Przedłużanie umowy - oferta indywidualna

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
pawelryb
Szalony PlusManiak
Posty: 257
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 8 sty 2008, o 21:07

Przedłużanie umowy - oferta indywidualna

Post autor: pawelryb »

Niedługo będzie mi się kończyła umowa i mam odnośnie tego pytanie - posiadam taryfę Godziny 55 z pakietem "Darmowe wieczory i weekendy" za 10 zł dodatkowo i czy mogę zachować tą taryfę i ten pakiet i wymienić telefon na nowy?

Z góry dzięki za odpowiedź
Pozdrawiam
pawelryb
Ostatnio zmieniony 17 lis 2008, o 15:10 przez pawelryb, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Connected
Szalony PlusManiak
Posty: 216
Rejestracja: 16 wrz 2008, o 23:20
Lokalizacja: Salon Firmowy Plus /3miasto
Kontakt:

Post autor: Connected »

Tak jak najbardziej. Jednak powiem szczerze, że w przypadku przedłużania umowy, aktualne Taryfy Syberyjskie mają o wiele więcej do zaoferowania niż Godziny 55. W "Syberyjskich 55" stawka za minutę połączenia zmaleje do 0,48 gr i również będziesz mógł wybrac sobie jeden z pakietów za darmo, który Ciebie interesuje np. Darmowe WiW w Plusie no i oczywiście nowy telefon. Pozdrawiam
Obrazek
Obrazek
Obrazek

"I give him an offer he can't refuse(...)"

Don Vito Corleone
pawelryb
Szalony PlusManiak
Posty: 257
Rejestracja: 8 sty 2008, o 21:07

Post autor: pawelryb »

Dzięki, wiem ale mi zależy na Darmowych WiW do Stacjonarnych, bo bardzo dużo dzwonie

Pozdrawiam
pawelryb
Awatar użytkownika
Connected
Szalony PlusManiak
Posty: 216
Rejestracja: 16 wrz 2008, o 23:20
Lokalizacja: Salon Firmowy Plus /3miasto
Kontakt:

Post autor: Connected »

pawelryb pisze:Dzięki, wiem ale mi zależy na Darmowych WiW do Stacjonarnych, bo bardzo dużo dzwonie

Pozdrawiam
pawelryb
No to możesz aktywowac "5 numerów w Plusie i Stacjonarnych" i dzwonisz przez całą dobę :roll:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

"I give him an offer he can't refuse(...)"

Don Vito Corleone
gm
PlusManiak
Posty: 53
Rejestracja: 1 paź 2008, o 20:41
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: gm »

Ja osobiście nie wychodziłbym z GODZIN, bo już tam nie wrócisz :-) A kwoli uściślenia to nie ma już pakietu Darmowego, bo jak sam napisałeś on kosztuje 10 pln " Jest pakiet WiW, czyli Weekendy i Wieczory. Jeżeli musisz brać koniecznie telefon, bo zadzwoń i zobacz co i za ile Ci operator proponuje. Czasem lepiej jest kupić telefon (pewny, bez simlocka w sklepie internetowym, na allegro odradzam, bo i ceny podobne do sklepu) i wziąć w Plusie roczną umowę z rabatem 50% na GODZINY55. Przelicz to sam.
tglabicki
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 6 paź 2008, o 17:35

Umowa

Post autor: tglabicki »

Witam

3.01.2008 kończy mi się umowa promocyjna. Wiem że w Plusie nową umowę można podpisać 3 miesiące przed końcem poprzedniej. W punkcie Plusa w moim mieście powiedzieli mi jednak że jeszcze nie ma dla mnie przygotowanej oferty i że będzie dopiero w grudniu.

To jak to jest? Umowę można podpisać 3 miesiące czy 1 miesiąc przed końcem poprzedniej?
gm
PlusManiak
Posty: 53
Rejestracja: 1 paź 2008, o 20:41
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: gm »

Przypuszczam, że chodzi Ci o 2009 rok. Oferta często pojawia się 3 miesiące przed końcem umowy, ale jest to oferta roczna bez telefonu (rabat na abonament, dodatkowe pakiety minut czy smsów). A oferta z telefonem często pojawia się dopiero 1 miesiąc przed końcem daty umowy aktualnie trwającej.
szewol
Szalony PlusManiak
Posty: 387
Rejestracja: 9 sie 2008, o 18:56
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: szewol »

Chyba najlepiej zaczekać do grudnia... praktyka pokazuje, że w szale świątecznych zakupów promocje sa troszkę lepsze. Tak mi się wydaje ;)
tglabicki
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 6 paź 2008, o 17:35

Post autor: tglabicki »

