Szalejące środki na koncie!

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
Awatar użytkownika
theandroidpl
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 11 cze 2016, o 22:16

Szalejące środki na koncie!

Post autor: theandroidpl »

Witam, od 2 miesięcy mam problem z ilością środków na koncie. Postaram się opowiedzieć bardzo dokładnie, od początku do końca.

2 miesiące temu pieniądze codziennie zaczęły uciekać z konta, lecz po paru godzinach wracały, ale nie całe. W ten sposób mój stan konta doszedł do paru groszy. Kiedy zauważyłem zmiany na koncie, wyłączyłem pakiet internetowy i przestałem korzystać z internetu mobilnego na dobre.

Niedawno zdarzyła się taka sytuacja, że potrzebowałem internetu, ponieważ byłem na kilkudniowym wyjeździe. Doładowałem konto i szybko wykupiłem pakiet. Po wykupieniu pakietu nadal co jakiś czas sprawdzałem stan konta. Jakimś cudem pieniądze zostają na swoim miejscu przez cały czas. PRZYPOMINAM, ŻE NIGDY NIE KORZYSTAM Z INTERNETU MOBILNEGO, BEZ WYKUPIONEGO PAKIETU.

No i teraz chciałbym na zawsze przestać korzystać z internetu, ale jeżeli dezaktywuję pakiet i nie będę włączał danych komórkowych w smartphonie, to pieniądze znowu zaczną szaleć.

Dodam jeszcze tylko, że przed zmianami na koncie korzystałem z pewnej bramki SMS-owej, ale nie mam żadnych włączonych usług. Oto link do tej bramki: http://sms7.pl/darmowa-bramka-sms
ODPOWIEDZ