Przedłużanie umowy - oferta indywidualna

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
Awatar użytkownika
Asia:)
Szalony PlusManiak
Posty: 314
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 paź 2008, o 21:38
Lokalizacja: Paczków

Post autor: Asia:) »

z tego co przeczytałam to moża wziąć nową umowę miesiąc przed skończeniem starej tak +nowy telefon. a jeżeli wykonam ostatnie zasilenia i nie poczekam do skonczenia sie terminu konta i wezme nową umowę to będę musiała od razu doładować konto czy dopiero wtedy jak termin teg ostatniego dołdowania mi się skończy

zaznaczam że chce przedłużyć umowe
Ciesz się z każdego dnia, który jest Ci dany!!!!

Obrazek
http://www.gsmonline.pl/portal?t1code=1111111101 - Twój głos na PLUSFORUM.

Asia:)
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6154
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

Asia:) pisze:z tego co przeczytałam to moża wziąć nową umowę miesiąc przed skończeniem starej tak +nowy telefon. a jeżeli wykonam ostatnie zasilenia i nie poczekam do skonczenia sie terminu konta i wezme nową umowę to będę musiała od razu doładować konto czy dopiero wtedy jak termin teg ostatniego dołdowania mi się skończy

zaznaczam że chce przedłużyć umowe
To wszystko co przeczytałaś dotyczy abonamentu. Dla pre-paidów (mix) są inne zasady przedłużania umowy.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
BUCiu
PlusManiak
Posty: 119
Rejestracja: 16 lis 2008, o 19:18
Lokalizacja: Tuchów

Post autor: BUCiu »

W Mixie trzeba wykonać wszystkie doładowania, żeby oferta się "pokazała". Czasem trzeba czekać nawet kilka dni od ostatniego doładowania na "pokazanie" się oferty.

No chyba, że się w ciągu ostatnich 4 m-cy coś pozmieniało ale nie sądzę.
ekdar
Szalony PlusManiak
Posty: 1029
Rejestracja: 8 sty 2009, o 17:34
Lokalizacja: Wielkie Księstwo Łowickie

Post autor: ekdar »

no wiec tak. plus szanuje dopiero klienta jak napisze wypowiedzenie... a i to tez nie do konca.
tanku
Prawie PlusManiak
Posty: 47
Rejestracja: 22 sty 2009, o 20:22

Post autor: tanku »

Moim zdaniem najlepiej załatwiać sprawy poprzez telefoniczny kontakt z Działem Utrzymania Klienta. W moim przypadku przyniosło to o niebo lepszy efekt niż rozmowa z panią w salonie :)
Awatar użytkownika
Marciano
Szalony PlusManiak
Posty: 260
Rejestracja: 29 gru 2008, o 17:21
Lokalizacja: dolnośląskie

Post autor: Marciano »

Mix III odsłona - 72h po ostatnim doładowaniu można przyjść do salonu i podpisać nową umowę.
Mix IV odsłona - mając jeszcze 2 doładowania do końca można już przedłużać umowę.
korpi
Szalony PlusManiak
Posty: 350
Rejestracja: 23 gru 2008, o 22:11
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: korpi »

Marciano pisze:Mix IV odsłona - mając jeszcze 2 doładowania do końca można już przedłużać umowę.
To jak jest?
1. Biorę np 36 doładowania w rzeczywistości 34
2. Te dwa doładowania przechodzą do nowej umowy? np gdy chce 36 to będzie 38
Awatar użytkownika
Marciano
Szalony PlusManiak
Posty: 260
Rejestracja: 29 gru 2008, o 17:21
Lokalizacja: dolnośląskie

Post autor: Marciano »

Jak pamiętam IV odsłona Mixplusa cechująca się nowym cennikiem, i zmienionymi pakietami weszła w Listopadzie. za pomocą kodu *147# możesz sprawdzić taryfę i odsłonę. Zapewne masz III. Więc możesz udać się 72h po ostatnim doładowaniu do salony przedłużyć umowę.
ODPOWIEDZ