Czyli jednym słowem Plus oszukuje ludzi z tymi 3 miesiącami.
Brat na komórkę w Erze i na 3 miesiące przed końcem umowy dostał nowy aparat i nowy abonament.
Poczekam do grudnia i zastanowię się czy zostać w Plusie :-(
gm
PlusManiak
Posty: 53
Rejestracja: 1 paź 2008, o 20:41
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: gm »

Jeżeli komuś umowa, którą podpisał kończy się w styczniu 2009 roku a nie dostał następnej oferty w październiku czy listopadzie, to nie widzę powodów by pisać, że Plus kogoś oszukał. Skoro tak twierdzisz to rozwiąż umowę przed czasem :-) i wybierz innego operatora. Bądź lepszy i Ty pierwszy oszukaj Plusa.
tglabicki
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 6 paź 2008, o 17:35

Post autor: tglabicki »

Po co tyle mówią o tych 3 miesiącach skoro i tak umowe dostajesz miesiac przed. Mogli by powiedziec UCZCIWIE ze te 3 miesiace to sciema juz przy podpisywaniu umowy Moze wtedy bym sie zastanowi czy ja podpisywac. Teraz musze czekac do stycznia bo nie mam zamiaru placic kary za zerwanie umowy. GM jak ty masz tyle kasy to sobie zrywaj umowe.

Piszac post chcialem sie poprostu upewnic czy koles w salonie ma racje z tym grudniem. Niestety mial
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6156
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

tglabicki, przecież podpisałeś umowę na 24 czy tam na 12 miesięcy, prawda? Zapewne prawda, więc nie wiem o co masz pretensje. To jest tylko i wyłącznie dobra wola operatora że pozwala wcześniej przedłużyć ofertę. Zresztą na 3 miesiące przed końcem umowy jest oferta, ale bez telefonu. Po zakończeniu umowy możesz przejść do Ery skoro tak bardzo Ci zależy tylko na ofertach przedłużeniowych ;-) Dostaniesz ją wcześniej tak jak napisałeś wyżej ;-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
gm
PlusManiak
Posty: 53
Rejestracja: 1 paź 2008, o 20:41
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: gm »

Jest tak jak napisał mariusz9a, to dobra wola operatora. Oczywiście, że pozwala na podpisanie umowy nawet do trzech miesięcy wcześniej, gdy wybierzesz umowę 12-sto miesięczną bez telefonu. Nie ma co się obrażać na operatora. Skoro czujesz się oszukany w tej sieci to nie przedłuzaj już więcej umowy z nim.
Marcin34
Starszy Plusmaniak
Posty: 181
Rejestracja: 23 wrz 2008, o 13:55
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Marcin34 »

Ludzie nie wiem o czym wy piszecie z 3ma miesiącami. Ja miałem taryfę godziny do połowy grudnia i na 3 mies wcześniej przedłużyłem i tak miałem umowę krócej więc - tylko 21 miechów. Żadnych problemów nie było.
Co do tego że wam się oferta nie pokazuje - dzwońcie do działu utrzymania,tam na pewno jest. W salonie zniżki nie dostaniecie,aby przez konsultanta.
Co do samej taryfy bo tu też były wypowiedzi- ta taryfa ma minus- np abo 75 zł/120 min i 600 sms min 0,60- w "godziny", w nowych tylko 360 sms ALE TEZ 120 MIN DO WSZYSTKICH.to skoro minuta po 0,48 to czemu nie dali wiecej sms/minut?uważam że się wycfanili. Ale mimo to jest więcej plusów,choćby macie pakiet sms w plusie za 5 zł a to obniży koszty.
Co do ofert bez fona- ktoś pisał o rabacie 50%- nie ma czegoś takiego, ewent chyba że przejdzie esie do starych taryf przed "godzinami":ale ta minuta już 0,72.
Co do zakupów jak niektórzy namawiają by brać bez fona a kupić na wolnym rynku - owszem -ale -ja np.dostałem wysoki rabat,telefon nie za złotówkę bo takie mnie nie kręcą ale z systemem operac. i aplikacjami. generalnie wszystko masz poustawiane już i nie musisz się w takich fonach bawić-biorąc je bez abo i ustawiać. Poza tym skoro miesięcznie wydzwania się tyle co by sie wydzwaniało mając abo to bez sensu brać bez abo, to samo wychodzi.Dodam też że mimo wszystko przy przedłużaniu z aparatem na pewno nie można dostać lub ciężko dostać to co w erze,np. abo 50% na 12 miechów a kolejne 12 - 30% zniżki i do tego telefon .
mroowa
Prawie PlusManiak
Posty: 45
Rejestracja: 18 wrz 2008, o 22:48

Post autor: mroowa »

niewiem Panowie ale ja też bralem wcześniej telefon i nie było z tym żadnych problemów, w jeden dzień sprawdziłem ofertę podpisałem i wyszedłem z nowym telefonem. Może to po prostu zależy od punktu.
ODPOWIEDZ