2580 N i B ... Umowa Minutowa

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
tobiash88
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook

2580 N i B ... Umowa Minutowa

Post autor: tobiash88 »

mam umowe minutowa : 4000 minut.
normalnie przekraczalem pare zł,np 2 lub 3 zł na rachunku ...

wyslalem ze 3 tygodnie temu smsa pod nr 2580 o tersci B i wtedy było :
-minuty zuzyte w biezacym okresie rozliczeniowym : 20
-minuty zadeklarowane w umowie : 4000
-minuty zaliczone do wypelnienia zobowiazania z umowy : 314

nastepnie wyslalem smsa pod nr 2580 o Tresci N i wygladalo to mniej wiecej tak :
-Suma 68,92
-Abonament 53,68
-Kraj-2,83
-miedzynarodowe:0,00
-roaming : 0.00
-sms : 12,4
-mms/usł.dodane:0.27
-inne:0.00

zaniepokoilo mnei to i poszedlem do plusa to mi wytlumaczyli ze Suma to cena jaka mi przyjdzi ena rachunku,abonament to moj abonament,taki jaki jest normalnie,kraj nie byli pewni,sms to niby takie wysylane pod nr 7xxx i inne...np jakies konkursy itd. czyli sms nie zlaiczane w umowie...troche duzo ale ok...wyslalem jednego smsa na prezent na NK i pare smsow na 2580,ale nie wynosilo to napewno tyle hajsu...no ale ok...

a co do smsa o tresci B:

powiedzieli mi ze minuty ze minuty zuzyte w biezacym okresie rozliczeniowym to minuty ktore dopiero wykorzystalem,i ze do 100 minut powinienem dogadac,i ze ...wiec tak robilem...
teraz wysylam smsa pod oba nr... i rezultat zaskaujacy!

-minuty zuzyte w biezacym okresie rozliczeniowym : 94
-minuty zadeklarowane w umowie : 4000
-minuty zaliczone do wypelnienia zobowiazania z umowy : 314

no i o tresci N :

-Suma 109,32 !!
-Abonament 53,68
-Kraj-23,19
-miedzynarodowe:0,00
-roaming : 0.00
-sms : 31,92
-mms/usł.dodane:0.27
-inne:0.00

o co chodzi??!!
mzo emi ktos wytlumaczyc te sms?! i za co ja w sumei place w tym plusie?
obsluga byla malo kompetentna...powiedzieli ze tak to wyglada,i jakby co oni nie sa przeszkoleni w tym zakresie i z emusze zadzwonic pod jaksi nr;/ a ja wole gadac z zywym czlowiekiem ,niz przez telefon...masakra,rachunek gihant...pomozcie...

a napewno jzu nei wysylalem zeadnych smsow pod jakies tam nr 7xxx i tylko te dw aesy pod 2580 dzis...normalnie dzwonilem,zeby do 100 doszlo...a tu taki zon...
jeszcze jeden z plusa mowil ze to 20 zł to ile przekroczylem juz...a druga kolesiowka mowila ze tyle dopiero wydzwonilem...i sie sprzeczac zaczeli,az w koncu doszli do wniosku ze jest to jednak tyle ile wydzwonilem...masakra jakas...
Awatar użytkownika
triste
Prawie PlusManiak
Posty: 38
Rejestracja: 21 paź 2008, o 23:37

Post autor: triste »

Trochę dziwnie to wygląda.. Tak naprawdę obsługa bez szczegółowego wglądu w Twoje konto nie za wiele może powiedzieć, bo mają za mało informacji... Najlepiej zadzwoń do BOK-u i wszystko się wyjaśni.. :-)
esse quam videri
Awatar użytkownika
Connected
Szalony PlusManiak
Posty: 216
Rejestracja: 16 wrz 2008, o 23:20
Lokalizacja: Salon Firmowy Plus /3miasto
Kontakt:

Re: 2580 N i B ... Umowa Minutowa

Post autor: Connected »

tobiash88 pisze:mam umowe minutowa : 4000 minut.
normalnie przekraczalem pare zł,np 2 lub 3 zł na rachunku ...

