani która dzwoniła do mnie to mówiła, że mogę podpisać nowa umowę 6 miesięcy wcześniej?

Nie kumam. Pani mówiła, że możesz podpisać 6 miesięcy wcześniej i podpisałeś. Okazyjnie była taka możliwość, ale nie non stop, umowa po umowie, bo wówczas nie byłaby to okazja, ale norma. Wszyscy by podpisywali umowy na 30 miesięcy, a de facto byłyby na 24 miesiące, bez sensu. Nie wiem czy jest sens gdziekolwiek to wyjaśniać. Jeśli jest możliwość przedłużenia umowy wcześniej to OK., klient może skorzystać, ale nie sądzę by teraz ktokolwiek mógł Ci powiedzieć co będzie za 2,5 roku.
chinek24
Początkujący PlusManiak
Posty: 29
Rejestracja: 14 paź 2012, o 12:28
Lokalizacja: lublin

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: chinek24 »

TAK MÓWIŁA i mówiła że jak mi się będzie kończyła umowa którą podpisałem to mogę ja podpisać 6 miesięcy wcześniej poza tym chyba takie rozmowy są nagrywane i jakoś można je otworzyć w razie czego ?? tak mi się wydaje
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: luki »

Reklamacje można składać do 12 miesięcy wstecz.
ODPOWIEDZ