Przejście na abonament - tragedia

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
Meshir
Nowy
Posty: 3
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 24 cze 2014, o 09:44

Przejście na abonament - tragedia

Post autor: Meshir »

WItam
To może po kolei.
Numer mój od dobrych 18 lat, 2 lata temu cesja na żonę ze względu na korzystniejsze warunki (2 numery, niższy abonament).
Umowa na mój numer wypowiedziana i z dniem 21 października numer wrócił do mnie - tymczasowo na kartę.
Z chęcią przeszedł bym na abonament, ale to co zostało mi zaoferowane jest totalnie poniżej krytyki.
Drugi numer mam na kartę i tam za 30zł dostaję dużo więcej.
Sorry ale 12GB internetu i rozmowy/sms/mms "za darmo" za 75zł to raczej wyjątkowo kiepska oferta.
Zwłaszcza, że chwilę wcześniej została złożona oferta utrzymaniowa i za ~25zł było 20GB internetu bez wliczania w transfer społecznościówek, darmowe rozmowy/sms/mms i pierwsze 3 okresy rozliczeniowe Youtube nie liczony do transferu, a później 10GB na Yt.

Trochę, a może nawet bardzo coś tu jest nie tak.
Oczekiwałem, że chociaż coś w zbliżonych okolicach zostanie mi zaoferowane, a nie mega oferta sporo/za niewiele.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Przejście na abonament - tragedia

Post autor: mariusz9a »

Nie pomyliłeś czegoś z tymi cenami? Podstawowe abonamenty na stronie mają lepsze warunki. Jakiś konsultant przez telefon Ci takie badziewie wciskał? Za 75zł jest 72GB neta po czym prędkość obniżona do 1Mb/s + cała reszta bez limitu.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Ferdek40
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 31 lip 2020, o 12:31

Re: Przejście na abonament - tragedia

Post autor: Ferdek40 »

Szczerze to jestem w stanie to uwierzyć. Znajomy chciał ostatnio przenieść z innej sieci, ale po usłyszeniu oferty jednak zrezygnował
https://serwisogrzewania24.pl/
Ostatnio zmieniony 24 mar 2022, o 11:49 przez Ferdek40, łącznie zmieniany 1 raz.
Malgosia_1307
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 6 lis 2020, o 11:38

Re: Przejście na abonament - tragedia

Post autor: Malgosia_1307 »

Jestem zbulwersowana wiedzą konsultantów w Plusie. Od wielu lat posiadam Internet i TV w cyfrowym Polsacie, chciałam jeszcze przenieść nr telefonu do Plusa. Obecnie na stronie Plusa jest reklama że jeśli ktoś posiada już abonament w plus to cena abonamentu telefonicznego o połowę taniej. Super.Zainteresowana więc byłam ofertą w której zamiast 50 zł abonamentu place 25, rozmowy, MMS, SMS bez limitu i internet 12 gb. Zadzwonilam na infolinię a tam dowiedziałam się że to co mogą mi zaoferowac to 30 zł i 2gb internetu. To gdzie jest ta promocja? Dodam że mój znajomy nie miał żadnych usług w Plus i przenosil 4 numery to dostał abonament 80 zł za wszystkie i 12 gb internetu.
Awatar użytkownika
Trzcinsky
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 11 lip 2018, o 09:41

Re: Przejście na abonament - tragedia

Post autor: Trzcinsky »

Witam, Poziom usług w Plus spadł niesamowicie a wiem co mówię bo od 20 lat jestem ich klientem (również Plus Banku)
Chcę przenieść numer żony z Play (mix na mnie) do Plus i tragedia żadnych gloryfikacji z tego tytułu (w Orange dają 3m-ce abo gratis) Idę z tym do salonu ale na wiele nie liczę :-/
Jestem z tych co czekają na wejście Vodafone na rynek bo uważam że obecnie Plus się skończył
ODPOWIEDZ