wyslalem ze 3 tygodnie temu smsa pod nr 2580 o tersci B i wtedy było :
-minuty zuzyte w biezacym okresie rozliczeniowym : 20
-minuty zadeklarowane w umowie : 4000
-minuty zaliczone do wypelnienia zobowiazania z umowy : 314

nastepnie wyslalem smsa pod nr 2580 o Tresci N i wygladalo to mniej wiecej tak :
-Suma 68,92
-Abonament 53,68
-Kraj-2,83
-miedzynarodowe:0,00
-roaming : 0.00
-sms : 12,4
-mms/usł.dodane:0.27
-inne:0.00

zaniepokoilo mnei to i poszedlem do plusa to mi wytlumaczyli ze Suma to cena jaka mi przyjdzi ena rachunku,abonament to moj abonament,taki jaki jest normalnie,kraj nie byli pewni,sms to niby takie wysylane pod nr 7xxx i inne...np jakies konkursy itd. czyli sms nie zlaiczane w umowie...troche duzo ale ok...wyslalem jednego smsa na prezent na NK i pare smsow na 2580,ale nie wynosilo to napewno tyle hajsu...no ale ok...

a co do smsa o tresci B:

powiedzieli mi ze minuty ze minuty zuzyte w biezacym okresie rozliczeniowym to minuty ktore dopiero wykorzystalem,i ze do 100 minut powinienem dogadac,i ze ...wiec tak robilem...
teraz wysylam smsa pod oba nr... i rezultat zaskaujacy!

-minuty zuzyte w biezacym okresie rozliczeniowym : 94
-minuty zadeklarowane w umowie : 4000
-minuty zaliczone do wypelnienia zobowiazania z umowy : 314

no i o tresci N :

-Suma 109,32 !!
-Abonament 53,68
-Kraj-23,19
-miedzynarodowe:0,00
-roaming : 0.00
-sms : 31,92
-mms/usł.dodane:0.27
-inne:0.00

o co chodzi??!!
mzo emi ktos wytlumaczyc te sms?! i za co ja w sumei place w tym plusie?
obsluga byla malo kompetentna...powiedzieli ze tak to wyglada,i jakby co oni nie sa przeszkoleni w tym zakresie i z emusze zadzwonic pod jaksi nr;/ a ja wole gadac z zywym czlowiekiem ,niz przez telefon...masakra,rachunek gihant...pomozcie...

a napewno jzu nei wysylalem zeadnych smsow pod jakies tam nr 7xxx i tylko te dw aesy pod 2580 dzis...normalnie dzwonilem,zeby do 100 doszlo...a tu taki zon...
jeszcze jeden z plusa mowil ze to 20 zł to ile przekroczylem juz...a druga kolesiowka mowila ze tyle dopiero wydzwonilem...i sie sprzeczac zaczeli,az w koncu doszli do wniosku ze jest to jednak tyle ile wydzwonilem...masakra jakas...
Co do sms'a "N"

Wszystko sie zgadzą. To co ukazane w smsie to realna kwota jaką już przekroczyłeś i gdy zsumujesz połączenia krajowe i sms'y i doliczysz do tego kwotę abonamentu to otrzymasz dokładnie taką samą infomację jak w smsie zwrotnym.

Pozdrawiam
Obrazek
Obrazek
Obrazek

"I give him an offer he can't refuse(...)"

Don Vito Corleone
marcingrz
PlusManiak
Posty: 59
Rejestracja: 12 lis 2008, o 12:05

Post autor: marcingrz »

Cześć, spróbuj uzyskać dostęp do www.ebok.pl ( potrzebujesz pluskod, uzyskasz go na 2601 lub w salonie firmowym, taki kod znajduję się równierz na pierwszej FV) , może dzięki temu można będzie wyjaśnić dokładniej o co chodzi. na pewno z bilingu połączeń też sie dowiesz co i jak. Zawsze jak coś nie gra możesz złożyc reklamację i Plus jak masz rację to ja uzna.
ODPOWIEDZ