Plus i Plush - różnice

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
StrixAluco
Nowy
Posty: 4
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 8 sie 2021, o 13:58

Plus i Plush - różnice

Post autor: StrixAluco »

Witam.
Obecnie mam Plush abo i zauważyłem że w budynkach transfer jest słaby, nie da rady obejrzeć YouTube w najwyższych rozdzielczościach. Mam telefon 5G i odbieram zasięg 5G ale tylko na zewnątrz budynków lub czasami słabo przy otwartym oknie.
Czy po przesiadce na abonament 5G w Plusie będzie różnica w tym temacie? Czy warto dopłacać czy zostać w Plushu?
Pozdrawiam serdecznie
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Plus i Plush - różnice

Post autor: mariusz9a »

Nie ma różnicy. To ta sama infrastruktura. Polkomtel nic nie ogranicza i nic nie blokuje w zależności czy to Plus czy Plush. Twoje problemy wynikają po prostu z mocno tłumionego sygnału przez ściany budynku. Widocznie nadajnik jest zbyt daleko i sygnał nie daje rady przebić się przez ściany. Mam to samo u siebie z 5G - nadajnik 350m ode mnie, ale zasięg mam tylko na balkonie (niestety u mnie jest gęsta zabudowa a do tego mieszkam nisko co nie pomaga - zasłania mnie blok i kilka kamienic). Niestety taki stan rzeczy to zmora dużych blokowisk we wszystkich sieciach. A i sama telefonia komórkowa idzie w kierunku co raz to wyższych częstotliwości więc w przyszłości będzie tylko gorzej :-( Bo o stawianiu nadajników co 100m żeby to działało raczej możemy zapomnieć... Tu jedynie może coś zmienić wymiana telefonu na telefon z lepszą anteną.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
StrixAluco
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 8 sie 2021, o 13:58

Re: Plus i Plush - różnice

Post autor: StrixAluco »

Dzięki za info. Mam samsunga s21 ultra, wcześniej był huawei p30 pro i sumie było podobnie.
zbych_in_flames
V.I.P.
Posty: 1239
Rejestracja: 8 lis 2012, o 18:06

Re: Plus i Plush - różnice

Post autor: zbych_in_flames »

@StrixAluco a gdzie tak, w sensie miejscowość/ulica ?
StrixAluco
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 8 sie 2021, o 13:58

Re: Plus i Plush - różnice

Post autor: StrixAluco »

Warszawa Wola, okolice Człuchowskiej
ODPOWIEDZ