5 doładowanie plush

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: 5 doładowanie plush

Post autor: habish »

Tak
petrelli
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 3 maja 2017, o 19:47

Re: 5 doładowanie plush

Post autor: petrelli »

Mam jeszcze jedno pytanie. Transfer z facebooka nie jest naliczany. Chodzi tylko o aplikacje oficjalną czy wchodząc na stronę poprzez przeglądarkę tez nie będzie naliczać? Drugie pytanie dotyczy filmów oglądanych na facebooku. Serwis ma chyba własny player(nie jestem pewien) i nawet w przypadku oglądania jakiś filmów, filmików umieszczanych na profilach i fanpejdżach nie będzie pobierało nic z puli 10gb?
malcoo
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 15 sty 2015, o 22:52

Re: 5 doładowanie plush

Post autor: malcoo »

Witam,
Mam pytanie o promocję 5 doładowanie - czy przechodząc z Plusa Na Kartę do Plush liczba doładowań na "liczniku" się "zeruje' po zmianie taryfy czy pozostaje?
Jeśli z tą promocją dzieje się jeszcze coś innego - typu deaktywuje się "autmoatycznie" po zmianie taryfy to też proszę napisać.

Dziękuję z góry,

Pozdrawiam, M.
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: 5 doładowanie plush

Post autor: habish »

Nic sie nie stanie...
~Patryk
Początkujący PlusManiak
Posty: 20
Rejestracja: 20 lis 2014, o 14:04

5 doładowanie gratis a teleprzelew

Post autor: ~Patryk »

Czy jeśli wykonam teleprzelew z innego telefonu w sieci plus w wysokości 20zł, a swój telefon doładowuje za 50zł to 5 doładowanie dostanę w wysokości 50 zł czy 20 zł ? Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: 5 doładowanie gratis a teleprzelew

Post autor: sl@w_es »

Teleprzelew nie jest doładowaniem w pełnym znaczeniu tego słowa - nie przedłuża ważności konta.
W związku z powyższym wysokość kwoty Teleprzelewu nie jest brana pod uwagę tytułem udziału w Promocji 5-te doładowanie gratis, a zatem jeśli najniższe z czterech ostatnich doładowań lub wszystkie będą równe kwocie 50 zł to taka sama kwota zostanie dopisana do Twojego konta w ramach tej promocji.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
ODPOWIEDZ