Ile mam czasu na pierwsze doładowanie

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
pomidorek
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 11 sie 2008, o 19:59

Ile mam czasu na pierwsze doładowanie

Post autor: pomidorek »

cześć, wzięłam telefon z mixplusie no i mam problem... nie wiem ile mam czasu na doładowanie[pierwsze], na umówie piszę, że w ciągu 3 dni, ale dostałam sms w którym pisalo, ze mam czas na doladowanie 30 dni, moze mi ktos wytlumaczyc ile mam czasu ??
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6154
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

pomidorek, wpisz *125# i "zadzwoń" to Ci wyskoczy do kiedy masz czas.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
szewol
Szalony PlusManiak
Posty: 387
Rejestracja: 9 sie 2008, o 18:56
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: szewol »

Z tego co pamiętam 30 dni.

Jesli kupujesz mixPlus z nową kartą i telefonem to na koncie już masz pierwsze doładowanie więc kolejne max po 30 dniach.

Podobnie jest w przypadku migracji z Simplusa na mixPlus.
Cytat z regulaminu:

6) W ciągu 7 dni roboczych Użytkownik dokonujący Konwersji otrzyma wiadomość tekstową SMS potwierdzającą dokonanie Konwersji.
7) Użytkownik MIXPLUS zobowiązany jest do dokonania pierwszego zasilenia konta w okresie 30 dni od otrzymania od Polkomtel SA. wiadomości tekstowej SMS, o której mowa w pkt. 6.
simplusowiec
Szalony PlusManiak
Posty: 417
Rejestracja: 30 cze 2008, o 14:21

Post autor: simplusowiec »

Czyli wychodzi na to ze przy zakupie placimy 30zl z gory i mamy za ta kwote doladowane konto wazne miesiac.
szewol
Szalony PlusManiak
Posty: 387
Rejestracja: 9 sie 2008, o 18:56
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: szewol »

W przypadku nowej aktywacji (nowy telefon+nowa karta SIM) do ceny telefonu trzeba doliczyć 30 zł. Czyli przy popdisywaniu umowy masz pierwsze dołądowanie.

W przypadki migracji (z Simplusa na mixPlusa) korzystsz z tej samej karty SIM - tutaj nie trzeba przy podpisywaniu dodatkowo płacić 30 zł, tylko w ciągu 30 dni robisz pierwsze dołądowanie. Jednak chyba trzeba mieć przynajmniej 5 zł na koncie Simplusa, które nastepnie jest całe do wykorzystania.
ODPOWIEDZ