Przejście z Mixa na abonament.

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
patelnia
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 3 mar 2012, o 14:29

Przejście z Mixa na abonament.

Post autor: patelnia »

Witam.

To mój pierwszy post na forum. Nie znalazłem tematu, który mnie interesuje, więc podepnę się pod ten ... ;-)

Mam telefon w MixPlusie, zdecydowałem jednak, że chciałbym zmienić Mixa na abonament. Jak wyczytałem na stronie Plusa, przechodząc na abonament dostaję "nowy telefon od ręki". Jednak jestem zadowolony ze swojego aktualnego aparatu i dlatego chciałem zapytać czy jest możliwość wzięcia konsoli (którą notabene można na pewno wziąć biorąc abonament "od zera") zamiast brania nowego telefonu?

Pozdrawiam :)
kosa1127
Szalony PlusManiak
Posty: 571
Rejestracja: 17 cze 2009, o 15:15
Lokalizacja: PlusForum.pl

Re: Przejście z Mixa na abonament.

Post autor: kosa1127 »

A czy Twoja umowa w mixPlusie się kończy? czy chcesz nowy numer? regulamin jest dostępny na stronie operatora jak i tu: http://plus.pl/indywidualna/Abonament/N ... onsola.pdf
Do wszystkich taniej, a do Play drożej...absurdalnie proste.
Awatar użytkownika
mogwil
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 19 gru 2010, o 23:08

Re: Przejście z Mixa na abonament.

Post autor: mogwil »

Witam.
Mam pytanie: czy w Plusie jest możliwość przeniesienia się z mixa na abonament przed końcem umowy lub rezygnacji z mixa przed końcem umowy i jaka wtedy jest kara?




sl@w_es: Wystarczyło użyć zakładki Szukaj; odpowiedź znajdowała się we wcześniejszym wątku.
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Przejście z Mixa na abonament.

Post autor: Jrv »

Przed końcem nie, a rezygnacją trwale wyłączasz numer - w końcu rozwiązujesz nie tylko kontrakt bieżący, ale i umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych dla swojego numeru. Kara - masz ją na umowie, rozliczana jest proporcjonalnie do realizacji kontraktu.
Wszystko to można znaleźć na forum.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
Awatar użytkownika
kwicun
Starszy Plusmaniak
Posty: 150
Rejestracja: 16 lis 2008, o 01:55

Re: Przejście z Mixa na abonament.

Post autor: kwicun »

Czyli jeśli dobrze rozumiem oferta "Przejdź z Plus Miksa na Abonament" jest dostępna dopiero po zakończeniu kontraktu?
Jestem wredny i zmęczony. Jem drut kolczasty i sikam napalmem.
witan93
Szalony PlusManiak
Posty: 715
Rejestracja: 1 paź 2008, o 14:35

Re: Przejście z Mixa na abonament.

Post autor: witan93 »

kwicun pisze:Czyli jeśli dobrze rozumiem oferta "Przejdź z Plus Miksa na Abonament" jest dostępna dopiero po zakończeniu kontraktu?
Dokładnie tak.
zaglebie93
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 maja 2012, o 13:30

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: zaglebie93 »

Witam.
Mam abonament w Mix Plus i chciałbym przejść na zwykły abonament.
Czy mogę przejść na abonament, jeśli muszę jeszcze 12 razy doładować konto przed zakończeniem umowy, czy najpierw muszę ukończyć umowę czyli jeszcze 12 razy doładować konto?
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Przejście z Mixa na abonament.

Post autor: mariusz9a »

zaglebie93 pisze:Witam.
Mam abonament w Mix Plus i chciałbym przejść na zwykły abonament.
Czy mogę przejść na abonament, jeśli muszę jeszcze 12 razy doładować konto przed zakończeniem umowy, czy najpierw muszę ukończyć umowę czyli jeszcze 12 razy doładować konto?
Nie spamuj forum - napisałeś ze 6 identycznych postów w 6 rożnych tematach! :-/
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
bercik128
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 10 maja 2012, o 16:37

Re: Przejście z Mixa na abonament.

Post autor: bercik128 »

Fajnie ze mu pomogłeś :/
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Przejście z Mixa na abonament.

Post autor: mariusz9a »

bercik128 pisze:Fajnie ze mu pomogłeś :/
Mój post został tu napisany, aby zwrócić użytkownikowi uwagę by nie zaśmiecał forum i Twój komentarz do niego jest zbędny. Będzie na forum ktoś kto zna odpowiedź, to odpisze na zadane pytanie.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Przejście z Mixa na abonament.

Post autor: Jrv »

zaglebie93 pisze:Witam.
Mam abonament w Mix Plus i chciałbym przejść na zwykły abonament.
Czy mogę przejść na abonament, jeśli muszę jeszcze 12 razy doładować konto przed zakończeniem umowy, czy najpierw muszę ukończyć umowę czyli jeszcze 12 razy doładować konto?
Kontrakt mix musi zostać w pełni zakończony.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
bercik128
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 10 maja 2012, o 16:37

Re: Przejście z Mixa na abonament.

Post autor: bercik128 »

Nie prawda, jak bedziesz miał ślepe szczęście (bo Plus nie potrafi zrobić normalnego systemu) to możesz mieć przy 11, a jak nie to dopiero jak wszystko doładujesz.
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Przejście z Mixa na abonament.

Post autor: Jrv »

bercik128 pisze:Nie prawda jak bedziesz miał ślepe szczęście (bo Plus nie potrafi zrobić normalnego systemu) to możesz mieć przy 11, a jak nie to dopiero jak wszystko doładujesz.
Bzdura. Nie ma takiej możliwości.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
annika
Szalony PlusManiak
Posty: 351
Rejestracja: 14 lis 2011, o 17:31
Lokalizacja: opolskie

Re: Przejście z Mixa na abonament.

Post autor: annika »

bercik128,
temat wprawdzie miał mówić o przedłużeniu umowy w Mixplusie, ale zaglebie93 spytał o przedłużenie z przejściem na abonament. Chyba widzisz różnicę.
Otwieram pierwszy lepszy regulamin, mówiący o przejściu z mixa na abonament, a tam napisano:
"Warunkiem wzięcia udziału w Promocji jest: a) dokonanie wszystkich obowiązkowych zasileń konta (...)"
http://plus.pl/indywidualna/Abonament/N ... ixplus.pdf, więc chyba widać, że poprzednia odpowiedź była prawidłowa.

Wiem, że system przedłużania mixa w Plusie jest frustrujący, ale może w tym szaleństwie jest metoda? Ja jej w każdym razie nie popieram.
pzh
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2012, o 13:24

Przejście z mixa na abonament

Post autor: pzh »

Umowa mix już mi się skończyła, wszystkie zasilenia wykorzystane, więc wpisując kod mogę przejść na simplusa normalnego.
Chciałbym wykorzystujac ten nr wziąć abonemant w Plusie; problem polega na tym, że nr w mixie, którego używam brał mój wujek i to on podpisywał wszystkie umowy, więc ja jestem tylko użytkownikiem tego nr. Mam pytanie czy w zwiazku z tym, iż skończyła się umowa mix można przepisać go na mnie? Jaki jest jego status teraz, ponieważ jeżeli zrobię go normalnie na Plusa to wtedy nadal wujek bedzie właścicielem, a ja bez jego zgody nie będę mógł nic zrobić? Nr brany był lata temu, a ja już normalnie pracuję i bez problemu mogę sam wziąć abonament lub mix, ale zalezy mi na tym nr. Proszę o pomoc :-)
ODPOWIEDZ