Koniec abonamentu

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
Gelmar
Nowy
Posty: 9
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 23 maja 2012, o 22:09

Koniec abonamentu

Post autor: Gelmar »

Witam.

Dnia 17.07 powinna mi się skończyć definitywnie umowa. Mam pisemko z wypowiedzeniem itd. Konsultantka powiedziała, że po tego właśnie dnia powinienem dostać SMS, że mój numer został automatycznie przeniesiony do Simplusa. Małymi krokami zbliża się popołudnie, a ja wciąż nie dostałem owej wiadomości, dodatkowo w dalszym ciągu mogę wykonywać połączenia etc. Pytanie, więc czy trzeba odczekiwać jakiś extra czas?
Awatar użytkownika
lodyga
Szalony PlusManiak
Posty: 1502
Rejestracja: 9 maja 2009, o 19:49
Lokalizacja: Legnica

Re: Koniec abonamentu

Post autor: lodyga »

Zdaje sie d0 7 dni po końcu okresu abonamentowego.Jak umowe miałeś do dziś i rozwiązałeś ja 30 dni przed 17.07 to odczekaj jeszcze 7 dni i git dostaniesz sms:)
Pozdrawiam z całego serduszka moderatorów <3
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: Koniec abonamentu

Post autor: luki »

Jeśli dziś nr będzie wyłączony w abonamencie to prawdopodobnie jutro otrzymasz SMS.
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Koniec abonamentu

Post autor: Jrv »

Jeśli rozwiązanie umowy miało nastąpić dnia 17go to po północy powinien wejść plus na kartę (nie będzie to taryfa Simplus tylko PNK właśnie).
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
Gelmar
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 23 maja 2012, o 22:09

Re: Koniec abonamentu

Post autor: Gelmar »

No o to mi chodziło, bo jutro chciałem właśnie już umowę w MIXie na ten numer podpisać. Dzięki za wyjaśnienie sprawy ;)
JestemAndrzejem
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 2 lis 2012, o 22:07

Re: Koniec abonamentu

Post autor: JestemAndrzejem »

Witam,

2 lata temu mój tata podpisał umowę na telefon w Plusie w ramach projektu "Sołectwo na Plus", jednak w myśl jej jest on użytkownikiem danego numeru, a nie abonentem. Umowa została podpisana 08.09.2010 na okres 2 lat czyli w praktyce została zakończona. Tata jednak ciągle otrzymuje faktury i nie dostał żadnej informacji na temat jej zakończenia czy ewentualnej zmiany w zasadach świadczenia usług. W tekście umowy otrzymanej od Plusa nie ma żadnej wzmianki o tym co dzieje się po upływie jej terminu. Tata chce zrezygnować z abonamentu na rzecz karty. Czy jako użytkownik numeru może wystąpić o zakończenie umowy, bez żadnych konsekwencji? Ile wyniesie okres wypowiedzenia?
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: Koniec abonamentu

Post autor: luki »

Należy złożyć wypowiedzenie pisemne. Okres wypowiedzenia to 30 dni, licząc od nowego cyklu rozliczeniowego.
JestemAndrzejem
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 2 lis 2012, o 22:07

Re: Koniec abonamentu

Post autor: JestemAndrzejem »

Dzięki;) A potrzebny jest jakiś "specjalny" wzór czy wystarczy samemu napisać oświadczenie? Czy nie będzie jakiś komplikacji jeśli tata nie jest abonentem?
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: Koniec abonamentu

Post autor: luki »

Jest abonentem bo on płaci fakturę i na niej widnieje nazwisko na kogo jest wystawiana. Wzoru nie ma.
dana
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 3 lip 2013, o 08:14

Rezygnacja

Post autor: dana »

Witam, mam abonament i związane z tym pytanie: jak złożyć rezygnację, jak trzeba to zrobić?
Ostatnio zmieniony 3 lip 2013, o 13:41 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączenie wątków
poltergeist
PlusManiak
Posty: 118
Rejestracja: 16 sty 2013, o 10:53

Re: Rezygnacja

Post autor: poltergeist »

Jeśli umowa zbliża się do końca, to wystarczy, że napiszesz pismo z prośbą o nieprzedłużanie Umowy i wyślesz je na adres (koniecznie za potwierdzeniem odbioru):
Polkomtel Sp. z o.o.
Dział Obsługi Klienta
ul. Wołoska 16
02-675 Warszawa

Możesz też wysłać fax, ale forma listowna jest pewniejsza.
doktormurek
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 3 paź 2013, o 14:32

Re: Koniec abonamentu

Post autor: doktormurek »

Witam.
Mam umowę w Plusie do 22 grudnia 2013.
Czy już teraz mogę wysłać wypowiedzenie?
Co z kartą SIM po zakończeniu umowy?
Dziękuję z góry za odpowiedzi?
krokuska7
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 5 paź 2013, o 13:12

Re: Koniec abonamentu

Post autor: krokuska7 »

Najlepiej tak w listopadzie.
kalach332
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 cze 2015, o 14:39

Koniec abonamentu

Post autor: kalach332 »

Witam, skończył mi się abonament i postanowiłem zerwać umowę, gdzie znajdę plik/wzór o wysłanie dokumentu z umową o zerwaniu abonamentu?
dublin1705
PlusManiak
Posty: 111
Rejestracja: 20 sie 2013, o 20:36
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Koniec abonamentu

Post autor: dublin1705 »

Jeśli skończył Ci się abonament a nie przedłużyłeś sam, to z automatu przedłużają Ci umowę na starych zasadach.Jeśli chciałeś zakończyć abonament to trzeba było 1 m ce przed końcem złożyć wypowiedzenie.
ODPOWIEDZ