Migracja do taryf "Ważne"

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
Awatar użytkownika
kubik
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 1 paź 2008, o 14:59

Migracja do taryf "Ważne"

Post autor: kubik »

Dlaczego obecni klienci nie mają możliwości migracji do taryf Ważnych? Chyba lepszy klient płacący co najmniej 150 zł + połączenia poza 'bezpłatne minuty' niż 75 zł?
Ostatnio zmieniony 6 paź 2008, o 16:37 przez kubik, łącznie zmieniany 2 razy.
Orfi
PlusManiak
Posty: 50
Rejestracja: 17 lis 2008, o 23:10
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Orfi »

Z tego,co się orientuję,to mają możliwość migracji przy podpisywaniu aneksu do przedłużenia umowy. W trakcie umowy to chyba nie jest możliwe,jeżeli to umowa zawarta w jakiejś konkretnej promocji. Wtedy stosują się odpowiednio przepisy dotyczące tej akurat promocji.
Orfi
marcingrz
PlusManiak
Posty: 59
Rejestracja: 12 lis 2008, o 12:05

Post autor: marcingrz »

Oczywiście , że mają. Kończy Ci się umowa to spokojnie możesz zmienić na Ważne. Jeśli jesteś w trakcie umowy to może Cię blokować regulamin promocji. Wtedy pisz prośbę do Plusa i pewnie się zgodzą. Pamiętaj-jak nie pytasz to nikt nie wie co byś chciał zrobić :)
Pracownik Plusa
Orfi
PlusManiak
Posty: 50
Rejestracja: 17 lis 2008, o 23:10
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Orfi »

Wątpię czy się zgodzą. Raczej nie,bo to odstępstwo od zawartej umowy a większość zawierana jest w promocjach,których regulamin dokładnie określa co jest dozwolone. Jeżeli umowa zawarta była poza promocją,to oczywiście zmienić abonament można.
Orfi
Orfi
PlusManiak
Posty: 50
Rejestracja: 17 lis 2008, o 23:10
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Orfi »

:-> :-D Chyba,że będzie to traktowane jako indywidualny przypadek,wtedy Plus może się zgodzić,w końcu żaden operator nie wzbrania się przed tym,żeby więcej jemu płacić
Orfi
marcingrz
PlusManiak
Posty: 59
Rejestracja: 12 lis 2008, o 12:05

Post autor: marcingrz »

Zgoda Plusa zależy tez od klienta. Jeśli płatności były regularne, nie było żadnych dziwnych akcji to masz większe parwdopodobieństwo zgody niz jakbyś co chwilę sie mijał z terminami płatności.
Pracownik Plusa
Awatar użytkownika
kubik
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 1 paź 2008, o 14:59

Post autor: kubik »

chyba jednak pozostanę przy obecnej taryfie, bo skusiłem się na Samsunga w iPlusie (110), to rachunki i tak będą wysokie ;) a drugie 75 zł drogą nie chodzi co miesiąc, by płacić ;)
Awatar użytkownika
Marciano
Szalony PlusManiak
Posty: 260
Rejestracja: 29 gru 2008, o 17:21
Lokalizacja: dolnośląskie

Post autor: Marciano »

Kubik załapałeś się na pierwszą partię NC10 ?? za 49 zl ?? Jesteś z kompa zadowolony ??
Awatar użytkownika
kubik
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 1 paź 2008, o 14:59

Post autor: kubik »

Marciano pisze:Kubik załapałeś się na pierwszą partię NC10 ?? za 49 zl ?? Jesteś z kompa zadowolony ??
tak, już miesiąc go mam i jest naprawdę spoko. kupiłem ostatnią (jedną z trzech) sztukę w SF w Częstochowie - dobrze że był odłożony i zarezerwowany.

teraz jak patrzę na cennik, to bym się nie zdecydował - komp za 50 zł* miesięcznie? chyba nigdzie :)

* planowałem aktywować iPlusa60 na normalnym numerze i podłączyć telefon kablem do lapka, a prawie się pojawiła możliwość zakupu tego netbooka przy abo 110, więc dopłacam 50 zł więcej i mam dodatkowo kompa :)
ODPOWIEDZ